MA Iraans - MA programmid Iraan - MA Iraan

MA Iraans - MA programmid Iraan - MA Iraan

Magister

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Ta on tuntud Iraani Islamivabariik. See on Lääne-Aasias. Haridus siin on tsentraliseeritud K-12 haridus, mida kontrollivad Haridus samas kõrghariduse valvab ministeeriumi teaduse ja Technology.According et SCImago, Iraan võib järjestab neljas poolest maailma teadus toodang 2018.

MA Iraans - Võtke MA Iraans. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi

Maa-ala regionaaluuringud - Iraani uuringud

University of Tehran, Kish International Campus
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga September 2019 Iraan Tehran

Piirkondliku uurimistöö magistri-Iraani uuringud on mõeldud neile, kes soovivad keskenduda sotsiaalteaduste lähenemisele Iraani kultuurile, kunstile, kirjandusele, meediale, ühiskonnale, poliitikale ja majandusele. [+]

Sissejuhatus:

Piirkondliku uurimistöö magistri-Iraani uuringud on mõeldud neile, kes soovivad keskenduda sotsiaalteaduste lähenemisele Iraani kultuurile, kunstile, kirjandusele, meediale, ühiskonnale, poliitikale ja majandusele. See kursus sobib riiklikele ja rahvusvahelistele valitsusvälistele organisatsioonidele, valitsusametnike teenistujatele, kes soovivad põhjalikke teadmisi Iraani, meediatöötajate, rahvusvaheliste üliõpilaste kohta, kes otsivad karjääri valitsuses, meedias, valitsusväliste organisatsioonide, rahanduse, diplomaatia ja valmis tegutsema tulevase diplomaadina. seoses Iraaniga.

Õppekava

Piirkondlike uuringute magistri-Iraani uuringud vajavad 32 ainepunkti lõpetamist, 10 ainepunkti põhikursustel, 8 ainepunkti eriala kursusi ja 8 ainepunkti valikainete kursusi. Programm nõuab lõpetamist väitekirja 6 ainepunkti. Vastuvõetud üliõpilased, kellel on erinev bakalaureuse kraad, peavad samuti läbima mõne ainepunkti nivelleerimiskursuse, mis valmistab ette selliseid üliõpilasi edu saavutamiseks regionaalarengu magistri-Iraani uuringutes, need kursused ei arvestata kraadiga. Õpilased peavad kirjutama ja kaitsma lõputöö. Õppekava eesmärk on lõpetada neli semestrit. Seda programmi õpetatakse inglise keeles.... [-]