MA Teheranis - MA programmide Teheranis MA, Teheranis

MA Teheranis - MA programmide Teheranis MA, Teheranis

Magister

Programmide pealkiri "Master of Arts " traditsiooniliselt koosneb kunsti teemasid nagu filosoofia, ajalugu, kirjandus. Masters of Arts kraadiõppe programmid, mida saab võtta pärast teenitud diplomi bakalaureuse kraadi programmi (bakalaureuse). Masters of Arts programmid on pealkiri "MA ", "Master of Arts " või "MA ".

Ta on tuntud Iraani Islamivabariik. See on Lääne-Aasias. Haridus siin on tsentraliseeritud K-12 haridus, mida kontrollivad Haridus samas kõrghariduse valvab ministeeriumi teaduse ja Technology.According et SCImago, Iraan võib järjestab neljas poolest maailma teadus toodang 2018.

Pealinnas Iraan, Teheran on kuulus oma õitseb äri-ja karjäärivõimalusi platvormid. Seega, ülikoolides, nagu University of Tehran on pühendunud pakkuma parimat haridust, et valmistada noori ette arengumaades.

MA Teheranis - Võtke MA Teheraniss. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA Iraani Studies

University of Tehran - Kish International Campus
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit September 2018 Iraan Teheranis

Lõpetajad leiavad tööd ajakirjanduse, diplomaatiliste teenistuste, eksperdid Iraani uuringud, õppejõududele, kes töötavad muuseumid või raamatukogudes. [+]

Lõpetajad leiavad tööd ajakirjanduse, diplomaatiliste teenistuste, eksperdid Iraani uuringud, õppejõududele, kes töötavad muuseumid või raamatukogudes.

Kursuse ülevaade

Viimastel aastakümnetel, eriti pärast Iraani Islami revolutsiooni 1979 Ida uuringud ja Iraani uuringute Lääne seisukohti on nii palju mõjutanud poliitikas. Meedia esitada eri stereo tüüpi Iraan, mida ta tegelikult on. Enamik korda, nendes uuringutes, rikas ajalugu ja kultuuri Iraan on unarusse jäetud või unustatud. Selle tulemusena see kursus on mõeldud platvormiks välisüliõpilastele õppida tõsi Iraan peale kõik leiutas ettekujutused ja stereotüübid selle vastu.

erihuvide

Rahvusvaheline poliitika; Suhted, Globalizations ja piirkondlikkuse; Teoreetiline arenguid; Shi`a uuringud; Islami revolutsiooni Iraanis; Poliitika ja valitsemise Iraanis; Poliitiline geograafia Iraani; Iraani piirkondlike ja etniliste rühmade; Poliitökonoomia Iraani; Majandus energia ja loodusvarade Iraanis; Iraan ja Lähis-Ida riikides; Iraan ja maailma volitusi; Rolli ja evolutsiooni Iraani meediakanalite; Iraani ajalugu; Kirjandusajalugu; Ajalugu Iraani keeli; Kaasaegse ajaloo Iraanis; Ajaloolised sotsioloogia Iraani; Ajaloolised sotsioloogia Iraani; Ajalugu Iraani kunst; Kaasaegse Pärsia kirjandus; Identifitseerimine ja dokumentide uurimine ja kirjetega; Iraani uuringud jne ... [-]


Ma Tööstusdisainilahenduse

University of Tehran - Kish International Campus
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit September 2018 Iraan Teheranis

See programm on kirjutatud alates tööalast parandamiseks perspektiivi, luues platvormi õpilast omaks spektri kaubandusliku ja kultuurilise võimalusi, julgustades reaalses elus kohustusi, võrgustike ja muud tegevused. [+]

See programm on kirjutatud alates tööalast parandamiseks perspektiivi, luues platvormi õpilast omaks spektri kaubandusliku ja kultuurilise võimalusi, julgustades reaalses elus kohustusi, võrgustike ja muud tegevused.

Kursuse tutvustus

Kaasaegses maailmas uuenduslik ümbermõtestamine mängib olulist rolli tööstusdisain, seega KIC`s kunstikoolkond püüab arendada oma õpilastele strateegilise mõtlemise. Sel erialal, siis võib rännata vahel mitmekesine temaatilised erialade, uurides uusi ideid ja kontseptuaalsete aluste mis seavad meid tänapäeva ühiskonnas ning et tulevikus.

erilist huvi

Industrial projektis; tööstusdisaini joonis; kujutavat kunsti; tööstusdisaini töökoda; Säästev disain; Kasutaja cantered disain; Strateegiline disain; Kliendi käitumise analüüs; Design metoodika; kaasaegse tööstusdisaini jne ... [-]


MA Meedias Juhtimise

University of Tehran - Kish International Campus
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit September 2018 Iraan Teheranis

MA Media Management uurib majanduslikku, juhtimis-, õiguslikke ja kultuurilisi raamistikke, mille raames meedia organisatsioonide ja ettevõtlust. See kursus on mõeldud neile, kes on ambitsioonikaid või olemasoleva meedia manager, või on tugev huvi meedia sektoris. See on kombinatsioon arenenud tasemel meedia ja majandamisega seotud uuringud keskenduvad meedia ja kommunikatsiooni, samuti meedia ja kultuuri valdkonnas. [+]

Kursuse teemad on valmistada üliõpilasi ette erinevaid juhtimise karjääri kogu meedia sektoris, sealhulgas: majandus, äristrateegia, meedia poliitika, intellektuaalomandi õiguste ja turustamine.

Kursuse ülevaade

MA Media Management uurib majanduslikku, juhtimis-, õiguslikke ja kultuurilisi raamistikke, mille raames meedia organisatsioonide ja ettevõtlust. See kursus on mõeldud neile, kes on ambitsioonikaid või olemasoleva meedia manager, või on tugev huvi meedia sektoris. See on kombinatsioon arenenud tasemel meedia ja majandamisega seotud uuringud keskenduvad meedia ja kommunikatsiooni, samuti meedia ja kultuuri valdkonnas.

erihuvide

Rahvusvaheline suhtlus; Intracultural kommunikatsioon; Meedia juhtimine; Sotsiaalne side; strateegiline juhtimine; Organisatsiooniline käitumine; Rahvusvaheline sotsiaalse suhtlemise õiguse jne ... [-]


MA Arhitektuur

University of Tehran - Kish International Campus
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit September 2018 Iraan Teheranis

Tüüpilised tööhõive sihtkohti Arhitektuur MA lõpetajate hulka arhitektuuri tava, kuid ka seal on teiste disaini erialadel samuti: meedia ja kunsti. See muidugi lubaks oma lõpetajate leida seisukohad teadusuuringute või akadeemilisi ringkondi. [+]

Tüüpilised tööhõive sihtkohti Arhitektuur MA lõpetajate hulka arhitektuuri tava, kuid ka seal on teiste disaini erialadel samuti: meedia ja kunsti. See muidugi lubaks oma lõpetajate leida seisukohad teadusuuringute või akadeemilisi ringkondi.

Kursuse ülevaade

Arhitektuur MA pakub mitmeid erinevaid õpivõimalusi üksikute moodul valikuid spetsialist rada Kultuuriline identiteet ja globaliseerumine, ajalugu, teooria, Digital Media.

erihuvideKaasaegse arhitektuuri; Arhitektuurne ekspressiooni; Arhitektuurne projekteerimine; Arhitektuur Iraanis; Inimese ja keskkonna; programmeerimine ja projekteerimine lähenemisviise; Arhitektuur ja arengu; Hoone menetluslikke jne Kursuse ülesehitus ... [-]