Kommunikatsioon programmid Otsi top Kommunikatsioon programme siin! - Kommunikatsioon

Kommunikatsioon programmid Otsi top Kommunikatsioon programme siin! - Kommunikatsioon

Kommunikatsioon

Paljud õpilased otsustada jätkata MA teatises, et saada kõrgema taseme oskusi tiheda konkurentsiga valdkonnas. See edasijõudnud seostatakse kõrgema oskuste kogumi uurimine ja tutvustamine äri side.

Mis on MA teatises? Master of Arts in Kommunikatsioon on magistri kraadi, mis annab õpilastele arenenud teadusuuringute, kirjutamine ja esitades oskusi. Õpilased tavaliselt uurida teemasid, mis põhineb laia kursuse teemasid, mida kohaldatakse oma akadeemilist kogemust, et oma karjääri. Õpilased õpivad parimad meetodid, et koguda andmeid ja esitada kohaldatavate tulemusi kirjalikult ja avaliku esinemise. Hariduse saavad üliõpilased protsessi teenivad see aste Sularaha neid erinevaid ärisuhteid seisukohti.

Kursused nagu strateegia, organisatsiooniline käitumine, ja infotehnoloogiad pakuvad mitmes valdkonnas kontsentratsioon, sõltuvalt õpilase karjääri huvides. Läbi teadus-, korraldus materjal, ja tulemuste esitamine, mis kasutavad meetodid kohandatud suunas muidugi teema ja sellega seotud karjääri trajektoori, õpilastel arendada teadmisi, mis asetab need top auastmed eakaaslastega äri side valdkondades.

Aega, mis kulub kogu kursuste suunas edasijõudnud sõltub külastuse erinevaid nõudeid üksikute programmide, ja selle tulemusena maksumus varieerub institutsioonidega. Tuleviku üliõpilased peaksid kontrollima igal institutsioonil saada selge visioon kulu aega ja õppemaksu kohustatud täitma programmi.

Teadmisi ja kogemusi, on asjakohane erinevaid juhtimis-side valdkondades, näiteks turunduse, avalike suhete ja organisatsioonilise kommunikatsiooni. Õpilased kasutavad oma kraadi siseneda avalike suhete firmade, muutub avaliku pressiesindaja organisatsioon. Nad võivad kirjutada või käesoleval ajal päringutele, vastata meedia küsimustele elada, või käsitöö teave maksetena. Turundus võimalused kasutada ka suhtlemisoskus; õpilased kasutavad oma teadus-ja esinemisoskus luua sõnumeid. Suhtlemine sõnumeid efektiivselt on vaja positsioone organisatsioonides, samuti.

 

Tuleviku üliõpilased võivad leida õige asutus taotleda oma kraadi, otsides meie ulatuslik andmebaas koolid ja võrrelge kursuste, asukoht ja hind vastavalt nende vajadustele ja teha karjääri.Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Ma Strateegilises Suhtluses

Seton Hall University College of Communication and the Arts
ülikoolis Täisajaga õpe 1 - 2 aastat February 2019 Ameerika Ühendriigid South Orange

Strateegilise kommunikatsiooni magistriõpe ühendab Kommunikatsiooni ja kunstikooli õppekavad ja ressursid, pakkudes õpilastele akadeemiliselt keerukaid kursusi, mis annavad ülevaate ja praktilisi strateegiaid, et edukad kiiresti muutuvas maailmas. [+]

Ülevaade

Strateegilise kommunikatsiooni magistriõpe ühendab Kommunikatsiooni ja kunstikooli õppekavad ja ressursid, pakkudes õpilastele akadeemiliselt keerukaid kursusi, mis annavad ülevaate ja praktilisi strateegiaid, et edukad kiiresti muutuvas maailmas.

Programm arendab unikaalselt välja kommunikatsiooni- ja juhtpositsioonidega seotud kriitilised teadustöö oskused, mis põhinevad teoorias ja mida saab praktikas kohe rakendada. Õpilastel on väljakutse mõelda loominguliselt, rakendada uusimat tehnoloogiat ja tõhustada nende juhtimist ja kommunikatsiooni dünaamilises väikemõõtmelises keskkonnas.

Numbrite järgi

36 krediidi programm 4 professionaalset assotsieerumist 14 artiklite väljaanded täiskoormusega teaduskonna poolt 350K uued töökohad erandiks 2022. aastal ... [-]

Kommunikatsiooniministeerium

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Online Osaajaga 1 - 5 aastat September 2018 Ameerika Ühendriigid Washington

Kommunikatsiooni magister pakub praktilisi ja rakenduslikke teadmisi, mida õpetavad tõhusa kommunikatsiooni õppinud sotsiaalteadlased ja seda kasutavad praktikud. Valikained võtavad õpilasi vastu, tegeledes tegelike kommunikatsiooniprobleemidega, arendavad kasutatavaid suhtlusoskusi ja loovad tugeva portfelli. Tööstuse eksperdid tutvustavad klassiruumis reaalmaailma õppetunde, kogemusi ja parimaid tavasid. [+]

Kommunikatsiooni magister pakub praktilisi ja rakenduslikke teadmisi, mida õpetavad tõhusa kommunikatsiooni õppinud sotsiaalteadlased ja seda kasutavad praktikud. Valikained võtavad õpilasi vastu, tegeledes tegelike kommunikatsiooniprobleemidega, arendavad kasutatavaid suhtlusoskusi ja loovad tugeva portfelli. Tööstuse eksperdid tutvustavad klassiruumis reaalmaailma õppetunde, kogemusi ja parimaid tavasid.

