$close

Filtrid

Kuva tulemused

Tänapäeva kirjandus programmid Otsi top Tänapäeva kirjandus programme siin! - Tänapäeva kirjandus

Õppuritele, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi, on magistrikraad programm sageli tasuv käitumine. Magistriõpe keskendub humanitaarteadustele ja nõuab kahe või enama aasta pikkust ulatuslikku uuringut programmi lõpuleviimiseks. Mis on kaasaegse kirjanduse MA? See õppesuund võib olla väga rahuldust pakkuv lõpetaja programm õpilastele, kes armastavad lugeda ja uurida kirjutamise nüans… Loe edasi

Õppuritele, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi, on magistrikraad programm sageli tasuv käitumine. Magistriõpe keskendub humanitaarteadustele ja nõuab kahe või enama aasta pikkust ulatuslikku uuringut programmi lõpuleviimiseks.

Mis on kaasaegse kirjanduse MA? See õppesuund võib olla väga rahuldust pakkuv lõpetaja programm õpilastele, kes armastavad lugeda ja uurida kirjutamise nüansse. Selles programmis õppides võtate tõenäoliselt klassid nagu inglise kirjandus, kirjanduslik teooria ja kriitika, globaalne keskkonnakirjandus, luule, lingvistika ja kirjutamine. Teie magistriprogramm võib keskenduda piirkonnale või kultuuridele, mida olete kõige rohkem huvitatud rikaste ja isiklike õpikogemuste õppimisest.

Lõpetamisel võivad üliõpilased nautida laialdast kirjanduslikku arusaamist (mis on kasulik igapäevases lugemises ja vestluses), suurenenud ja üksikasjalikumat analüütilist mõtlemist ning tugevdatud kirjalikke ja suulisi suhtlemisoskusi, mis on kasulikud keerulistes, kuid vajalikes igapäevastes tegevustes.

Kaasaegse kirjanduse magistrikraadi kulud sõltuvad sellistest teguritest nagu asjaomane ülikool ja huvitava ülikooli asukoht. Rääkige oma akadeemilise nõustajaga õppemaksu kohta lisateabe saamiseks.

Õppurid, kes on huvitatud kommunikatsiooni või kirjastamisvõimalustest, võivad tänapäeva kirjanduse õppimisest kasu saada. Lõpetajad võivad liikuda ka edukate karjääride rahvusvaheliste suhete ja sotsioloogia. Lõpuks, õpilastele, kes on huvitatud üksikasjalikumalt kavandatud karjäärivõimalustest, on redaktorite ja tõlkijate tööks mõnikord vaja kõrgemat arusaamist kirjandustavast, nii et kaasaegse kirjanduse magistrikraadiga õpilased tegelevad sageli nendes valdkondades.

Magistriõppeprogrammid kaasaegses kirjanduses on kättesaadavad veebis. Võite selle kraadi võimaluse leida ka teie läheduses asuvas ülikoolis, kus saate õppida näost näkku õpetamise kaudu. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
KU Leuven
Leuven, Belgia

KU Leuven magistrikraad on esmane magistriprogramm, mille eesmärk on põhjalik, kultuuridevaheline ja võrdlev uurimine erinevate lääne traditsioonide ja perioodide kirjandusest ... +

KU Leuven magistrikraad on esmane magistriprogramm, mille eesmärk on põhjalik, kultuuridevaheline ja võrdlev uurimine erinevate lääne traditsioonide ja perioodide kirjandusest. Läbi paljude tänapäevaste teoreetiliste ja metodoloogiliste vaatenurkade saate teada kirjandust kui keerulist kultuurinähtust pidevas suhtluses ühiskonna ja muude meediumitega. -
MA
Täiskoormus
Inglise
Ülikool