Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jaapani keel Suurbritannias - Jaapani keel programmid Suurbritannias Jaapani keel

MA on magistrikraad, mis omistatakse tudengitele, kes on lõpetanud humanitaarteaduste või kaunite kunstide õppekava erialadel nagu näiteks ajalugu, kommunikatsioon, filosoofia, teoloogia või inglise keel. Humanitaarteaduste magistrikraad koosneb tavaliselt kursustest, uurimistööst ning kirjalikest eksamitest.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Jaapani keel Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Jaapani keel, Suurbritannia

SOAS University of London

MA Applied Japanese Literature ... [+]

MA Applied Japanese Literature

Pange tähele, et see MA on nüüd asendatud MA rakenduslingvistika ja keele pedagoogika (ALLP).

[-]
Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

Kaheaastane keel rada on suunatud õpilastele professionaalse ja akadeemiline huvi Jaapanis. Intensiivne koolitus Jaapani keel eesmärk on toetada õpilaste suutlikkust tege ... [+]

MA ... ja intensiivravi keel (jaapani)

Kestus: 2 a rada: täiskohaga (2 aastat) või osalise tööajaga (4 aastat).

Kes on see programm?

Kaheaastane keel rada on suunatud õpilastele professionaalse ja akadeemiline huvi Jaapanis. Intensiivne koolitus Jaapani keel eesmärk on toetada õpilaste suutlikkust tegeleda oma distsiplinaarvõimu el kaasates kirjalike tekstide ja suulise kommunikatsiooni jaapani.

Teie valitud erialal on koos intensiivne jaapani keele üle kahe aasta (kaasa arvatud perioodi Jaapanis), tehes seda programmi Euroopas ainulaadne.

Juurdepääs Jaapani keel rada on praegu saadaval õpilastele) algaja, või b) post-algaja keeleoskuse tase.

Selle juhist b) see vastaks läbinud Minna ei Nihongo, Mahud 1 ja 2 (või samaväärne) tekst, teadmisi umbes 500 kanji ja õppemaksu aega umbes 220 tundi kokku. Nimekirja kanji on siin, ja proovi test on kättesaadav siit.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles