Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Jätkusuutlik disain Programs, otsige parim Jätkusuutlik disain programmid siin! - Jätkusuutlik disain

Magistrikraadi on eelkõige üliõpilastele, kes soovivad parandada oma üldist matemaatika haridus või õpetada.

Jätkusuutliku disaini uuring võib hõlmata inimesi loomingulistes ja uuenduslikes suundades pikaajaliste ressursside kaitseks erinevates tööstusharudes ja toodetes. Õpilasi võib julgustada olemasolevaid meetodeid, et edendada jätkusuutlikkust või kavandada ja välja töötada uusi lähenemisviise, mis kasutavad loodusvarasid tõhusamalt.

Osakoormus Jätkusuutlik disain Programs: Otsing siin Jätkusuutlik disain programmid. Saad kõik kooli ja Osakoormus Jätkusuutlik disain info directely, säästa aega ja kontakt Jätkusuutlik disain ülestunnistusi siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Jätkusuutlik disain

Kingston University London

See kursus on suunatud projekteerijatele, loominguline töötaja ja teised spetsialistid, kes soovivad suunata oma praktika suunas progressiivne jätkusuutlikkuse ja sotsiaa ... [+]

Vali Kingston säästva Design MA

See kursus on suunatud projekteerijatele, loominguline töötaja ja teised spetsialistid, kes soovivad suunata oma praktika suunas progressiivne jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse päevakorda. See keskendub väärtus disaini kui sõiduki sotsiaalset ja ökoloogilisi probleeme nii arenenud kui arengumaades seaded. See on varustada teid teadmisi, võimeid ja usaldust väljakutse status quo, rakendades disain mõtlemise põlvkonna disaini juhitud sekkumine jätkusuutliku tuleviku.

Peamised omadused

Üldistavad muidugi filosoofia, mis põhineb rõhku teadustöö, metoodika ja disaini mõtlemine, võimaldab individuaalselt ja isiklikult puudutab, mida tuleks uurida läbi keskendunud uuring säästva disaini. Muidugi võtab interdistsiplinaarse lähenemine uuring ja praktika jätkusuutlikku disaini, värvates tudengit loominguline ja disaini taustaga ja kaugemale. Mida õpid? ... [-]
Suurbritannia Kingston upon Thames
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles