Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Jaemüügi korraldus programmid Otsi top Jaemüügi korraldus programme siin! - Jaemüügi korraldus

Kui olete lõpetanud oma bakalaureuseõppe, on sul võimalus osaleda kõrgkoolis ja kindlustada magistriõpe. Selline aste valmistab teid doktoriõppe tasemel programme ja aitab laiendada oma karjäärivõimalusi.

Mis on jaekaubanduse juhtimise magister? Jaekaubandus on väga konkurentsivõimeline ja magistriõppe programm toob sulle kaasa edu saavutamiseks vajalikud oskused. Oma kursuste abil saate teada, kuidas mõjutada jaemüügi keskkonda, luua kliendisuhteid ja hallata jaekaubandust. Mõned programmis õpetatavad kursused hõlmavad finantsjuhtimist, jaeuuringuid, operatsioonide juhtimist ja turustamist. Kuna see on magistriõppe programm, oodatakse, et teete põhjalikke uuringuid paljude oma klasside jaoks ja töötaksite lõputööks oma õpingute lõpus.

Jaekaubanduse sektori edu eeldab igakülgset oskuste kogumit. Magistrikraadi programm pakub teile juurdepääsu teaduskonna liikmetele, kellel on laialdased kogemused jaemüügi maailmas. Oma õppetundide järgimisel omandate mitmesuguseid väärtuslikke oskusi, mis aitavad teil oma karjääri õitseda.

Magistriõpe kestab umbes kaks aastat, sõltuvalt koolist. Registreerimise maksumus varieerub koolist koolini. Teie konkreetse programmi õppemaksu ja tasude kindlaksmääramiseks võtke ühendust oma eelistatud asutusega.

Lõpetajad on mitmesuguseid karjääri võimalusi neile. Pole üllatav, paljud otsustavad saada jaekaubanduse juhtidena ja jälgida konkreetse poe müügitegevust. Kuid see on ainult üks paljudest karjäärivõimalustest, mis avanevad lõpetajatele. Mõned leiavad töökohti turismi-, turismi-, reklaami- ja hotellimüügi valdkonnas. Kui eelistate jääda jaemüügikeskkonda, on teil võimalus oma karjääri suunata kindla eriala juurde, nagu kaubandus, klienditeenindus või hinnakujundus.

Paljud koolid kogu maailmas pakuvad magistriõppeid jaemüügi juhtimises ja online kursused on saadaval ka. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi. 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Jaemüügi korraldus

AMD Akademie Mode & Design

kavandada, rakendada ja hallata uuenduslikke jaemüük - kusjuures magistriõppesse Mood ja Retail Management omandada professionaalse ja valdkondlike oskuste kontrollimisek ... [+]

kavandada, rakendada ja hallata uuenduslikke jaemüük - kusjuures magistriõppesse Mood ja Retail Management omandada professionaalse ja valdkondlike oskuste kontrollimiseks offline ja online müügikanaleid. Kas lipulaev poe kontseptsiooniga kauplus või mobiilne kaubanduse teete emotsionaalne ostu kogemus ja võtta juhtivatel kohtadel. Muutused turustuskanalite moetööstus ja sellega seotud protsessid, mis nõuavad loominguline ja Mangement suunatud meetmed. Seetõttu magistriõppekava ühendab teaduse ja analüütiline koolituse kõrge praktiline tähtsus poolt ettevõtte koostöö ja seminarid rahvusvaheliste ekspertidega. Lisaks võite võtta vabatahtlik õppevisiit on tuntud Berkeley College New Yorgis. Blocks klassi loenguid, virtuaalne koolitundide ja e-õppe annab teile ruumiline paindlikkus ja planeerimise usaldusväärsuse kogu uuringu käigus aega.... [-]

Saksamaa Hamburg Düsseldorf Munich Berlin  + 1 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles