Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Instrumentaalmuusika programmid Otsi top Instrumentaalmuusika programme siin! - Instrumentaalmuusika

Magistrikraadi kraadid on kättesaadavad üliõpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse kraadi või võtavad üks koos kraadiõppega. Sõltuvalt üliõpilaste osalemise ja programmide nõudmisest võivad need kraadid kestavad üks kuni neli aastat.

Mis on muusika instrumentaal MA? Muusikariistad on laiaulatuslik valdkond, mis sageli hõlmab nii praktilisi, tehnikapõhist õpet kui ka teoreetilisi, loengupõhiseid õpetusi muusikas. Õpilased võivad valida akadeemilise loo järgimise ühes instrumendis, instrumentaalses perekonnas, kompositsioonis või muusikakoolis. Tüüpilised uuringud pakuvad muusikalise ajaloo ja analüüsi jaoks olulist rõhuasetust koos tehnikakursustega, kus üliõpilane õpetatakse ühte või mitut tüüpi instrumendis. Sõltumata spetsialiseerumispiirkonnast, osalevad enamuses muusikainstrumentide üliõpilastel muusikateooria uuringud ja lõpetavad lõputöö või projekti oma kraadi saamiseks.

Muusikainstrumentide uuringute pakutavad oskused on võime mängida üht või mitut kõrgema taseme vahendit, võime muusikat komponeerida ja lugeda ning suurepäraseid meeskonnatöö võimalusi. Nende tunnustega üliõpilased on hästi ettevalmistatud professionaalse muusika karjääriks ja võivad oma kvalifikatsiooni tõttu olla võimelised kindlustama rohkem prestii ametikohti.

Lisaks tavapärastele teguritele, mis võivad mõjutada kolledži kulusid, peavad üliõpilased vajadust kompenseerida täiendavat seadet ja muusikainstrumendi MA-d. Tulevastele üliõpilastele soovitatakse saada oma ülikooli finantseerimisasutustes kõige värskemat teavet.

Muusikariistade koolitus võib valmistada õpilasi ette mitmesuguste karjääride käivitamiseks rahvusvahelisel areenil. Lisaks solistidele esitamiseks vajalike oskuste omandamisele õpivad õpilased väärtuslikke äri- ja meeskonna loomise strateegiaid, mida saab kasutada erinevate ansamblite ja orkestrite positsioonide suurendamiseks. Selles astmes õppivatele õpilastele pakutakse täiendavaid võimalusi muusikaõpetajate ja juhendajate tööks nii mitteametlikus kui formaalses haridussüsteemis.

Tavaline Muusikainstrumentaalprogrammi MA hõlmab seadmete füüsilist mängimist ja võib nõuda ülikoolilinnaku osalemist, kuigi paindlikumad võimalused võivad olla saadaval. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Instrumentaalmuusika

University of Pécs

Need programmid on mõeldud tõeliselt pühendunud - nende noorte kunstnike jaoks, kellel on eesmärk regulaarselt mängida. Neljandas semestris kaks korda nädalas läbiviidud ... [+]

Programmi kirjeldus

Need programmid on mõeldud tõeliselt pühendunud - nende noorte kunstnike jaoks, kellel on eesmärk regulaarselt mängida. Neljandas semestris kaks korda nädalas läbiviidava instrumentaaltugevuse klasside eesmärgiks on saavutada:

reaalse virtuoo tehnilised võimed,stabiilsuse ja usaldusväärsuse mängimineüksikasjalikud stilistilised teadmised kõigist uuritud instrumendiga seotud olulistest klassikalise muusika perioodidest ja žanritest;võime kujundada muusikaprotsessi väikseimate nüansside ja toonidega hõlpsalt ja loovalt,helilooja juhiste põhiline lugupidamine, ellu viidud koos esineja enda ideedega ja isiksusega;

ja, mis võib-olla kõige tähtsam:... [-]

Ungari Pécs
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles