Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jätkusuutlikkus programmid Otsi top Jätkusuutlikkus programme siin! - Jätkusuutlikkus

Pärast bakalaureuseõppe lõpetamist saab magistriõppeasutus lõpuks üliõpilastele järgmise etapi. Kraadiõppus lõpeb allapoole humanitaar- ja sotsiaalteadustega seotud valdkondade pinda, aitades lõpetajate omandada oskusi ja informatsiooni hõivatute karjääride saavutamiseks.

Mis on MA jätkusuutlikkuses? See programm käsitleb kliimamuutuste mõjusid ja viise, kuidas inimkond püüab neid võidelda. Õpilased õpivad olemasolevat poliitikat ja keskkonna reguleerimise ümbritsevat ülemaailmset juhtimisstruktuuri. Pakutud kursused sisaldavad kliima- ja energiapoliitika elemente, kliimauuringuid ja mõlema hindamismeetodeid. Õpilased võivad kohandada oma kontsentratsiooni magistriprogrammi, et need sobiksid erinevate valdkondadega, nagu ökoloogiline kaitse, keskkonnaseire ja keskkonnajuhtimine. Võimalik, et saate sooritada täiendavaid erialasid.

Selle kraadiga lõpetanud inimesed saavad väärtuslikke analüüsi- ja teadustöö oskusi, mis vastavad keskkonnasõbralike karjääride hulgale. Samuti õpivad koolilõpetajatel tavaliselt õppimisega seotud oskusi, mis aitavad paljusid töökoha aspekte.

See kõrgtasemel maksumus võib olla erinev summa. Kõik sõltub sellest, milline kool inimene valib ja programmi pikkus. Õppurit käsitlevad üliõpilased peaksid läbi viima erinevate valikute uurimist ja määrama, milline neist on neile õige.

Jätkusuutlikkuse valdkonna karjäärivõimalused võivad olla konkurentsivõimelised, eriti avalikus sektoris, kus kõrgelt tasustatud töökohti on kõrgelt hinnatud. Vastupidi, seal on palju nõudmisi jätkusuutlikkusega töökohtade kohta, nagu näiteks looduskaitsjad, keskkonnakonsultandid ja keskkonnakaitsjad. Lõpetajad võivad ka leida töökohti suurtes ettevõtetes, kes soovivad end energiatõhusaks muuta.

Jätkusuutlikkuse programmi täitmine võib edukalt lõpetada perspektiivse karjääri. Kogu maailmas on mitmeid koole, kes pakuvad neid kraade nii ülikoolilinnakus kui ka internetis. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Jätkusuutlikkus

Aalto University

Õpilased õpivad teadmisi, oskusi ja uusi lähenemisviise kohandama, et jõuda ökoloogilise, ökonoomse ja sotsiaal-kultuurilise jätkusuutlikkusega seotud koostöösse. ... [+]

Õpilased õpivad teadmisi, oskusi ja uusi lähenemisviise kohandama, et jõuda ökoloogilise, ökonoomse ja sotsiaal-kultuurilise jätkusuutlikkusega seotud koostöösse.

Uuringu eesmärgid

Multidistsiplinaarne lähenemisviis: Õpilased õpivad teadmisi, oskusi ja uusi lähenemisviise kohandama, et jõuda ökoloogilise, ökonoomse ja sotsiaal-kultuurilise jätkusuutlikkuse alusel koostatud lahendusteni.

Süsteemne lähenemine: Õpilased õpivad süsteemset mõtlemist kasutama probleemide lahendamisel ja loovad ühiskonnas keerukate olukordade ja ühiskonna kriitiliste infrastruktuuride jaoks holistlikke arusaamu. Rõhuasetus on globaalne teadlikkus kohalike kogukondade kontekstis ja samaaegne jätkusuutlikkuse erinevate aspektide muutmine.... [-]

Soome Espoo
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SIT Graduate Institute

Maailm vajab kliimamuutuste areenil kvalifitseeritud spetsialiste rohkem kui kunagi varem. Hangi oskused ja praktilised kogemused, mida teil on vaja vahetada. ... [+]

Maailm vajab kliimamuutuste areenil kvalifitseeritud spetsialiste rohkem kui kunagi varem. Hangi oskused ja praktilised kogemused, mida teil on vaja vahetada.

Vaadake, mida te selle maakera läbiva programmiga teete

Selles ülikoolisiseses õppekavas saate reisida kogu maailmas, kui uurite kliimamuutuste ja uuenduste mõju ning nendega võitlemise poliitikat. Vaadeldakse ülemaailmset keskkonnaalast juhtimist ja kaalute võimalusi tõhusateks kliimameetmeteks kiiresti muutuvas maailmas.

Alates Islandist tutvustatakse teid kliimateaduste, hindamismeetodite ning energia- ja kliimapoliitikaga. Sa näed Islandi energiavarustuse alternatiive fossiilkütustele ning süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamise meetodeid. Avastate ka Islandi keskkonnajuhtimise põhipoliitika ja muutuva geopoliitilise rolli energia innovatsiooni liidrina Euroopa osana.... [-]

Ameerika Ühendriigid Brattleboro Washington
Võta kooliga ühendust
Inglise
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles