Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kaugõpe Tempo: Kõik

Kaugõpe Keele uuringud Programs, otsige parim Keele uuringud programmid siin! - Keele uuringud

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Kaugõpe on meetod toimetama haridust õpilased, kes ei ole füüsiliselt kohal ülikooli. Erinevad uuringud on näidanud, et kaugõppe programme võib olla sama tõhus ja tõhus kui tavaline klassiruum programmid mõnikord isegi parem!

Kaugõpe Keele uuringud Programs: Otsing siin Keele uuringud programmid. Saad kõik kooli ja Kaugõpe Keele uuringud info directely, säästa aega ja kontakt Keele uuringud ülestunnistusi siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Keele uuringud, Kaugõpe

Central Connecticut State University

Master of Arts in Modern Language on mõeldud õpilastele, kes soovivad keelt, kultuuri ja kirjanduse töö kõrgkoolides. ... [+]

Master of Arts in Modern Language on mõeldud õpilastele, kes soovivad keelt, kultuuri ja kirjanduse töö kõrgkoolides.

Autorid: 30 ainepunkti Program Õpitulemused:

Õpilased selles programmis on oodata, et näidata:

mõista erinevate kirjanduslike lähenemisviise ja teadus; võimet analüüsida suuremate kirjandusteoseid, mis keeles lõpetaja tööd tehakse; teadmisi seotud teemadel kultuuri, mis keeles lõpetaja töö toimub; ja pädevuse grammatika ja teadmisi struktuuri iga keele, mis lõpetab töö toimub. Sisseastujale Nõuded:

Kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi kraadi regionaalselt akrediteeritud kõrgkooli. Taotlejad peavad samuti olema vähemalt bakalaureuseõppe GPA 2,70 on 4,00 skaalal (kus A on 4.00), või samaväärne, ja hea maine (3,00 GPA) kõikide pärast bakalaureusekraadi muidugi töö.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Britain
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles
Horizons University

See programm on mõeldud tudengitele, kes juba kapten prantsuse keelt ja soovivad oma kogemusi ja teadmisi ühe sammu edasi. Sissejuhatus ja täienduskursused span hõlmavad ... [+]

MA prantsuse keelt ja kultuuri

&nbsp

See programm on mõeldud tudengitele, kes juba kapten prantsuse keelt ja soovivad oma kogemusi ja teadmisi ühe sammu edasi. Sissejuhatus ja täienduskursused span hõlmavad keelelisi ja kultuurilisi aspekte.

&nbsp

Õpilased saavad põhjalikke teadmisi prantsuse keskkonda, parandada nende kirjaliku ja suulise oskusi ja õppida areneda enesekindlalt ja tulemuslikumalt professionaalne Prantsuse keskkond.

Kestus

1 aasta

&nbsp

Vastuvõtutingimused

Mistahes kursusele, mis vastab bakalaureuse kraadi. Keel

Prantsuse

Metoodika

Jätkuks kaks teed: <... [-]

Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Birmingham - College of Arts and Law

Meie uuenduslik MA sobib ideaalselt neile, kes soovivad professionaalsete tõlkijate karjääri alustada või arendada. Tõlkepraktika on programmi keskmes ja teete ulatusliku ... [+]

Meie uuenduslik MA sobib ideaalselt neile, kes soovivad professionaalsete tõlkijate karjääri alustada või arendada. Tõlkepraktika on programmi keskmes ja teete ulatusliku praktilise ja erialase tõlke araabia, katalaani, hiina, prantsuse, saksa, kreeka, itaalia, hispaania, portugali või vene keeles.

Programm pakub väljaõpet tipptasemel tõlketehnoloogias ja võimalust õppida teist võõrkeelt algajatel, kesktasemel või kõrgtasemel. Alates 2017. aasta septembrist on meil võimalik pakkuda ka valikulist moodulit inglise-hiina tõlkes.

On olemas mitmeid valikulisi mooduleid, mis keskenduvad teooriale ja metoodikale, mis tähendab, et see MA pakub ka suurepäraseid ettevalmistusi edasiseks õppimiseks Ph.D. tasandil. Pakume ka kaugõppe programmi üle 2,5 aasta.... [-]

Suurbritannia Birmingham
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles