MA Winnipeg - MA programmide Winnipeg MA, Winnipeg

MA Winnipeg - MA programmide Winnipeg MA, Winnipeg

Magister

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Kapten 's aste valmistab õpilasi viia ja korraldada. Kapten 's aste valmistab ka isiku erinevaid ajaviidet läbi spetsialiseerunud uuring valdkonnas.

Kui te olete mõelnud mis tahes kõrghariduse süsteemi, mis mõjutab teie elu positiivselt samas annab teile praktilisi teadmisi ja oskusi, siis Kanada 's haridussüsteem on see, mida sa vajad. Kanadasse reisida oma hariduse teeb teile hindame loovust ja uuenduslikkust ning õppejõudude need kõrgemad õppeasutused.

Õppimine Winnipeg on lõbus ja seikluslik. Teil saavutada oma hariduse eesmärke ja samal ajal nautida elu ekskursioonidele. Õpilased võivad saavutada iga kutsetunnistus, diplom ja kraad programmide nad soovivad omandada just registreerimisega linna 's vahel.

MA Winnipeg - Võtke MA Winnipegs. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Master Of Arts: Teoloogiaõpinguis

Canadian Mennonite University
ülikoolis Täisajaga õpe September 2018 Kanada Winnipeg

Graduate School of Theology ja ministeeriumi eesmärk on inspireerida ja pakkuda üliõpilastele pastoraaltöös, juhtimine, stipendium, ja teenus. [+]

. Graduate School of Theology ja ministeeriumi eesmärk on inspireerida ja pakkuda üliõpilastele pastoraaltöös, juhtimine, stipendium, ja teenus. Õpilased laia nimiväärtuste ja traditsioone kutsutakse arvesse kogukonna teadlased ja kirglik õpetajatele, kes on pühendunud kirikuelu, kogenud ja teenimises, ja saavutada teadus- ja avaldamist. Vastuvõtutingimused Bakalaureusekraadi kraadi tunnustatud ülikoolis või kolledžis vähemalt GPA 3,0 (B). Elukoha nõue 30 krediidi tundi Õppekava nõuetele Vähemalt 60 krediidi tundi Core nõuded-30 krediidi tundi järgmistes valdkondades Piibel - 12 krediidi tundi (minimaalselt 3 ahels Vana Testamendi ja 3 krediidi tundi Uuest Testamendist) Teoloogia ja kristluse ajaloost - 12 krediidi tundi (minimaalselt 3 krediidi tundi iga ala) Praktiline teoloogia - 3 krediidi tundi Metoodika - 3 krediidi tundi Valikained-kui vaja, et saavutada kokku 60 krediidi tundi Thesis valik: Õpilased võivad teha ettepanekuid kirjutada doktoritöö võrdub 6 krediidi tundi. Autorid teenitud teel väitekirja vähendab valikainete nõue. Vaata lisa 4, allpool. Märkused 1. Õpilased peavad säilitama vähemalt GPA 3,0 (B) jääda programmi ja lõpetaja. 2. Kursustel CMU õppejõud või juhendaja külastate CMU, kas ülikooli või online, arvestatakse poole elukoha nõue. Kursused võetud CMU / MBBS õpilased MBBSC täita MB nõuded oma programmid ka arvu poole elukoha nõue, et maksimaalselt üheksa krediidi tundi. 3. Tavaliselt õpilased, kes soovivad kirjutada doktoritöö valdkonnas Piibli uuringud peavad näitama vajalikul tasemel kompetentsi asjakohaseid Piibli keel, kas heebrea või kreeka keeles. 4. Üliõpilane, kes soovib kirjutada doktoritöö peab esitama ettepaneku poolt 30. aprillil üks aasta enne õpilase loodab lõpetaja. Heaks kiita ettepaneku sõltub järgmistest kriteeriumidest: (i) tugevust ettepanekut, (ii) õpilase üldine õpitulemusi ja (iii) olemasolu... [-]