Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keskonnajuhtimine programmid Otsi top Keskonnajuhtimine programme siin! - Keskonnajuhtimine

Master 's programm on suurepärane võimalus üliõpilastele oma haridusteed jätkata. Pärast viimistlus tööd kraad seotud valdkonnas, siis on võimalik alustada keskendudes oma hariduse oma karjääri. Pärast ülikooli lõpetamist alates master 's programmi, siis peaks olema palju lähemal võttes oskuste kogumi töö alustamiseks.

Mis on MA Environmental Management? See on sisuliselt tasemeni, kus teaduse ökoloogia vastab äri. Kuna üliõpilane tööd selle kraadi, õpid, kuidas loodusvarasid mõju keskkonnale, mille fookus asetatud vastutustundlikult juhtida projekte, mis mõjutavad iseloomu. Oluline on panna tavade tegudeks, mis on loodussõbralikud looduse ja äri "pärast. Kahandavate ressursside võivad olla laastavad mõlemal poolel.

Nagu hübriid teaduse ja ettevõtluse, keskkonna juhtimine peamised äriühingud kasu mõlemast maailmast.Äri on väga mõjutanud valdkonnas ning kõige kraadi, mis keskenduvad konkreetse teadus on väga intensiivne, kuid neile, kes võtavad Master in Environmental Management programm tavaliselt ei pea muretsema kas küsimus.

Kui palju see maksab, et teenida sellist kraadi? Uuringud hõlmavad tavaliselt praktilisi kogemusi, mis suurendab kulusid, kuid lõppkokkuvõttes kulud on väga erinevad. Ülikoolis Riik ja Õppeaeg kõik mõjutada kulusid. Programmid on tavaliselt kaks või kolm aastat.

Karjäär keskkonnajuhtimise võib leida nii era- kui ka avalikus sektoris, kuid see töö on tavaliselt konsultatsiooni- või järelevalvet. On tavaline, et mis tahes projekt, mis hõlmab loodusvarade kasutamine, et keegi on pühendatud juhtimise töö, et tagada keskkonnakaitse. Samuti on võimalik töötada loomise projekti plaane või isegi valitsuse poliitikat seotud ressursse.

Esimene samm teenida kraad keskkonnajuhtimise on leida oma programmi. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Keskonnajuhtimine

Royal Roads University

MA / MSc keskkonna ja juhtimise programm on interdistsiplinaarne kraadiõppe eesmärk on suurendada strateegiliste otsuste tegemise keskkonna valdkonnas. Programmis rõhutat ... [+]

Ülevaade

MA / MSc keskkonna ja juhtimise programm on interdistsiplinaarne kraadiõppe eesmärk on suurendada strateegiliste otsuste tegemise keskkonna valdkonnas. Programmis rõhutatakse meeskonnatööd ja keskendutakse tehnilistele ja poliitilistele küsimustele, kasutades süsteeme ja jätkusuutlikkuse perspektiive, et valmistada teid oma keskkonnaalase karjääri juhtimiseks ja juhtimiseks.

See on 42 ainepunkti, 2-aastane kombineeritud programm, mis sisaldab kolme, kolme nädala ülikoolilinnaku residentsust koos veebipõhise õppimise ja väitekirjaga.

Segatud kohaletoimetamise mudelOnline õppimine

Enamik selle programmi kogevad veebipõhise õppimise kaudu. Online-kursused võimaldavad teil õppimise ajal vastata töö- ja pereelu nõudmistele. Meie veebipõhise õppeplatvormi kasutamisel pääsete juurde oma lugemismaterjalidele, täidate individuaalseid ja grupiülesandeid ning suhtlete koos oma klassikaaslastega ja instruktoritega; Internetis kõikjal. Iga online kursus varieerub pikkusega, katkestustega kursuste vahel.... [-]

Kanada Victoria
September 2019
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles