Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kaubandus programmid Otsi top Kaubandus programme siin! - Kaubandus

Magistrikraad (MA) on kraadiõpe, mis põhineb humanitaarteadustes. MA keskendub tavaliselt kunstiteostele, filosoofiale või sotsiaalteadustele ning pakub üldteadmisi konkreetses erialaõppes.

Mis on Merchandising MA? See programm on mõeldud moe edasi üliõpilastele, kes on loomingulised ja saavad kujutada tuleviku uusi laine. Õpilased arendavad oskusi ja õpivad töötama koos disaineritega tootmisetapis. Nad õpivad, kuidas säilitada kaubamärgi identiteet ja ühildada uute suundumustega. Õpilased uurivad ka seda, kuidas disain aitab kaasa äriotsuste tegemisele ja mõjutab turundust. Kuigi iga programm on erinev, võivad teemad, mida võib uurida, hõlmata loomingulise turunduse kontseptsioone, tehnoloogilisi meetodeid, äriuuendusi ja disaini- / jaemüügi keskkondi.

Merchandisingi magistriprogrammi läbiviimine on kasulik mitmel viisil. Õpilased saavad võimaluse teha tihedat koostööd tööstusharu spetsialistidega, mis aitab neil jalgsi ukses karjäärivõimalusi saada. Õpilased töötavad ka kirjutamise, uurimistöö ja kriitilise mõtlemise oskuste omandamiseks ja kogevad kogemusi võrgustike loomiseks ja esitluste esitamiseks.

Kogu maailmas on palju kaubanduskooli ja õppekulud erinevad ühest kohast teise. Soovitatav on uurida mitmesuguseid institutsioone ja otse oma lemmikuid otsida, et teada saada, milliseid rahalisi kohustusi oodatakse.

Merchandisingu magistriprogrammi lõpetanute jaoks on üsna vähe tööhõivevõimalusi. Potentsiaalsete töökohtade hulka kuuluvad moebrändid, tellijad, suuremad jaemüüjad, kontorite ostmine ja vabakutseliste nõustamisteenuste osutamine. Jaotised võivad sisaldada tootejuhi, turunduse juhte, litsentsijuhti, visuaalset kaupmeest, jaemüügiettevõtteid, kaupmeesid, ostjaid, turustusjuhte ja operatsioone ning logistikadirektorit.

Kui otsite karjääri moes, ärge raisake enam aega. Saate kohe otsida meie veebibaasi andmebaasi, et leida sobiv kool ja asukoht oma vajadustele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Kaubandus

Regent’s University London

Ostmine ja turundamine on spetsialiseerunud jaemüügifunktsioonid, mis on moodne kaubamärgi suutlikkus reageerida kiirelt muutuvatele moesuundadele. Nad mängivad tööstuses ... [+]

Mood ostmine

Tekstiiltest kuni suundumuste analüüsimiseni, ülevaate saamiseks ja praktiliste teadmiste saamiseks, et edukad osta ja müüa.

PõhiteaveNimi: mood ostmineKvalifikatsioon: MATase: aspirantuurÕpperežiim: täistööaegKestus: 3 tundi (1 täielik kalendriaasta)Õppemaks: £ 18,000 *Stipendiumid: Jah *Järgmine alguskuupäev: september 2018Tulevase alguskuupäev: september 2019Uuring välismaal: EiValideerimine: Regent's University London

* Lisateabe saamiseks vaadake palun allpool toodud lõivude ja rahalise toetuse osad.

Ülevaade

Ostmine ja turundamine on spetsialiseerunud jaemüügifunktsioonid, mis on moodne kaubamärgi suutlikkus reageerida kiirelt muutuvatele moesuundadele. Nad mängivad tööstuses olulist rolli ja nõuavad spetsialiste, kellel on head silma trendid, turundus, eelarve planeerimine ja juhtimine.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Manchester Metropolitan University

See on üheaastane, tööstusharu juhitud programm, mis annab teile võimaluse arendada spetsialiseeritud teadmisi kaasaegse moe kokkuostmise ja turustamise kohta juhtimisala ... [+]

Ülevaade

See on üheaastane, tööstusharu juhitud programm, mis annab teile võimaluse arendada spetsialiseeritud teadmisi kaasaegse moe kokkuostmise ja turustamise kohta juhtimisalast perspektiivi. Töötatakse välja koostöös tööstuse spetsialistidega, et teavitada uuenduslikke projekte ning säilitada kaasaegset sisu ja edendada uuenduslikke projekte.

Kogu magistriõppesse arendate oma professionaalseid, juhtimisalaseid ja isiklikke võimeid, sealhulgas kommertsteadmisi, läbirääkimisi ja suhtekorraldus oskusi, arendades oma visuaalseid oskusi ärikontekstis, et saaksite edukalt töötada ülemaailmses tööstuses.

Saate ka põhjalikke teadmisi rahanduse, tööstuse arengu, kasumimarginaalide, hindade, müügi strateegiate ja käibe kohta ning kuidas edukalt kommunikatsiooni ja kaasaegse esitluse kaudu oma ideid edastada enesekindlalt.... [-]

Suurbritannia Manchester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles