Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kliimamuutus programmid Otsi top Kliimamuutus programme siin! - Kliimamuutus

Magistrikraadi ehitab õpilase teadmisi teema või eriala, et ta õppis ülikoolis bakalaureuse programmi. Õpilased, kes hästi nende esimese nelja aastat kolledžis on parim võimalus sissepääsuks magistriprogrammi.

Võite küsida, mida on MA kliimamuutuste? Keeled Viimastel aastatel on seda tüüpi magistriõppekava keskendub atmosfääriteadusest ja statistilisi mudeleid, mis aitab üliõpilane mõista ajaloolise kliima ja mida võib oodata tulevikus. Õpilased võivad analüüsida uued kogutud andmeid, töötada olemasolevate matemaatiliste mudelite või uuringu temperatuuri ja ökosüsteemi muutusi teatud geograafilises piirkonnas.

Lõpetajad paremini mõista faktid, mis on seotud kliimamuutuste ja nende mõju inimkonnale. Nad õpivad, kuidas kasutada erinevaid vahendeid, mis võivad sisaldada kaugseire seadmed ja spetsialiseeritud tarkvara.Õpilased peavad tegema koostööd õpetajate ja klassikaaslastega samas uuringute ja töötab laboris, hoone oma meeskonda kommunikatsiooni ja probleemide lahendamise oskusi.

Täpsem kursused on laetud lõpetaja õppemaksu määra. Õpilased peaksid oodata õpetamine erinevad aastas üle aasta ja ühest asutusest teise. Üldiselt taotlejatele saab arvutada kulusid, mis põhineb kahe aasta täiskoormusega õpe.

Mõned lõpetajad on laskmiseks doktoriõppe rolli pärast lõpetamist, kus enamus on ülesanne oli uurimisprojekt, mis avaldatakse kasuks teadlastega. Master lõpetanutele, kes otsivad tööd sageli leida võimalusi energia ja keskkonna asutused. Nad võivad kirjutada poliitika või töö reguleerijad. Mõned tööd riiklike laborite riikides, kus kliimamuutuse mõju on uuritud.Ikka teised võivad teha koostööd bioengineers luua lahendusi, et säilitada alasid mõju tõuseb merede ja muude keskkonnaalaste nähtused.

Mitmed ülikoolid üle maailma pakuvad programme uurida kliimamuutustega. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kliimamuutus

SIT Graduate Institute

Maailm vajab kliimamuutuste areenil kvalifitseeritud spetsialiste rohkem kui kunagi varem. Hangi oskused ja praktilised kogemused, mida teil on vaja vahetada. ... [+]

Maailm vajab kliimamuutuste areenil kvalifitseeritud spetsialiste rohkem kui kunagi varem. Hangi oskused ja praktilised kogemused, mida teil on vaja vahetada.

Vaadake, mida te selle maakera läbiva programmiga teete

Selles ülikoolisiseses õppekavas saate reisida kogu maailmas, kui uurite kliimamuutuste ja uuenduste mõju ning nendega võitlemise poliitikat. Vaadeldakse ülemaailmset keskkonnaalast juhtimist ja kaalute võimalusi tõhusateks kliimameetmeteks kiiresti muutuvas maailmas.

Alates Islandist tutvustatakse teid kliimateaduste, hindamismeetodite ning energia- ja kliimapoliitikaga. Sa näed Islandi energiavarustuse alternatiive fossiilkütustele ning süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamise meetodeid. Avastate ka Islandi keskkonnajuhtimise põhipoliitika ja muutuva geopoliitilise rolli energia innovatsiooni liidrina Euroopa osana.... [-]

Ameerika Ühendriigid Brattleboro Washington
Võta kooliga ühendust
Inglise
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles