MA New Brunswicki - MA programmide New Brunswicki MA, New Brunswicki

MA New Brunswicki - MA programmide New Brunswicki MA, New Brunswicki

Magister

Masters kraadi on mitmekülgsem kui doktoriõppe kvalifikatsioon ja on laia erialast ja akadeemilist rakendusi. Vastavalt USA Department of Education, kolme tüüpi magistriõppesse olemas teadus-, kutse-ja terminal. Populaarseim magistrikraadi tüübid on Master of Arts (MA) ja Master of Science (MS) on segu erialadel.

Kanadalased tähtsustatakse õppimist, ning on välja töötanud esmaklassilise haridussüsteemi kõrgete standarditega. Mitte ainult ei Kanada ohutu, puhas keskkond, kuid see on järjekindlalt järjestatud üks maailma parimaid kohti elada nii elukvaliteedi ÜRO.

Linn pakub mitmeid võimalusi suurte igasugused oma eelistuse. Mis number kuulus koolides nagu University of New Brunswick, see linn on esirinnas parandada kõrghariduse tase Kanadas.

MA New Brunswicki - Võtke MA New Brunswickis. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Master Of Arts In Pastoraalteoloogia

Kingswood University
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2018 Kanada Sussex

Master of Arts in Pastoral Teoloogia (MAP), on voolujooneline 36-tunnise magistrikraadi, mis ühendab pühakiri ja Piibli teoloogia arvesse tavasid pastoraalne juhtimine. See aste keskendub sellele, kuidas teoloogia vormid ja teatab meie praktika jumalateenistuse, evangelismi, jüngriks ning meie ideede olemuse kohta kogudust ja vaimne teket. [+]

. Master of Arts in Pastoral Teoloogia (MAP), on voolujooneline 36-tunnise magistrikraadi, mis ühendab pühakiri ja Piibli teoloogia arvesse tavasid pastoraalne juhtimine. See aste keskendub sellele, kuidas teoloogia vormid ja teatab meie praktika jumalateenistuse, evangelismi, jüngriks ning meie ideede olemuse kohta kogudust ja vaimne teket. Kingswood kõrgelt nii teooria ja praktilise rakendamise, nii ajaloolisi seoseid ja praegune uuendusi. Me ei näe neid eraldi huvi pakkuvates valdkondades, kuid kui partnerite tegeliku elu ministeerium. Reaalse elu probleemide nõuda reaalse elu Piibli vastuse. Kui meil ei ole hästi arenenud teoloogilise aluse undergird meie ministeerium, on oht, et hoone Kiriku programmid mitte Kristusele. See on põhjus, miks see täielikult akrediteeritud kraadi on mõeldud eelkõige neile, kes tegelevad ministeeriumide ja on otstarbeka seotud asjakohaste probleemid need, ministeeriumi ja neile alla oma hingehoiu. See aste eesmärk on pakkuda õpikeskkonna, mis on: integreeritud - abiellub teoloogia ja praxis uuenduslik - kohandada Piibli ja teoloogiliste põhimõtteid praeguse sotsioloogiline tegelikkusega, meetodid ministeeriumi ja kaasaegse ministeeriumi nõudmisi kogemus-- teoloogia välja töötatud seoses elu oma kohaliku kiriku vaimselt rikastav - programmi ja kursuste eesmärk on teid sügavamale ja kõrgemale Kristuses ühiskondlik - õppimine koos ja läbi kogemuste teiste õpilaste ökonoomne - eesmärk on pakkuda maksimaalset kasu taskukohase hinnaga paindlik - magistriprogrammi eesmärk on ära eesrindlikke teadmisi ja kohandada neid erivajadustele iga õpilase ministeeriumi seadistus Eesmärk on varustada ministeeriumi juhid, kellel on teadmised ja oskusi vaja viia oma kogudusi maksimaalse vaimse ja misjonimeelset mõju. Üks tugevused Kingswood campus kogemus on keskendumine vaimne teket. Integreeritud kraadi on võimalusi arendada mõistmist ja oskuste kasutamise,... [-]