Jätkusuutlikkus programmid Otsi top Jätkusuutlikkus programme siin! - Jätkusuutlikkus

Pärast bakalaureuseõppe lõpetamist saab magistriõppeasutus lõpuks üliõpilastele järgmise etapi. Kraadiõppus lõpeb allapoole humanitaar- ja sotsiaalteadustega seotud valdkondade pinda, aitades lõpetajate omandada oskusi ja informatsiooni hõivatute karjääride saavutamiseks. Mis on MA jätkusuutlikkuses? See programm käsitleb kliimamuutuste mõjusid ja viise, kuidas inimkond püüab… Loe edasi

Pärast bakalaureuseõppe lõpetamist saab magistriõppeasutus lõpuks üliõpilastele järgmise etapi. Kraadiõppus lõpeb allapoole humanitaar- ja sotsiaalteadustega seotud valdkondade pinda, aitades lõpetajate omandada oskusi ja informatsiooni hõivatute karjääride saavutamiseks.

Mis on MA jätkusuutlikkuses? See programm käsitleb kliimamuutuste mõjusid ja viise, kuidas inimkond püüab neid võidelda. Õpilased õpivad olemasolevat poliitikat ja keskkonna reguleerimise ümbritsevat ülemaailmset juhtimisstruktuuri. Pakutud kursused sisaldavad kliima- ja energiapoliitika elemente, kliimauuringuid ja mõlema hindamismeetodeid. Õpilased võivad kohandada oma kontsentratsiooni magistriprogrammi, et need sobiksid erinevate valdkondadega, nagu ökoloogiline kaitse, keskkonnaseire ja keskkonnajuhtimine. Võimalik, et saate sooritada täiendavaid erialasid.

Selle kraadiga lõpetanud inimesed saavad väärtuslikke analüüsi- ja teadustöö oskusi, mis vastavad keskkonnasõbralike karjääride hulgale. Samuti õpivad koolilõpetajatel tavaliselt õppimisega seotud oskusi, mis aitavad paljusid töökoha aspekte.

See kõrgtasemel maksumus võib olla erinev summa. Kõik sõltub sellest, milline kool inimene valib ja programmi pikkus. Õppurit käsitlevad üliõpilased peaksid läbi viima erinevate valikute uurimist ja määrama, milline neist on neile õige.

Jätkusuutlikkuse valdkonna karjäärivõimalused võivad olla konkurentsivõimelised, eriti avalikus sektoris, kus kõrgelt tasustatud töökohti on kõrgelt hinnatud. Vastupidi, seal on palju nõudmisi jätkusuutlikkusega töökohtade kohta, nagu näiteks looduskaitsjad, keskkonnakonsultandid ja keskkonnakaitsjad. Lõpetajad võivad ka leida töökohti suurtes ettevõtetes, kes soovivad end energiatõhusaks muuta.

Jätkusuutlikkuse programmi täitmine võib edukalt lõpetada perspektiivse karjääri. Kogu maailmas on mitmeid koole, kes pakuvad neid kraade nii ülikoolilinnakus kui ka internetis. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 

Filtrid

SIT Graduate Institute
Brattleboro , USA + 3 Rohkem

Maailm vajab kliimamuutuste areenil kvalifitseeritud spetsialiste rohkem kui kunagi varem. Hangi oskused ja praktilised kogemused, mida teil on vaja vahetada.

Maailm vajab kliimamuutuste areenil kvalifitseeritud spetsialiste rohkem kui kunagi varem. Hangi oskused ja praktilised kogemused, mida teil on vaja vahetada. -
MA
Inglise
September 2020
ülikoolis
 
Aalto University
Espoo , Finland + 3 Rohkem

Õpilased õpivad teadmisi, oskusi ja uusi lähenemisviise kohandama, et jõuda ökoloogilisel, majanduslikul ja sotsiaal-kultuurilisel jätkusuutlikkusel põhinevate koostöölahendus ... +

Õpilased õpivad teadmisi, oskusi ja uusi lähenemisviise kohandama, et jõuda ökoloogilisel, majanduslikul ja sotsiaal-kultuurilisel jätkusuutlikkusel põhinevate koostöölahendusteni. -
MA
Päevane õpe
2 aastat
Inglise
September 2020
11 Jan 2019
ülikoolis