MA Quebec - MA programmide Quebec MA, Quebec

MA Quebec - MA programmide Quebec MA, Quebec

Magister

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Kanada on parim riik jätkata oma kõrghariduse kui olete interaktiivne inimene. Peaaegu iga etnilise rühma on esindatud Kanada seega see 'sa multikultuurses ühiskonnas. Keelebarjääri ei ole probleem, et välisüliõpilased kui Kanada peetakse maailma 's juhtiv keeleõpe.

See suur prantsuse keelt provintsis Kanadas on valik palju eriti prantsuse põliselanikud elavad riigis, kui tegemist on ettevõtja kõrgharidus. Kuid mitte kõik piirkonnad kasutavad prantsuse, kuid kõige olulisem kõrghariduse instituut piirkonnas on Universite du Quebec mis enrols tuhanded kohalikud üliõpilased igal aastal.

MA Quebec - Võtke MA Quebecs. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA Säästva Majandamise Metsaökosüsteemide

Université Du Québec En Outaouais UQO
ülikoolis Täisajaga õpe September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

[..] See multidistsiplinaarse kontroll on kandidaate, kes soovivad saada kvalifitseeritud spetsialistid säästva majandamise metsaökosüsteemide. [+]

. Juhtkond metsa ökosüsteemide spetsialiseeritud osalevate töötajate määratlemise, juhtimise ja probleemide lahendamiseks erinevaid, et rakendamisele kaasa aidata metsade säästva arengu. Nad annavad ökosüsteemi ja metsa säästvaks planeerimist, võttes arvesse, et nende põhimõtted ja tavad juhtimise, mitme kasutaja vajadusi, nõudmisi huvigruppide, maakasutuse eesmärke ja kaitse metsa ökosüsteemide . Sellest seisukohast on see multidistsiplinaarne kontroll on kandidaate, kes soovivad saada kvalifitseeritud spetsialistid säästva majandamise metsaökosüsteemide. Tänu aktiivsete õppemeetodite, mis ühendab ökoloogiliste, majanduslike ja sotsioloogiliste, õpilased arendada oma võimet määratleda, juhtida ja lahendada keerulisi probleeme. Pärast nende koolitust, nad kapten kontseptsioone ja interdistsiplinaarsete oskuste pakkuda metsade säästva arengu projekte, arendada ühtseid strateegiaid süsteemne juhtimine, tutvustada integreeritud juhtimise lähenemisviise ressursse ja hinnata pakutavaid teenuseid ökosüsteemidele. OMADUSED Professionaalne meister on kandidaadid, kes on koolitus on bioloogia, keskkond, geograafia, sotsiaalteaduste, majanduse või planeerimine. See multidistsiplinaarne programm rongide kvalifikatsiooniga spetsialiste säästev majandamine metsa ökosüsteemide ühendades unikaalselt kogum aktiivsete õppemeetodite ja integreerides ökoloogiliste, majanduslike ja sotsioloogiliste probleeme lahendada. Lõpus oma koolituse lõpetanud saavad pakkuda säästva metsanduse arengu projekte, arendada ühtseid strateegiaid süsteemne juhtimine, tutvustada integreeritud juhtimise lähenemisviise ja vahendeid, et hinnata teenuste "ökosüsteemid pakuvad. Toetudes meisterlikkust oskusi, selle mitmekesise nimekirja kuuluvad kaugõppe ja kursusteni mitmetes piirkondades Quebec samuti praktikat praktika. Õpilastel on võimalus kohtuda võtmeisikute kes elavad igapäevast probleemid metsas maailmas. Mitmed teadusasutused on seotud selle programmi: Metsa Õppekeskus NSERC Industrial õppetool-UQAT-UQAM säästva metsamajanduse Institute of Sciences parasvöötme metsa MA säästva ökosüsteemi juhtimise pakutakse koostöös kahe teise ülikoolid, UQAM ja UQAT. See koostöö on suurepärane võimalus tutvuda laiemalt teadmisi metsanduse valdkonnas. Kuna see funktsioon kvooti see programm on... [-]