Kirjandusteooria programmid Otsi top Kirjandusteooria programme siin! - Kirjandusteooria

Õppijad, kellel on bakalaureuseõpe, saavad mõnikord ka magistrikraadi. Magistrikraad võimaldab üliõpilasel laiendada oma arusaamist teemast ja saada turustatavaks konkurentsivõimelises tööturul. Mis on kirjanduse teooria MA? Need programmid sunnivad õpilasi keerulises kirjandusmaastikus ja täiendavad nende arusaamist sellest, kuidas kirjandus kujundab ja kujundab ühiskond. Õpilased… Loe edasi

Õppijad, kellel on bakalaureuseõpe, saavad mõnikord ka magistrikraadi. Magistrikraad võimaldab üliõpilasel laiendada oma arusaamist teemast ja saada turustatavaks konkurentsivõimelises tööturul.

Mis on kirjanduse teooria MA? Need programmid sunnivad õpilasi keerulises kirjandusmaastikus ja täiendavad nende arusaamist sellest, kuidas kirjandus kujundab ja kujundab ühiskond. Õpilased saavad kasvatada põhjalikumat arusaamist teemadest, mis juhivad maailma kõige edukamaid ja mõjukamaid lugusid ja lugusid. Loomulikult on kogu ajaloo jooksul kirjandust leidnud palju vorme. Üliõpilase õppetöö spetsialiseerumine võib sõltuda tema valitud koolist ja tema huvidest.

Läbi kirjandusteooria magistriõppe programmi saab üliõpilane edendada olulisi kriitilise mõtlemise oskusi, mis on paljudel ametikohtadel turustatavad. Lõpetanud võib ka saada paremaks kirjanikuks ja saada ülemaailmse perspektiivi, mis on väärtuslik tänapäeva maailmas.

Õpilased, kes soovivad kirjandusliku teooria magistriõppe taset, peaksid kulusid arvestama. Õppemaksumäärad nende programmide puhul võivad ülikooli, üliõpilase elamispiirkonna ja selle kohta, kas programm on võrgus, varieeruda.

Paljudel juhtudel aitab kirjanike teoreetiline magister ette valmistada üliõpilane kirjandusteadlase karjääriks. Õpetajad on kogu maailmas vaja. Kuid see karjäär võib olla konkurentsivõimeline. Kui õpetamine ei sobi lõpetajatele, võib ta leida, et ülikooli teadlase karjäär võib olla parem. Nende programmide lõpetajad võivad ka kirjutada oma romaane ja saada avaldatud autoriteks.

Tulevased üliõpilased saavad online-ja paljudes ülikoolides kogu maailmas magistriõppe programmid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Birmingham - College of Arts and Law
Birmingham, Suurbritannia

Meie MA võrdleva kirjanduse ja kriitiliste teooriate alal on interdistsiplinaarne, riikidevaheline programm. See kutsub õpilasi üles alustama olulisi arutelusid erinevate viis ... +

Meie MA võrdleva kirjanduse ja kriitiliste teooriate alal on interdistsiplinaarne, riikidevaheline programm. See kutsub õpilasi üles alustama olulisi arutelusid erinevate viiside üle, kuidas kultuurid on ajas ja ruumis mõistnud kirjanduse ja maailma suhet, esindamise kontseptsiooni ja autori rolli kultuurivaldkonnas. -
MA
Päevane õpe
Osakoormus
Inglise
sept 2020
01 juuli 2020
Ülikool
 
Bath Spa University
Bath, Suurbritannia

MA kuritegevuse ja gooti fiktsioonid tutvustavad teile kahe populaarse žanri täiustatud uuringut, mis on 19. sajandist tänapäevani meelelahutust ja teadlikkust pakkunud.

MA kuritegevuse ja gooti fiktsioonid tutvustavad teile kahe populaarse žanri täiustatud uuringut, mis on 19. sajandist tänapäevani meelelahutust ja teadlikkust pakkunud. -
MA
Päevane õpe
Osakoormus
Inglise
aug 2020
Ülikool
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here