Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keraamika programmid Otsi top Keraamika programme siin! - Keraamika

Paljud bakalaureuse kraadi saajad otsustavad jätkata magistriõppe või magistriõppe lõpetamist või vahetult pärast seda kui meetodit oma karjäärivõimaluste parandamiseks ja raha teenimiseks. Enamik magistriõppe programme võtab kaks kuni kolm aastat lõpule viia, pärast mida paljud lõpetajad valivad liituda tööjõu, samas kui teised taotlevad doktorikraadi.

Mis on keraamika eriala? See kunstipõhine õppekava on mõeldud neile, kes soovivad kujundada elukestvat karjääri kaunite kunstide raames ning hõlmavad konkreetse kunstikeskkonna arvukate aspektide intensiivset uurimist. Keraamikatööstuse magistrikraadi õpilased vaatavad keraamiliste kunstide erinevaid aspekte, nagu skulptuuri disain, keraamika, arhitektuur ja kuidas keraamikatöid tõhusalt ja ohutult kuvada. Paljud keraamika magistriõppe programmid nõuavad ka osalejaid visuaalse väitekirja loomiseks ja lõpetamiseks enne lõpetamist.

Need, kes tegelikult teenivad magistrikraadi keraamikast, on üldiselt rohkem töövõimelised kui ilma kraadita või ainult kaaslaste või bakalaureuse kraadidega. Tavaliselt on neil võimalus teha rohkem raha kui nende vähem arenenud eakaaslased ning soovi korral õpetada keraamikatööstust või sarnast programmi kollegiaalsel tasandil.

Kuna ühel keraamikaprogrammil järgmisel õppeaastal on arvestatav erinevus, tulevastel üliõpilastel palutakse pöörduda mõlema kooli poole, et saada õigeaegset õppemaksu.

Enamik keraamika magistriõppeprogrammide lõpetajaid tegelevad kunstiteostega, nagu keraamik, skulptuurid, pottsepatöörid või muud käsitöölised. Teised otsustavad õpetada keraamikat või sarnast kunsti vormi põhikooli, keskkooli või kollegiaalsel tasandil. Teised leiavad tööd kunstigaleriides, stuudiotes või muuseumides, samas kui mõned lõpetajad valivad kooli tagasi, et jätkata veelgi kõrgemat akadeemilist eristust.

Need, kes peavad tõsiselt kaaluma magistriõppe keraamika programmis osalemist, peaksid uurima arvukaid haridusvõimalusi, mis on kogu meie andmebaasi kaudu kättesaadavad. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Keraamika

Cardiff Metropolitan University

MA keraamika ... [+]

Kursuse ülevaade

MA keraamika

Samuti kaasab see üliõpilased põhiteooriatesse ja kaasaegsetesse aruteludesse, edendades seega nende arusaamu viisidest, kuidas need mõjutavad nende ideede väljatöötamist, väljendamist ja edastamist, mis mõjutab nende tulevase praktika kui kunstnike, tegijate või teadlaste edu.

Keraamika on keskkond, milles praktiseerija on väga erinevas positsioonis ja omab sageli vastandlikke prioriteete ja väärtusi, mis tulenevad varasematest isiklikest kogemustest, tehnilisest pädevusest ja vaikivatest teadmistest.

MA keraamika

MA programm võimaldab igal õpilasel:

Arendada oma autoriteeti täiustatud stuudiotöögaOlge analüütiliselt rangeArendada suuremat mõtlemisvõimet... [-]
Suurbritannia Cardiff
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rochester Institute of Technology (RIT)

Suurendage oma kunstilist väljendust esteetika ja teooria uurimise kaudu. ... [+]

Ülevaade

Keraamika makromajanduslik finantsareng arendab teie intellektuaalset ja kunstilist mõtlemist ulatusliku õppekava kaudu. Te uurite rangelt ajalooliste ja kaasaegsete kunstnike ja käsitööliste tööd, kui te laiendate oma teadmisi keraamika disaini tehnikatest. Põhjalikud kriitikad annavad teile sügava arusaama oma tööst ja oma eakaaslastest, et suurendada oma kunstilist väljendust ja isiklikku häält. MFA teenimine keraamikas süvendab teie arusaama esteetikast, vormimisprotsessidest ja kaunite kunstide teooriast.

Keraamika programm keskendub kunstilisele arengule keraamilise disaini esteetika ja tehnikate intensiivse õpetamise kaudu. Lõpetanud stuudio kursused, seminarikursused ja põhjalikud kriitikad koos doktoritöö kavandamise ja rakendamisega annavad õpilastele sügava arusaamise mitte ainult oma tööst, vaid ka teiste õpilaste ja nende eakaaslaste tööst. Õpilased uurivad kaasaegsete kunstnike ja käsitööliste loomingulisust, arusaamu, esteetikat ja kriitikat kursustel ja aruteludel. Lõputöö annab ülevaate õpilaste edusammudest lõputöö esitlusele, mis lõpetatakse, kui doktorikomisjon teeb ametliku kriitika ja hindamise.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Royal College of Art

Keraamika vaim ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Keraamika vaim

Keraamika

Meie hüper-materiaalne vanus pakub põnevaid ja kriitilisi võimalusi kultuuride uurimiseks; esitada küsimusi selle kohta, miks ja kuidas me teeme; väljendama mõtteid asjade sümboolsete režiimide ja ainete transformatiivse olemuse kaudu ning kaaluma, kuidas meie töö võib mõjutada füüsilist, isiklikku ja psühhosotsiaalset keskkonda. Me proovime ja julgustada teid oma kujutlusvõimet venitada, oma potentsiaali laiendada ja oma häält leidma.

Uuringu MA spekter hõlmab kunsti- ja disaintooteid, disaini tootmiseks ja ehitatud keskkonda, esilekerkivate eksperimentaalsete meetodite ja rakenduste kasutamist. Uudishimu arendatakse läbi kontseptsioonide loomingulise uurimise, materiaalsete omaduste ja tehnoloogiate uurimise, interdistsiplinaarse praktika ja koostöö potentsiaali. Mõistmise, mõtlemise ja kirjutamise oskused on integreeritud, et arendada kriitilisi praktika ja eesmärgi perspektiive ning edendada uusi arusaamu meie suhtest "asjadega".... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Pécs

University of Pécs ülikool, muusikateaduste ja visuaalse kunsti keraamikaosakonna teaduskond on tihedalt partnerlusega ning asub samas kohas nagu Péce'i maailmakuulsa por ... [+]

Programmi kirjeldus

University of Pécs ülikool, muusikateaduste ja visuaalse kunsti keraamikaosakonna teaduskond on tihedalt partnerlusega ning asub samas kohas nagu Péce'i maailmakuulsa portselanide tehas Zsolnay. Erinevad käsitlusviiside kujundamise viisid disaini ja avarate stuudiokohtade jaoks koos akadeemilise taseme isikliku juhendamisega annavad õpilastele võimaluse oma kunstiteose leidmiseks.

Taotluse kord

Eduka taotluse saamiseks järgige alltoodud samme:

Taotluse esitamiseks registreerige meie rakenduse saidil (https://apply.pte.hu/) ja alustage oma rakendust.Täitke taotlusvorm, laadige vajalikud dokumendid üles ja esitage oma taotlus!Kui olete oma taotluse esitanud, hakkate saama teavet edasiste sammude kohta.Kui me saime teie taotluse tasu, hakkame teie avalduse hindamist alustama.Ainete näited õppetöö ajal... [-]
Ungari Pécs
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles