Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Põhja-Ameerika

Käitumisteadus Põhja-Ameerikas - Käitumisteadus programmid Käitumisteadus Põhja-Ameerikas

Magistrikraadi on eelkõige üliõpilastele, kes soovivad parandada oma üldist matemaatika haridus või õpetada.

Ameerika Ühendriigid tavaliselt nimetatakse Ameerika Ühendriigid, on föderaalne vabariik, mis koosneb viiekümne riigid ja föderaalringkond. 48 külgnevas riigid ja föderaalringkond Washington, DC on esimene Põhja-Ameerika ja Kanada vahel Mehhiko. Riigi Alaska on Loode-Põhja-Ameerikas, Lääne-Kanada ja idas Venemaa üle Beringi väina, ja riigi Hawaii on saarestiku keskel North Pacific. Riigil on ka viis asustatud ja üheksa asustamata territooriumil Vaikse ookeani ja Kariibi mere piirkonnas.

Käitumisteadus Põhja-Ameerikas - Võtke Käitumisteadus Põhja-Ameerikas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Käitumisteadus, Põhja-Ameerika

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Long Island University

Käitumisaktiivsuse analüüsi magistriprogramm keskendub üksikisikute käitumise analüüsi katse-, teoreetilistele ja metodoloogilistele aspektidele ja sellele, kuidas need k ... [+]

Umbes

Käitumise analüüs on hästi välja töötatud lähenemine sotsiaalsete / emotsionaalsete, käitumis- ja õppimisprobleemide lahendamiseks paljude erinevate elanikkonnarühmade jaoks paljudes erinevates olukordades. Käitumisaktiivsuse analüüsi magistriprogramm keskendub üksikisikute käitumise analüüsi katse-, teoreetilistele ja metodoloogilistele aspektidele ja sellele, kuidas need käitumised tähistavad erinevaid õppeprotsesse või -probleeme. Kõnealused protsessid on muutunud tõhusaks aluseks selliste käitumishäirete mõistmiseks ja muutmiseks, mida nimetatakse arenguhäireteks ja autism-spektrihäireteks.

Programm nõuab lõpetamist 36 ainepunkti, sisaldab väitekirja ja on kavandatud nii, et kõik nõuded on võimalik täita kahe aasta jooksul. Õppekava koosneb 21 ainepunkti aluskursuste käitumise analüüs ja eksperimentaalne psühholoogia, 9 ainepunkti valikainete ja 6 doktoritöö ettevalmistus krediiti. Taotlused võetakse vastu kuni 1. augustini.... [-]

Ameerika Ühendriigid Brookville
September 2020
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles