Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kohtupsühholoogia programmid Otsi top Kohtupsühholoogia programme siin! - Kohtupsühholoogia

Magistrikraad on esimene magistriõppe kursus, mida enamik inimesi järgib pärast bakalaureuseõppe läbimist. MA on tavaliselt spetsialiseerunud kui BA. See on aeg õpilase elus, kui ta valib võimaliku karjääri, mitte ainult tulevase õppevaldkonna. Tööandjad otsivad üha enam magistriõppega kandidaate lisaks bakalaureuseõppele.

 

Need, kes soovivad vastata küsimusele "mis on kohtuekspertiisi psühholoogia magister", oleks hea, kui hakata mõistma kohtuekspertiisi valdkonda, mille osa psühholoogiline komponent on. Kohtuekspertiisi alased teadused hõlmavad teaduslike andmete kogumist kohtus kasutamiseks. Seepärast võib kohtuekspertiisi psühholoogiat pidada psühholoogia ja õigussüsteemi ristumiseks. Kohtuekspertiisi psühholoogid kasutavad oma valdkonna teadmisi kurjategijate, ohvrite ja tunnistajate analüüsimisel.

 

Kohtuekspertiisi psühholoogia magister võimaldab kraadide omanikul ühendada psühholoogia ja seadusega kaksikriisia, mis muidu ei pruugi olla ühist. Hoolimata sellest, milliseid telesaateid te arvate, on enamus kohtuekspertiisi psühholoogi kriminaalsetes profiilides töötanud. See aga ei tähenda, et neile pole palju huvitavaid töökohti.

 

Kohtuekspertiisi psühholoogia magistrikraadi saamise maksumus varieerub sõltuvalt sellest, millist asutust olete otsustanud osaleda. Programm võtab tavaliselt kaks kuni kolm aastat, seega tuleb kulusid vastavalt arvutada.

 

Kohtuekspertiisi psühholoogid kutsutakse tihtipeale kriminaalasjade ekspertide tunnistajateks, näiteks kostjateks, kelle puhul kostja tugineb hullumeelsusele. Kui kohtusaalis ei ole, võivad kohtuekspertiisi psühholoogid täita mitmesuguseid ülesandeid, sealhulgas tegutseda õiguskaitse nõunikutena või psühholoogina vanglas või parandusasutuses.

 

Kriminalistika psühholoogia online-magistrikraadi saamine võimaldab teil programmi lõpule viia kõikjal maailmas. Klassiruumi saab teha oma ajakavaga ja te ei pea muretsema pikkade vahemaade pärast loengute pidamiseks. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kohtupsühholoogia

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

See magistriprogramm õpetab teile, kuidas saada kohtupsühholoogiks kas praktikas või teadustöötajana. Teise võimalusena võite valida ettevalmistuse õiguspsühholoogi karjä ... [+]

Õppekava

Ligikaudu 10% kõigist 13 000 Hollandi psühholoogist, kes kuuluvad Hollandi Psühholoogide Liitu (NIP), on kohtupsühholoogid. Samal ajal on kohtupsühholoogid ülekaalukalt kõige mõjukamad kohtueksperdid (NRGD).

See magistriprogramm õpetab teile, kuidas saada kohtupsühholoogiks kas praktikas või teadustöötajana. Teise võimalusena võite valida ettevalmistuse õiguspsühholoogi karjääriks. Pidage meeles, et kohtupsühholoogid uurivad kriminaalset vastutustundetust, õiguspsühholoogid aga (kriminaalsete) tõendite tugevust. Need kaks valdkonda on omavahel seotud, kuid erinevad.

Õppekava koosneb kolmest kursusest (sealhulgas praktikad ja ülesanded), mis on olulised kohtuekspertiisi ja juriidilise psühholoogia jaoks, täpsema statistika kursusest ning kliinilisest ja / või uurimispraktikast.... [-]

Holland Rotterdam
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles