$close

Filtrid

Kuva tulemused

Itaalia keel programmid Otsi top Itaalia keel programme siin! - Itaalia keel

Magistrikraad, näiteks magistrikraad või magistriõpe, võib olla võimalus süvendada teadmisi konkreetse õppevaldkonna kohta. Tavaliselt võib see ühe kuni kahe aasta lõpuks avada uksed karjäärivõimaluste paranemisele. Mis on itaalia keele magistriõpe? Itaalia keele magistrikraad aitab õpilastel parandada nende üldist suhtlemisoskust mitte ainult selles keeles. See hõlmab tavalisel… Loe edasi

Magistrikraad, näiteks magistrikraad või magistriõpe, võib olla võimalus süvendada teadmisi konkreetse õppevaldkonna kohta. Tavaliselt võib see ühe kuni kahe aasta lõpuks avada uksed karjäärivõimaluste paranemisele.

Mis on itaalia keele magistriõpe? Itaalia keele magistrikraad aitab õpilastel parandada nende üldist suhtlemisoskust mitte ainult selles keeles. See hõlmab tavaliselt kursusi, mis annavad idioomi läbi kultuurilise konteksti läbi nende kirjanduse, ajaloo, kunstilise väljenduse ja nende inimeste veendumuste, kes on seda varem rääkinud ja jätkavad seda täna. Uuritud õppekava võib ka paremini mõista teisi kultuure üldiselt, eriti kui ta otsustab välismaal õppida.

Tugev suutlikkus suhelda hästi, vaimne paindlikkus ja seda tüüpi programmi kaudu saadud kultuuriline tundlikkus võib olla kasulik nii igas karjääris kui ka oma isiklikus elus. Võõrkeele põhjalik tundmine ja selle kõnelejate kultuuri kasutamine võib aidata töökoha leidmisel ettevõtetes, mis teevad äri selle riigi või riikidega või asuvad seal.

Magistrikraadi maksumus sõltub selle asukohast pakkuvale asutusele ja selle asukohale. Õppetundide saamiseks võivad olla mitmesugused kulud, mitte ainult õppemaks, seega on oluline tagada, et kõiki tasusid arvestataks.

On palju karjääri, et isik, kellel on itaalia keele magistriõpe, võiks olla kvalifitseeritud ka tõlgendamiseks, õpetamiseks ja tõlkimiseks. Nende positsioonide hulka kuuluvad ettevõtted võivad hõlmata rahvusvahelisi ettevõtteid, advokaadibüroosid, valitsusi ja haridusasutusi. Lisaks sellele on Itaalias pika ajaloo tõttu kunsti silmapaistvaks saanud kunsti- või muusikaküsimustega tegelevad organisatsioonid, näiteks galeriid ja muuseumid, kes võivad selle kvalifikatsiooni omandada ka selleks, et olla kuraator või õpetaja.

Ülemaailmsed asutused pakuvad tavaliselt Itaalia õppekavades magistriprogramme nii Interneti kui ka ülikoolilinnakute kaudu. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
USI Università della Svizzera italiana
Lugano, Šveits

Itaalia uuringute instituudi pakutud magistrikursus on eripära, mis on teiste ülikoolide õppepakkumiste osas täiesti ainulaadne, kuna see põhineb õppekaval, mis koosneb kursus ... +

Itaalia uuringute instituudi pakutud magistrikursus on eripära, mis on teiste ülikoolide õppepakkumiste osas täiesti ainulaadne, kuna see põhineb õppekaval, mis koosneb kursustest, mis igal aastal koondatakse konkreetse teema ümber: temaatiline üksus, millest saab stiimul ja konkreetne võimalus interdistsiplinaarsuseks. See kavatseb pakkuda oma õpilastele selle valdkonna küpset kodakondsusõiguse omandamist, mis võimaldab neil olevikku kahtluse alla seada, teadlikult tuleviku suunas seada ja ennekõike tunnustada inimeste endi ainulaadsust. -
MA
Täiskoormus
4 semestrid
Itaalia
veebr 2023
01 nov 2022
Ülikool