Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Karjäärinõustamine programmid Otsi top Karjäärinõustamine programme siin! - Karjäärinõustamine

Kunstnike bakalaureuse lõpetamisel ei ole õpilastel soovi täiendavat haridust omandada. See on koht, kus magistrikraad hakkab mängima. See on suurepärane võimalus jätkata huvipakkuvate teemade uurimist ja see avab tavaliselt ka suuremaid tööhõivevõimalusi.

Õpilased võivad küsida: "Mis on magistriõppe karjäärinõustamine?" Üldiselt on selle kraadi eesmärk õpetada õpilastele oskusi, mis suurendavad eneseteadvust ja hõlbustavad muutusi nii isiklikul kui ka professionaalsel tasemel. Uurimisvaldkonnad võivad hõlmata psühholoogiat, uurimismetoodikat, organisatsiooni arengut, juhtimist ja juhendamisprotsessi. Kursuste hulka võivad kuuluda organisatsioonilised teooriad, inimsuhted ja inimõiguste kaitsmine.

Karjääri treeneriprogrammi lõpetanud meistrid saavutavad tavaliselt suurepäraseid inimesi, nagu juhtimine ja võime motiveerida teisi. Tavaliselt arendavad nad ka tugevaid uurimis- ja analüütilisi oskusi, mis on nii professionaalselt kui isiklikult kasulikud.

Tulevased üliõpilased peaksid hoolikalt hindama erinevaid magistriprogramme karjäärinõustamise programmides, mis on saadaval, kuna kulud võivad koolist koolini üsna erinevad olla. Uuringu pikkus ja asukoht on vaid kaks tegurit, mis võivad taskukohasust mõjutada.

Kõige harilikum töökoht, mis on lõpetatud karjäärinõustamise magistrikraadiga, on kommenteeritud treener või konsultant. Ettevõtted pakuvad tihti treenerit, et parandada tippjuhtide ja moraali juhtimisoskusi. Samuti on võimalus töötada isikliku treenerina. See on tavaliselt füüsilisest isikust ettevõtja positsioon, kuigi on olemas ettevõtteid, kes palkavad personaalseid treeneruid, et töötada klientide nimekirjas.

Karjääri treenimise magistrikraadi teenimine võib olla suurepärase elukutse algus. Selles astmes pakutakse erinevaid ülikoole ja koole kogu maailmas. Samuti on saadaval võrguvalikud. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Karjäärinõustamine

Lewis University Online

Kohandage oma online-korraldusliku organisatsiooni juhtimise kraadi, keskendudes professionaalsele ja täidesaatvale juhendamisele. ICF-i poolt akrediteeritud õppekavade a ... [+]

Online Master of Arts organisatsioonilise juhtimise

Hakka liidriks, mida teised järgivad. Lewise ülikooli online-meistrikraad organisatsioonilise juhtimise vallas tugineb teie kaasasündinud võimele inspireerida teisi, tuues sinu sisse arenenud oskused, tehnikad, teooriad ja perspektiivid, mis võimaldavad teil oma organisatsiooni inimesi tõhusalt anda ja motiveerida. Õppekava on koostatud reaalsete, rakendatavate näidetega ja Capstone'i projekt on integreeritud, nii et saadud teadmisi saab teie karjääri otseselt rakendada.

Disain Kuidas soovite juhtida

Lewise online-organisatsioon Organisatsioonilise Juhtimise Programmis pakub viit unikaalset kontsentratsiooni, nii et teil on võimalik oma haridust kohandada, et täita oma ametialaseid püüdlusi ja saada tõhusaks juhiks. Sihtige oma juhtpositsioon kontsentratsiooniga:... [-]

Ameerika Ühendriigid Romeoville
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles