MA Manitoba - MA programmide Manitoba MA, Manitoba

MA Manitoba - MA programmide Manitoba MA, Manitoba

Magister

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Kanada on parim riik jätkata oma kõrghariduse kui olete interaktiivne inimene. Peaaegu iga etnilise rühma on esindatud Kanada seega see 'sa multikultuurses ühiskonnas. Keelebarjääri ei ole probleem, et välisüliõpilased kui Kanada peetakse maailma 's juhtiv keeleõpe.

Paljud tööandjad jahtima laialdased teadmised, kogemused ja kohanemisvõime, et õpilased omandavad uurides selles linnas. Suurepärane kõrgemad õppeasutused leida selles piirkonnas, on hästi teada ja kindlaks nende tunnuste excellence.

MA Manitoba - Võtke MA Manitobas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Master Of Arts: Teoloogiaõpinguis

Canadian Mennonite University
ülikoolis Täisajaga õpe September 2018 Kanada Winnipeg

Graduate School of Theology ja ministeeriumi eesmärk on inspireerida ja pakkuda üliõpilastele pastoraaltöös, juhtimine, stipendium, ja teenus. [+]

. Graduate School of Theology ja ministeeriumi eesmärk on inspireerida ja pakkuda üliõpilastele pastoraaltöös, juhtimine, stipendium, ja teenus. Õpilased laia nimiväärtuste ja traditsioone kutsutakse arvesse kogukonna teadlased ja kirglik õpetajatele, kes on pühendunud kirikuelu, kogenud ja teenimises, ja saavutada teadus- ja avaldamist. Vastuvõtutingimused Bakalaureusekraadi kraadi tunnustatud ülikoolis või kolledžis vähemalt GPA 3,0 (B). Elukoha nõue 30 krediidi tundi Õppekava nõuetele Vähemalt 60 krediidi tundi Core nõuded-30 krediidi tundi järgmistes valdkondades Piibel - 12 krediidi tundi (minimaalselt 3 ahels Vana Testamendi ja 3 krediidi tundi Uuest Testamendist) Teoloogia ja kristluse ajaloost - 12 krediidi tundi (minimaalselt 3 krediidi tundi iga ala) Praktiline teoloogia - 3 krediidi tundi Metoodika - 3 krediidi tundi Valikained-kui vaja, et saavutada kokku 60 krediidi tundi Thesis valik: Õpilased võivad teha ettepanekuid kirjutada doktoritöö võrdub 6 krediidi tundi. Autorid teenitud teel väitekirja vähendab valikainete nõue. Vaata lisa 4, allpool. Märkused 1. Õpilased peavad säilitama vähemalt GPA 3,0 (B) jääda programmi ja lõpetaja. 2. Kursustel CMU õppejõud või juhendaja külastate CMU, kas ülikooli või online, arvestatakse poole elukoha nõue. Kursused võetud CMU / MBBS õpilased MBBSC täita MB nõuded oma programmid ka arvu poole elukoha nõue, et maksimaalselt üheksa krediidi tundi. 3. Tavaliselt õpilased, kes soovivad kirjutada doktoritöö valdkonnas Piibli uuringud peavad näitama vajalikul tasemel kompetentsi asjakohaseid Piibli keel, kas heebrea või kreeka keeles. 4. Üliõpilane, kes soovib kirjutada doktoritöö peab esitama ettepaneku poolt 30. aprillil üks aasta enne õpilase loodab lõpetaja. Heaks kiita ettepaneku sõltub järgmistest kriteeriumidest: (i) tugevust ettepanekut, (ii) õpilase üldine õpitulemusi ja (iii) olemasolu... [-]