MA Prince George - MA programmide Prince George MA, Prince George

MA Prince George - MA programmide Prince George MA, Prince George

Magister

Kapten 's kraad on akadeemiline kraad antakse isikutele, kes on läbinud uuring näitab meisterlikkust või kõrge selleks ülevaate konkreetse valdkonna uuringu või valdkonnas tegutsemiseks.

Kui te olete mõelnud mis tahes kõrghariduse süsteemi, mis mõjutab teie elu positiivselt samas annab teile praktilisi teadmisi ja oskusi, siis Kanada 's haridussüsteem on see, mida sa vajad. Kanadasse reisida oma hariduse teeb teile hindame loovust ja uuenduslikkust ning õppejõudude need kõrgemad õppeasutused.

Prince George on suur ala, kuid seal on palju haridusasutusi pakub professionaalset kursused kogu piirkonnas ning seetõttu on elanikkonna akadeemiliselt nõutava riigi 's standarditele. See on mõned unikaalsed õppekeskused nagu Aerospace Flight School pluss teistes ülikoolides ja kolledžites.

MA Prince George - Võtke MA Prince Georges. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Ma Arenguprobleemide

University of Northern British Columbia School of Business
ülikoolis Täisajaga õpe September 2018 Kanada Prince George

Majandusareng on jätkuvalt kriitiline küsimus rohkem kui kolm neljandikku maailma elanikkonnast, kes elavad riikides liigitatud kui "madala sissetulekuga" või "keskmise sissetulekuga." [+]

MA Arengumajandus

Majandusareng on jätkuvalt kriitiline küsimus rohkem kui kolm neljandikku maailma elanikkonnast, kes elavad riikides liigitatud kui "madala sissetulekuga" või "keskmise sissetulekuga." Põhjused ja tagajärjed majandusarengu jäävad vaidlustatud küsimusi. See aste peab muutuvas ülemaailmsel, piirkondlikul ja riiklikul kontekstides majandusarenguks; poliitika õppetunnid, mida saab õppida võrdlevaid uuringuid; ja vajalikke vahendeid, et võimaldada arengu majandusteadlased kaasa aidata arengus. Tohutu muutusi, mis toimuvad täna lõuna riigid annavad keskenduda kraadi. Õpilased on vaidlustanud analüüsida selliseid teemasid nagu põhjused uute majanduse tõukejõuna Lõuna nagu Hiina ja India, samuti kestev küsimusi vaesus ja ebavõrdsus. Programm sisaldab põhilisi kursusi Globaliseerumine ja arengu, makromajanduspoliitika arengu, Applied ökonomeetria ja vaesuse, ebavõrdsuse ja arengu. Economics Department ka eriti teadmisi valdkondades Environmental Economics ja tervise ökonoomika ja pakub valikained nendes valdkondades. Õpilased on ka kohustatud täitma magistritöö või MA Project, mis võimaldab üliõpilastel taotleda vahendeid majandusliku analüüsi arengu küsimus. Majandusareng ei saa uuritud eraldi teistest mõõtmed arengut. Arusaam vaesuse, näiteks nõuab mitte ainult majanduslik analüüs, vaid ka mõista teadmisi, mida teiste sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnas. Koolitus on arengu majandusteadlane peab seetõttu üliõpilaste interdistsiplinaarseid lähenemisviise arengu. Hõlmates teooria, poliitika ja rakendada analüüsi, samuti integreerida teadmisi teistest valdkondadest, MA programmi ning varustab õpilasi töötama majandusteadlaste valitsuse ja rahvusvaheliste asutuste kui ka erasektoris.... [-]