Kohtuekspertiis programmid Otsi top Kohtuekspertiis programme siin! - Kohtuekspertiis

Magistrikraadi kraadid on järgmine õppetase pärast bakalaureusekraadi omandamist. Enamik programme võtab lõpule vähemalt kaks aastat, teised võivad lõpule viia kuni kolm aastat. Sisseastumisnõuded varieeruvad koolist koolini. Mõned küsivad küsimust: "Mis on kohtuekspertiisi magistriõpe?" Kohtuekspertiisi magistriõppe eesmärk on valmistada ette õpilasi kriminaaljuurdluse spetsiali… Loe edasi

Magistrikraadi kraadid on järgmine õppetase pärast bakalaureusekraadi omandamist. Enamik programme võtab lõpule vähemalt kaks aastat, teised võivad lõpule viia kuni kolm aastat. Sisseastumisnõuded varieeruvad koolist koolini.

Mõned küsivad küsimust: "Mis on kohtuekspertiisi magistriõpe?" Kohtuekspertiisi magistriõppe eesmärk on valmistada ette õpilasi kriminaaljuurdluse spetsialiseeritud valdkondades. Kursuseid pakutakse sellistes valdkondades nagu entomoloogia, DNA-tõendid, antropoloogia ja kohtuekspertiisi keemia. Selle õppevaldkonna õppekava võib hõlmata ka selliseid valdkondi nagu kohtuekspertiisi arvestus, kohtuekspertiisi infotehnoloogia uurimine ja kohtuekspertiisi tulekahju / põlengu uurimine. Kursusi pakutakse nii veebis kui ka kohapeal.

Need, kes on huvitatud kohtuekspertiisi magistriõpingute läbiviimisest, saavad mitmeid eeliseid. Spetsialiseerunud valdkonna kõrgharidus võiks muuta lõpetajad potentsiaalsete tööandjate jaoks atraktiivsemaks, võiksid pakkuda kõrgema taseme ametikoha võimalusi ja võiksid suurendada sissetulekupotentsiaali.

Magistrikraadi sooritamise maksumus varieerub koolist koolini ja programmist programmis. Õppemaksu määrad võivad mõjutada rajatise asukoht, õppekava tüüp ja lisamaterjalid või tarvikud, mida võib nõuda. Nende tegurite tõttu on õpilastel soovitatav uurida konkreetseid koole ja programme, et leida neile sobivaim.

Kriminaaluurimise valdkonnas on palju karjäärivõimalusi. Kohtuekspertiisi magistriõppeasutus võib viia teid toksikoloogi, ballistiliste ekspertide, vere pihustamise analüütiku, patoloogi või DNA-eksperdi laboritesse, kuigi te võite lihtsalt laua taga asetada polgriinspektri või kohtuekspertiisi eksaminaatorina. Lõpetajad võivad isegi leida end selles valdkonnas, kes töötavad kuritegevuse uurijatena, koronerina või kohtuekspertiisi antropoloogina. Võimalused jätkuvad ja edasi.

Te peaksite uurima ja kaaluma mitmesuguseid ülemaailmseid institutsioone, et leida kolledž või ülikool, mis pakub teile õiget õppekava. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Universidad Ana G. Méndez – Campus Florida
Miami Lakes, Ameerika Ühendriigid

Õppekava on interdistsiplinaarne, keskendudes haldusprotsesside analüüsile, otsuste tegemisele ning avalike ja eraasutuste korraldamisele kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelis ... +

Õppekava on interdistsiplinaarne, keskendudes haldusprotsesside analüüsile, otsuste tegemisele ning avalike ja eraasutuste korraldamisele kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. -
MA
Päevane õpe
2 aastat
Inglise, Hispaania
jaan 2020
Ülikool