Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jaapani keel Euroopas - Jaapani keel programmid Jaapani keel Euroopas

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Jaapani keel Euroopas - Võtke Jaapani keel Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Jaapani keel, Euroopa

SOAS University of London

MA Applied Japanese Literature ... [+]

MA Applied Japanese Literature

Pange tähele, et see MA on nüüd asendatud MA rakenduslingvistika ja keele pedagoogika (ALLP).

[-]
Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

Kaheaastane keel rada on suunatud õpilastele professionaalse ja akadeemiline huvi Jaapanis. Intensiivne koolitus Jaapani keel eesmärk on toetada õpilaste suutlikkust tege ... [+]

MA ... ja intensiivravi keel (jaapani)

Kestus: 2 a rada: täiskohaga (2 aastat) või osalise tööajaga (4 aastat).

Kes on see programm?

Kaheaastane keel rada on suunatud õpilastele professionaalse ja akadeemiline huvi Jaapanis. Intensiivne koolitus Jaapani keel eesmärk on toetada õpilaste suutlikkust tegeleda oma distsiplinaarvõimu el kaasates kirjalike tekstide ja suulise kommunikatsiooni jaapani.

Teie valitud erialal on koos intensiivne jaapani keele üle kahe aasta (kaasa arvatud perioodi Jaapanis), tehes seda programmi Euroopas ainulaadne.

Juurdepääs Jaapani keel rada on praegu saadaval õpilastele) algaja, või b) post-algaja keeleoskuse tase.

Selle juhist b) see vastaks läbinud Minna ei Nihongo, Mahud 1 ja 2 (või samaväärne) tekst, teadmisi umbes 500 kanji ja õppemaksu aega umbes 220 tundi kokku. Nimekirja kanji on siin, ja proovi test on kättesaadav siit.... [-]

Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles