Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Käitumisteadus programmid Otsi top Käitumisteadus programme siin! - Käitumisteadus

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

MA Programs: Otsing siin Käitumisteadus programmid. Saad kõik kooli ja MA info directely, säästa aega ja kontakt MA vastuvõtu 3 klikke siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Käitumisteadus

Long Island University

Käitumisaktiivsuse analüüsi magistriprogramm keskendub üksikisikute käitumise analüüsi katse-, teoreetilistele ja metodoloogilistele aspektidele ja sellele, kuidas need k ... [+]

Umbes

Käitumise analüüs on hästi välja töötatud lähenemine sotsiaalsete / emotsionaalsete, käitumis- ja õppimisprobleemide lahendamiseks paljude erinevate elanikkonnarühmade jaoks paljudes erinevates olukordades. Käitumisaktiivsuse analüüsi magistriprogramm keskendub üksikisikute käitumise analüüsi katse-, teoreetilistele ja metodoloogilistele aspektidele ja sellele, kuidas need käitumised tähistavad erinevaid õppeprotsesse või -probleeme. Kõnealused protsessid on muutunud tõhusaks aluseks selliste käitumishäirete mõistmiseks ja muutmiseks, mida nimetatakse arenguhäireteks ja autism-spektrihäireteks.

Programm nõuab lõpetamist 36 ainepunkti, sisaldab väitekirja ja on kavandatud nii, et kõik nõuded on võimalik täita kahe aasta jooksul. Õppekava koosneb 21 ainepunkti aluskursuste käitumise analüüs ja eksperimentaalne psühholoogia, 9 ainepunkti valikainete ja 6 doktoritöö ettevalmistus krediiti. Taotlused võetakse vastu kuni 1. augustini.... [-]

Ameerika Ühendriigid Brookville
September 2020
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles