Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Karjäärinõustamine programmid Otsi top Karjäärinõustamine programme siin! - Karjäärinõustamine

Kunstnike bakalaureuse lõpetamisel ei ole õpilastel soovi täiendavat haridust omandada. See on koht, kus magistrikraad hakkab mängima. See on suurepärane võimalus jätkata huvipakkuvate teemade uurimist ja see avab tavaliselt ka suuremaid tööhõivevõimalusi.

Õpilased võivad küsida: "Mis on magistriõppe karjäärinõustamine?" Üldiselt on selle kraadi eesmärk õpetada õpilastele oskusi, mis suurendavad eneseteadvust ja hõlbustavad muutusi nii isiklikul kui ka professionaalsel tasemel. Uurimisvaldkonnad võivad hõlmata psühholoogiat, uurimismetoodikat, organisatsiooni arengut, juhtimist ja juhendamisprotsessi. Kursuste hulka võivad kuuluda organisatsioonilised teooriad, inimsuhted ja inimõiguste kaitsmine.

Karjääri treeneriprogrammi lõpetanud meistrid saavutavad tavaliselt suurepäraseid inimesi, nagu juhtimine ja võime motiveerida teisi. Tavaliselt arendavad nad ka tugevaid uurimis- ja analüütilisi oskusi, mis on nii professionaalselt kui isiklikult kasulikud.

Tulevased üliõpilased peaksid hoolikalt hindama erinevaid magistriprogramme karjäärinõustamise programmides, mis on saadaval, kuna kulud võivad koolist koolini üsna erinevad olla. Uuringu pikkus ja asukoht on vaid kaks tegurit, mis võivad taskukohasust mõjutada.

Kõige harilikum töökoht, mis on lõpetatud karjäärinõustamise magistrikraadiga, on kommenteeritud treener või konsultant. Ettevõtted pakuvad tihti treenerit, et parandada tippjuhtide ja moraali juhtimisoskusi. Samuti on võimalus töötada isikliku treenerina. See on tavaliselt füüsilisest isikust ettevõtja positsioon, kuigi on olemas ettevõtteid, kes palkavad personaalseid treeneruid, et töötada klientide nimekirjas.

Karjääri treenimise magistrikraadi teenimine võib olla suurepärase elukutse algus. Selles astmes pakutakse erinevaid ülikoole ja koole kogu maailmas. Samuti on saadaval võrguvalikud. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Karjäärinõustamine

Florida Christian University

Master of Arts Coaching programm pakub õpilastele võimeid ja oskusi olla treener spetsialistid, kes suudavad juhtida meeskond tõhusa otsuste tegemisel, rakendades coachin ... [+]

Master of Arts Coaching - 60 ainepunkti

Master of Arts Coaching programm pakub õpilastele võimeid ja oskusi olla treener spetsialistid, kes suudavad juhtida meeskond tõhusa otsuste tegemisel, rakendades coaching strateegiad, kus juhtkond saab tuvastada erinevaid vaatenurki ja mõista unikaalne perspektiivid iga üks.

ÕppekavaAD5525 Juhtimine Neuromarketing ManagementisAD6542 Üleminek ja muutuste juhtimineCH5027 Coaching Laboratory II: simuleeritud sessioon, küsimused kui võimas tööriistCH5035 Evolutsiooniline juhendamineCH5314 High Performance meeskonna loomineCH6031 Rahvus ja mitmekesisusCH6032 Coaching Võrreldes: nõustamine, mentorlus, koolitus ja nõustamineCH6034 toimivuse hindamineMN5305 professionaalne eetikaPS5308 mitu intelligentsustPS5504 rakendatud positiivne psühholoogiaIN5601 Teaduslik uurimine: teooriaIN5602 teaduslik uurimine: projektIN6603 Thesis: TeadusuuringudIN6604 Thesis: KirjutamineIN6605 Thesis: KaitseValikained (3) - 9 ainepunktiEesmärgid... [-]
Ameerika Ühendriigid Orlando
Avatud registreerimine
Portuguese (Brazil),Hispaania
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Lewis University Online

Kohandage oma online-korraldusliku organisatsiooni juhtimise kraadi, keskendudes professionaalsele ja täidesaatvale juhendamisele. ICF-i poolt akrediteeritud õppekavade a ... [+]

Online Master of Arts organisatsioonilise juhtimise

Hakka liidriks, mida teised järgivad. Lewise ülikooli online-meistrikraad organisatsioonilise juhtimise vallas tugineb teie kaasasündinud võimele inspireerida teisi, tuues sinu sisse arenenud oskused, tehnikad, teooriad ja perspektiivid, mis võimaldavad teil oma organisatsiooni inimesi tõhusalt anda ja motiveerida. Õppekava on koostatud reaalsete, rakendatavate näidetega ja Capstone'i projekt on integreeritud, nii et saadud teadmisi saab teie karjääri otseselt rakendada.

Disain Kuidas soovite juhtida

Lewise online-organisatsioon Organisatsioonilise Juhtimise Programmis pakub viit unikaalset kontsentratsiooni, nii et teil on võimalik oma haridust kohandada, et täita oma ametialaseid püüdlusi ja saada tõhusaks juhiks. Sihtige oma juhtpositsioon kontsentratsiooniga:... [-]

Ameerika Ühendriigid Romeoville
September 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles