Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Ungari Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimine Ungaris - Juhtimine programmid Ungaris Juhtimine

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Juhtimine on tegevuse suunamisel, suunates ja haldamise organisatsioon või grupp inimesi. See hõlmab erinevaid juhtimisstiili ja ühine oskusi nagu suhtlemine, otsuse tegemine ja kriitilist mõtlemist.

Sisemaariigist leitud Kesk-Euroopa regioonis, kus ungari oma riigikeeles. Riigi matemaatika ja loodusteaduste lähenemine on lahendamata. See kodu on maailma esimene tehnoloogia instituut. Just siin, et esimene aurumasin Euroopas on ehitatud juba 1722.

Juhtimine Ungaris - Võtke MA Ungaris. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

2 Tulemused Juhtimine, Ungari

Szent István University

Koolituse eesmärk on anda spetsialistide ettevõtete ja mittetulundussektori, kes on ulatuslik ja integreeritud professionaalne teadmisi juhtimisoskusi. ... [+]

Eesmärgid Õppekava:

Koolituse eesmärk on anda spetsialistide ettevõtete ja mittetulundussektori, kes on ulatuslik ja integreeritud professionaalne teadmisi juhtimisoskusi. Lõpetajad muidugi on võimalik analüüsida, arendada, organiseerida, kontrollida ja juhtida menetluste organisatsioonide erasektori ja mittetulundussektori. Nad võivad tunda, analüüsida ja lahendada esilekerkivaid probleeme, kui nad kasutavad omandatud kategooriate individuaalne ja organiseeritud õpet ja kasutada oma võimeid innovatsiooni ja loovat mõtlemist. On võimalus õppida erialasid viimase kahe semestri kursus (Business Consulting, personalijuhtimise ja organisatsiooni arendamine). Samuti saada vajalikud teadmised aluseks toimub õpinguid raamide doktoriõpet. See kursus hõlmab ka külastusi riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete, nii et õpilased võiksid omandada praktilisi teadmisi juhtimise uuringuid.... [-]

Ungari Gödöllő
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Budapest Metropolitan University

Ettevõtete juhtimine on keeruline väljakutse, olgu see siis väikeettevõte või suur üks või avalik sektor. Nende haldamine eeldab konfliktide ja probleemide analüüsimisel, ... [+]

Ettevõtete juhtimine on keeruline väljakutse, olgu see siis väikeettevõte või suur üks või avalik sektor. Nende haldamine eeldab konfliktide ja probleemide analüüsimisel, kavandamisel, juhtimisel, lahendamisel ja tööprotsessi säilitamisel eksperti.

Me tutvustame seda lähenemist meie õpilastele, et nad saaksid toime tulla kõigi ärijuhtimise valdkondadega ja kujundada ettevõtete tõelisteks juhtideks kõik professionaalsel tasemel.

PROGRAMM on mõeldud üksikisikutele, kellele

on loomingulised, head probleemilahendajad, innovatsiooni eesmärgid ja valmis väljakutsed. Ootame nende rühmade töös püsivate, pühendunud ja ühistute rakendamist.

PÕHIMÕTTED

Teemad: juhtimis- ja organisatsiooni teooriad; Juhtimis (äri) majandus; Otsuste tugisüsteemid; Strateegiline juhtimine; Innovatsioon ja teadmiste juhtimine; Juhtimissüsteemid; Muutmine ja kriisijuhtimine... [-]

Ungari Budapest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles