close

Filtrid

Kuva tulemused

Instrumentaalmuusika programmid Otsi top Instrumentaalmuusika programme siin! - Instrumentaalmuusika

Magistrikraadi kraadid on kättesaadavad üliõpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi või võtavad üks koos kraadiõppega. Sõltuvalt üliõpilaste osalemise ja programmide nõudmisest võivad need kraadid kestavad üks kuni neli aastat. Mis on muusika instrumentaal MA? Muusikariistad on laiaulatuslik valdkond, mis sageli hõlmab nii praktilisi, tehnikapõhist õpet kui ka teoreetili… Loe edasi

Magistrikraadi kraadid on kättesaadavad üliõpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi või võtavad üks koos kraadiõppega. Sõltuvalt üliõpilaste osalemise ja programmide nõudmisest võivad need kraadid kestavad üks kuni neli aastat.

Mis on muusika instrumentaal MA? Muusikariistad on laiaulatuslik valdkond, mis sageli hõlmab nii praktilisi, tehnikapõhist õpet kui ka teoreetilisi, loengupõhiseid õpetusi muusikas. Õpilased võivad valida akadeemilise loo järgimise ühes instrumendis, instrumentaalses perekonnas, kompositsioonis või muusikakoolis. Tüüpilised uuringud pakuvad muusikalise ajaloo ja analüüsi jaoks olulist rõhuasetust koos tehnikakursustega, kus üliõpilane õpetatakse ühte või mitut tüüpi instrumendis. Sõltumata spetsialiseerumispiirkonnast, osalevad enamuses muusikainstrumentide üliõpilastel muusikateooria uuringud ja lõpetavad lõputöö või projekti oma kraadi saamiseks.

Muusikainstrumentide uuringute pakutavad oskused on võime mängida üht või mitut kõrgema taseme vahendit, võime muusikat komponeerida ja lugeda ning suurepäraseid meeskonnatöö võimalusi. Nende tunnustega üliõpilased on hästi ettevalmistatud professionaalse muusika karjääriks ja võivad oma kvalifikatsiooni tõttu olla võimelised kindlustama rohkem prestii ametikohti.

Lisaks tavapärastele teguritele, mis võivad mõjutada kolledži kulusid, peavad üliõpilased vajadust kompenseerida täiendavat seadet ja muusikainstrumendi MA-d. Tulevastele üliõpilastele soovitatakse saada oma ülikooli finantseerimisasutustes kõige värskemat teavet.

Muusikariistade koolitus võib valmistada õpilasi ette mitmesuguste karjääride käivitamiseks rahvusvahelisel areenil. Lisaks solistidele esitamiseks vajalike oskuste omandamisele õpivad õpilased väärtuslikke äri- ja meeskonna loomise strateegiaid, mida saab kasutada erinevate ansamblite ja orkestrite positsioonide suurendamiseks. Selles astmes õppivatele õpilastele pakutakse täiendavaid võimalusi muusikaõpetajate ja juhendajate tööks nii mitteametlikus kui formaalses haridussüsteemis.

Tavaline Muusikainstrumentaalprogrammi MA hõlmab seadmete füüsilist mängimist ja võib nõuda ülikoolilinnaku osalemist, kuigi paindlikumad võimalused võivad olla saadaval. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
format_list_bulleted Filtrid
University of Pécs
Pécs , Ungari

Need programmid on tõeliselt pühendunud - neile noortele kunstnikele, kellel on eesmärk regulaarselt laval olla. Kaks korda nädalas kuni nelja semestri vältel toimuvatel instr ... +

Need programmid on tõeliselt pühendunud - neile noortele kunstnikele, kellel on eesmärk regulaarselt laval olla. Kaks korda nädalas kuni nelja semestri vältel toimuvatel instrumentaallavastustundidel on eesmärk saavutada: - tõelise virtuoosi tehnilised võimed, - stabiilsuse ja usaldusväärsuse mängimine, - kõigi instrumendiga seotud klassikalise muusika oluliste ajastute ja žanrite üksikasjalikud stiiliteadmised õppinud, - oskus muusikalist protsessi hõlpsalt ja loovalt kõige väiksemate nüansside ja varjunditeni vormida, - helilooja juhiste põhjalik austamine, mis on ühendatud teostatavaks esitaja enda ideede ja isikupäraga. -
MA
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin