Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Joogaõpetaja koolitus Euroopas - Joogaõpetaja koolitus programmid Joogaõpetaja koolitus Euroopas

MA ehk humanitarteaduste magistrikraadi omandavad tudengid peale ühe- või kahe-aastase ajaloo, inglise keele, kaunite kunstide või muude humanitaaralade programmide lõpetamist. MA õpingud koosnevad tavaliselt loengutest ning uurimustööst.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Joogaõpetaja koolitus Euroopas - Võtke Joogaõpetaja koolitus Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Joogaõpetaja koolitus, Euroopa

SOAS University of London

See aste uurib jooga ja meditatsiooni päritolu ja ajaloolist arengut Indias ja Tiibetis iidsetest aegadest tänapäevani. See sobiks jooga- / meditatsiooniõpetajatele, prak ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

Temaatilised komponendid ja piirkondadevahelised perspektiivid sobivad õpilastele tavaliselt järgmiste huvide ja / või püüdlustega:

Jooga ja meditatsiooni kogenud praktikud, kes soovivad saada sügavamat arusaama nende traditsioone kujundanud ajaloolisest ja kultuurilisest kontekstist.Psühholoogia taustaga õpilased, kes soovivad omandada teadmisi meditatsiooni ja teadlikkuse kohta oma kliinilises töös.Üliõpilased, kes kavatsevad jätkata teadusuuringuid, mis võivad hilisemas etapis hõlmata doktorikraadi omandamist ja karjääri kõrghariduses.Õpilased, kes soovivad teha karjääri või ametialast tegevust, mille jaoks on vaja põhjalikke teadmisi Aasia jooga- ja meditatsioonitraditsioonidest.Õpilased, kes soovivad nende traditsioonide akadeemilist uurimist täiendada oma isikliku kogemusega.... [-]
Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles