MA Windsor - MA programmide Windsor MA, Windsor

MA Windsor - MA programmide Windsor MA, Windsor

Magister

Kapten 's kraad on akadeemiline kraad antakse isikutele, kes on läbinud uuring näitab meisterlikkust või kõrge selleks ülevaate konkreetse valdkonna uuringu või valdkonnas tegutsemiseks.

Kanadalased tähtsustatakse õppimist, ning on välja töötanud esmaklassilise haridussüsteemi kõrgete standarditega. Mitte ainult ei Kanada ohutu, puhas keskkond, kuid see on järjekindlalt järjestatud üks maailma parimaid kohti elada nii elukvaliteedi ÜRO.

Windsor on üks kõige ambitsioonikama linnad Kanadast kõrgharidus. Linnas on terviklik ja teadus orienteeritud õppeasutused, kus õpilased saaksid saavutada oma karjääri eesmärgid. Linnas on palju tervitades seega isegi välisüliõpilaste kogunevad siia õpinguid.

MA Windsor - Võtke MA Windsors. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Master Of Arts In Economics

University of Windsor, Graduate
ülikoolis Täisajaga õpe 1 - 2 aastat September 2018 Kanada Windsor

Ülikooli Windsor pakub ühe-aastase MA programmi Economics, mis on mõeldud õpilastele kiitusega kraadi majandusteaduses ja kaheaastase MA programmi majandusteaduskonna üliõpilastele üldine kraadi majandusteaduses või õpilaste kraad teise distsipliini ja mõned kvantitatiivne koolitus. [+]

. Ülikooli Windsor pakub ühe-aastase MA programmi Economics, mis on mõeldud õpilastele kiitusega kraadi majandusteaduses ja kaheaastase MA programmi majandusteaduskonna üliõpilastele üldine kraadi majandusteaduses või õpilaste kraad teise distsipliini ja mõned kvantitatiivne koolitus. MA Program in Economics pakub range koolituse, mis valmistab õpilasi ette Ph.D. programme ja tööd mitteakadeemilise sektorites. Väikestes klassides annab õpilastele võimaluse teha tihedat, sisse ja välja klassiruumis, kus õppejõud. Leiad lõpetajate meie MA programmi Ph.D. programme Rice University, University of Texas, Louisiana State University, University of Alberta, Lääne-Ontario Ülikooli, Carleton University, University of Ottawa, Guelphi Ülikool, McMaster University ja University of Manitoba, teiste hulgas. Samuti võite leida meie lõpetajate mitte-akadeemilise töökohti avalikus ja erasektoris, näiteks JP Morgan, Ernst & Young, Jin Mao nimel, Industry Canada ja Ontario tervishoiuministeerium. Programmi kirjeldus Tavaliselt õpilased nii M1 ja M2 programm võtta 4 kursused sügissemestril (september kuni detsembrini) ja 4 kursused talvel semester (jaanuar kuni aprill). Puuduvad M1 kursusi Summer semester (mai kuni august). Seal on tavaliselt mitte M2 kursused Suvisel poolaastal, kuid M2 üliõpilased võivad kirjutada Major raamat Suvisel poolaastal pärast lõpetamist M2 sügisel ja talvel kursused. Programm M2 Masters kandidaat Õpilased edukalt 8 kursust, et lõpetaja: Economics 501 - Mikromajanduslikel teooria I (nõutav) Economics 502 - Makromajanduslik Theory I (nõutav) Economics 541 - Econometric teooria I (nõutav) Pluss optsioon Kursused - 5 Economics magistriõppesse. Üks 5 variant kursused võib olla suur raamat. Nende valik klassi, soovitame üliõpilastele, kes plaanivad siseneda Ph.D. Programm võtta: Economics 503 - Mikromajanduslikel Theory II Economics 504 - Makromajanduslik Theory II Economics 542 -... [-]