Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisteadus Ameerika Ühendriigids - Juhtimisteadus programmid Ameerika Ühendriigids Juhtimisteadus

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

  Juhtimisteaduse valdkonnas eeldatakse nii tudengitelt kui ka spetsialistidelt, et nad lõpetaksid meetoditel põhineva uurimistöö, mis tegeleb juhtimisega seotud probleemistikega. Peale probleemi paika panemist on vajalik asjakohaste strateegiate rakendamine.  

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Juhtimisteadus Ameerika Ühendriigids - Võtke MA Ameerika Ühendriigids. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Juhtimisteadus, Ameerika Ühendriigid

American Consortium of Universities (INTERLINK)

... [+]

.

Näiteks:

Õppimine välismaal [-]
Ameerika Ühendriigid Seattle
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles