Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keskkonnatehnoloogia programmid Otsi top Keskkonnatehnoloogia programme siin! - Keskkonnatehnoloogia

Kui olete huvitatud arenenumate teadmiste omandamisest konkreetses valdkonnas, siis võib-olla magistri kraad võiks olla teie jaoks. Tüüpiline MA-programm kestab üks kuni kaks aastat. Koolis võib olla vajalik lõpetada uurimistöö enne lõpetamist. Siin on mitmeid teemasid, mida saate spetsialiseeruda ka.

Mis on keskkonnatehnoloogia magister? See on magistrikraad, mis aitab inseneridel saada teadmisi keskkonnateaduste kohta. Enamik koolid pakuvad rühmatreeninguid, loenguid, töötoad, esitlusi, seminare ja palju muud. On programme, mis rõhutavad tehnoloogiat ja teisi, mis rõhutavad põllumajandust. Lisaks õpetavad paljud keskkonnaalaseid teemasid koos tsiviilehituse põhimõtetega. Enamik koolid nõuavad, et te oleksite inglise keelt valdav, ja teil võib olla vaja osaleda kandidaatide registreerimiseks.

Kunstiteaduse saamiseks on mitmeid eeliseid. See aste on äratuntav kogu maailmas ja aitab õpilastel omandada vajalikud oskused töökohal. Paljud kursused on mõeldud selleks, et aidata inimestel saada paremad juhid ja projektijuhid.

Selles programmis registreerumise maksumus sõltub sellest, kus soovite õppida. Te saate uurida konkreetseid tasusid ülikooliga, kuhu kavatsete osaleda. Enamik õpilasi tunnevad, et kooli maksumus on oluline investeering nende tulevikku.

Lõpetamisel lähevad õpilased tavaliselt üle kogu maailma ettevõtete inseneride tööle. Paljud saavad keskkonnateaduse valdkonna juhtkonda. Nende taust võimaldab neil hallata ja kujundada projekte, mis aitavad ettevõtetel edu saavutada. Lisaks on paljud töökohad, kus nad suudavad erinevate ülesannete täitmiseks üles seada. Samuti on tavaline, et õpilased töötavad inseneribüroode või valitsuse konsultantidega.

Kui see programm tundub meeldiv, siis peaksite uurima magistriprogramme, et leida teile sobivaim. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Keskkonnatehnoloogia

Royal College of Art

Meie süsinikdioksiidiheite intensiivsus on planeedist lahkunud disainiprobleemiga. Pole tähtis, kus me elame või töötavad, on keskkond, kuhu me liigume, ehitatud. Planeed ... [+]

Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Meie süsinikdioksiidiheite intensiivsus on planeedist lahkunud disainiprobleemiga. Pole tähtis, kus me elame või töötavad, on keskkond, kuhu me liigume, ehitatud. Planeedil pole midagi, et inimesed ei oleks puudutanud. Kui planeedil on disainiprobleem, siis mida mõistete "disain" või "arhitektuur" all mõeldakse siis, kui neid kasutatakse nii ookeanide kui ka atmosfääri muutvate nähtuste, põllumajandusmaade ja kõrbade suhtes?

Keskkonnamõju intensiivsus eeldab ettepanekute mõtlemisele tuginedes uusi teadmiste loomise vorme, eriti disainipõhiseid meetodeid. Disain on otsustavaks vahendiks nii kujutlusvõimel kui ka alternatiivsete futuuride üle peetaval läbirääkimisel.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles