Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kognitiivne teadus programmid Otsi top Kognitiivne teadus programme siin! - Kognitiivne teadus

Kapten 's aste on kraadiõppe teaduskraad. Kapten 's aste valmistab õpilasi viia ja korraldada. Kapten 's aste valmistab ka isiku erinevaid ajaviidet läbi spetsialiseerunud uuring valdkonnas.

MA Programs: Otsing siin Kognitiivne teadus programmid. Saad kõik kooli ja MA info directely, säästa aega ja kontakt MA vastuvõtu 3 klikke siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kognitiivne teadus

University of Bucharest

AVATUD MIND ühendab kõrghariduse ja täiustatud teadustöö erinevates kognitiivteaduse valdkondades. ... [+]

Kognitiivate teaduste magister (OPEN MIND)

AVATUD MIND ühendab kõrghariduse ja täiustatud teadustöö erinevates kognitiivteaduse valdkondades. Programm kulgeb mööda kahte rada: õpperada, mis on avatud kraadiõppuritele ja hõlmab kursusi, seminare ja iseseisvat tööd, mille tulemuseks on magistriõpe kognitiivses teaduses; mis on avatud teadlastele, õpetajatele, üliõpilastele ja kognitiivsele teadusele huvipakkuvale üldsusele ning koosneb intensiivsetest ja hästi keskendunud temaatilistest õpikodadest, mis uurivad põhjalikult olulisi teemasid, millel on ulatuslik teaduslik ja pedagoogiline huvi kognitiivsete teadus vastavatest valdkondadest.

OPEN MIND teeb mõlema raja jaoks erilisi ja püsivaid jõupingutusi, et katta uusi ja olulisi teemasid, mis lähevad kaugemale kognitiivteaduse traditsioonilisest südamikust ning jõuavad võrdlevas, arengu- ja evolutsioonilis-psühholoogias, kognitiivse lingvistika ja pragmaatika, sotsiaalse neuroteaduse ja neuropsühholoogia uutesse ja põnevatesse valdkondadesse, kognitiivne antropoloogia, loomade tunnetus ja kognitiivne arheoloogia.... [-]

Rumeenia Bucharest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles