MA Windsor - MA programmide Windsor MA, Windsor

MA Windsor - MA programmide Windsor MA, Windsor

Magister

Kapten 's kraad on akadeemiline kraad antakse isikutele, kes on läbinud uuring näitab meisterlikkust või kõrge selleks ülevaate konkreetse valdkonna uuringu või valdkonnas tegutsemiseks.

Kanadalased tähtsustatakse õppimist, ning on välja töötanud esmaklassilise haridussüsteemi kõrgete standarditega. Mitte ainult ei Kanada ohutu, puhas keskkond, kuid see on järjekindlalt järjestatud üks maailma parimaid kohti elada nii elukvaliteedi ÜRO.

Windsor on üks kõige ambitsioonikama linnad Kanadast kõrgharidus. Linnas on terviklik ja teadus orienteeritud õppeasutused, kus õpilased saaksid saavutada oma karjääri eesmärgid. Linnas on palju tervitades seega isegi välisüliõpilaste kogunevad siia õpinguid.

MA Windsor - Võtke MA Windsors. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Majandusteaduste Magister

University of Windsor, Graduate
ülikoolis Täisajaga õpe 1 - 2 aastat September 2018 Kanada Windsor

Windsori Ülikool pakub üheaastast majandusteaduste magistriprogrammi, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on majanduse tasemeõpetaja, ja kaheaastase majandusteaduse magistriprogrammi üliõpilastele, kellel on üldine kraad majandusteaduses või üliõpilastele, kellel on teise eriala kraad ja mõni kvantitatiivne väljaõpe. [+]

Windsori Ülikool pakub üheaastast majandusteaduste magistriprogrammi, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on majanduse tasemeõpetaja, ja kaheaastase majandusteaduse magistriprogrammi üliõpilastele, kellel on üldine kraad majandusteaduses või üliõpilastele, kellel on teise eriala kraad ja mõni kvantitatiivne väljaõpe.

MA programmis majanduse pakub ranget koolitust, mis valmistab ette üliõpilased Ph.D. programmid ja töötab mitte-akadeemilistes sektorites. Väikeste klasside suurused annavad üliõpilastele võimaluse teha õppejõududega tihedat koostööd klassiruumis ja väljaspool seda.

Võite leida magistriprogrammi lõpetajaid Ph.D. programmid Rice'i ülikoolis, Texase Ülikoolis, Louisiana osariigi ülikoolis, Alberti ülikoolis, Lääne-Ontario ülikoolis, Carletoni ülikoolis, Ottawa ülikoolis, Guelphi ülikoolis, McMasteri ülikoolis ja Manitoba ülikoolis.... [-]