MA Torino - MA programmide Torino MA, Torino

MA Torino - MA programmide Torino MA, Torino

Magister

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Itaalia, ametlikult Itaalia Vabariik, on ühtne parlamentaarne vabariik Euroopa Liidus, mis asub Lõuna-Euroopas. Põhja, see piirneb Prantsusmaa, Šveits, Austria ja Sloveenia mööda Alpides.

Torino on üks äri Itaalia linnad. Ülikoolide selles linnas püüame pakkuda kvaliteetset haridust Itaalias. See koht on Rummu ülemine piir rahvusvahelised koolid nagu Torino ülikooli, mis on pühendatud kujundamisse hea karjääri õpilastele.

MA Torino - Võtke MA Torinos. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA Rahvusvahelise Kunsti Halduse (miaa)

St. John International University
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 2 aastat October 2018 Itaalia Torino + 1 veel

Master of Arts in International Arts Administration (MIAA) keskendub uut kontseptsiooni art, sest see on välja töötatud viimastel aastatel läbi teadmisi praktikud. [+]

MA International Arts Administration (MIAA) Master of Arts in International Arts Administration (MIAA) keskendub uut kontseptsiooni art, sest see on välja töötatud viimastel aastatel läbi teadmisi praktikud. Kunstiteos ei ole enam käsitleda kui objekti, mille erinevad tegevused saab taotleda. Art on nüüd pidada osaks võrgustik suhted, et on võimalik kindlaks teha "info". "Info" on siin mõeldakse uus väärtus moodustab see relatsiooniline nägemine kunstiteos. Teave hõlmab seega kultuuri-geograafiline-eetiline kontekst, milles teos on mõeldud ja peab olema kogenud. MIAA areneb põhiteemad selle keerulise võrgu vastavalt säästlikkuse, juhtimise ja vilja kunstiteos. Jätkusuutlikkus tähendab, et tänapäeval on iga töö kohta kunst peab jõudma oma jätkusuutlikkust, laiemalt käsitleda majandus-keskkonna-eetika rikas kontseptsiooni. Kõik kunsti tuleb salvestada, süstematiseerida ja hallata vastavalt uute elektrooniliste vahendite, mis on juba osa vilja. Juhtimine tähendab järjepidevus teoseid ja nende vilja. Vilja on nüüd oluline osa art. Side, kuvamiseks, turundus ei ole eemaldatud kunst kui selline. Juhtimise kunst täna hõlmab üha olemasolevate ressursside (rahakogumine strateegiad, uuenduslikke turustamise taktika ja edendamine jne) ning parandada nende kasutamine (planeerimine ja finantskontrolli). Pealegi on see uus kontseptsioon kohaldatakse traditsioonilise kunsti, samuti uute kunstivormide nagu raadio või televisiooni salvestiste või Algselt digitaalse paberid. Kapten eesmärk on arendada vajalikke oskusi, et suurendada kogud Algselt digitaalse kunstiteoseid ning anda õpilastele juhtimis-ja ladustamine Algselt digitaalse vara. MIAA toimub inglise keeles nii ekspert praktikud erinevates valdkondades ja õppejõududele. Kursused lihvida oma programme vastavalt sellele uuele kontseptsioonile kunsti kui "teave". Sulge seost teooria ja praktika aitab suurendada teadmisi ajakohastada vajalikkust turul, samuti laiemalt teoseid nagu andmed, mis peavad olema kättesaadavad suuremate... [-]