Johns Hopkins MA in Communication pakub tipptasemel õppekava, mis ühendab digitaaltehnoloogiat innovatiivse strateegilise kommunikatsiooni ja tugevate kirjutamisoskustega. Programm pakub koondumisi avalike ja meediasuhete, poliitilise kommunikatsiooni, tervishoiualase kommunikatsiooni, digitaalse kommunikatsiooni ja ettevõtte / mittetulundusliku kommunikatsiooni valdkonnas.... [-]


MA Turunduskommunikatsiooni

University of Westminster, Westminster Business School
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 aasta September 2018 Suurbritannia London + 1 veel

Turundus side hõlmab valimise ja rakendamise peamine side vahendeid, et organisatsiooni püüdlusi turundus eesmärke. See töö on sageli teostavad raviasutused, ning see hõlmab nii strateegilise mõtlemise ja loominguliste lahenduste. See nõuab segu uurimistööl põhinevaid teadmisi praktikas kõrgetasemeline, sageli väga loominguline, oskusi. [+]

Turundus side hõlmab valimise ja rakendamise peamine side vahendeid, et organisatsiooni püüdlusi turundus eesmärke. See töö on sageli teostavad raviasutused, ning see hõlmab nii strateegilise mõtlemise ja loominguliste lahenduste. See nõuab segu uurimistööl põhinevaid teadmisi praktikas kõrgetasemeline, sageli väga loominguline, oskusi. Osana muidugi on teil võimalus võtta eksamite Professional Diplom Digital Marketing ja pärast edukat lõpetamist eksamid saada professionaalne liige Digital Marketing Institute.

Kursuse sisu

Loomulikult hõlmab peamiste turunduskommunikatsiooni võtteid. See annab teile piisava aluse turunduse võimaldada saab kergesti inimestega seotud kogu turunduse juhtimise protsessi. Lõppeesmärk on muidugi, et suurendada individuaalset karjäärivõimalusi teadmiste abil, kuidas rakendada akadeemilise õppe parimaid turunduskommunikatsiooni praktikas. Rõhutada paljud õpilased on õppereisid ja ettevõtete külastusi korraldab vältel, mis annab võimaluse võrgustike ja pikendatakse õppimine uues keskkonnas.... [-]


Master Of Arts In Rahvusvaheliste Brändi Kommunikatsioon

Brand Academy – University of Applied Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit October 2018 Saksamaa Hamburg

Meie magistrantuuri rahvusvahelise brändi kommunikatsiooni õpid kõik edutegurid, et sõita piiriüleste ja kultuurialased brändi kommunikatsiooni ja mis siis on vaja osata karjääri rahvusvahelise reklaami ja kommunikatsiooni asutuste. [+]

Meie Magistrantuuri rahvusvahelise Brändikommunikatsioon õpid kõik edutegurid, et juhtida piiriüleste ja kultuurialased brändi kommunikatsiooni ja mis siis on vaja osata karjääri brändi ja loomemajanduse valdkonnas. Muidugi seetõttu õpetatakse inglise keeles.

Nagu hiljuti lõpetanud siis valmis alustama oma karjääri maailmaareenil ja reklaami valdkonnas, kus tooteid kasutatakse südamed tarbijatele.

Sul on suurt huvi loominguline brändi kommunikatsiooni kampaaniaid nagu Apple, Coca Cola, Mont Blanc, Nike ja Nivea ja on uudishimulik, et avastada uusi kultuure. Võtke esimene samm oma globaalse karjääri koos meiega.

Olete ambitsioonikas ja soovivad arendada oskusi, mis võimaldavad teil paista kiiresti muutuvas maailmas globaalse reklaami.... [-]


Magister Ettevõtte Meedia (ma)

Leipzig School of Media
ülikoolis Osaajaga 3 semestrit October 2018 Saksamaa Leipzig

Töökeskkonna uuringud, keskendudes ettevõtte kommunikatsiooni, turunduse ja PR [+]

Töökeskkonna uuringud, keskendudes ettevõtte kommunikatsiooni, turunduse ja PR

Koduleht ja ettevõtte blogis, kliendileht ja sotsiaalse meedia kanalid, print reklaamid ja online bännerid - ettevõtte kommunikatsiooni, avalike suhete ja turunduse täna on mitmekesine ja keerukas valdkonnas tööd. Et meelitada klientide tähelepanu ka tarbijatele, et luua oma brändi edukalt ja ehitada pikaajalise kliendisuhteid, ettevõtete ja muude organisatsioonide vajadust kooskõlastada kõik oma teavitustegevust üksteist. Tegevust ettevõtte kirjastamine ja klassikaline avalike suhete nõuab järjekindlat sisu turundusstrateegia, et ideaalis kasutab abil tulekahju jutustamise. Kliendid on võimalik käsitleda sel viisil eri touchpoints ja saadab kogu oma kliendi teekond. Loomulikult Corporate Meedia (endine Corporate kirjastamine) Leipzigi School of Meedia (LSoM) annab spetsialistide side ja turundusosakond kolme semestrit vajalikud oskused, et täita neid probleeme vanusest digiteerimise.... [-]


MA Majanduspoliitika Kommunikatsioon

New College of the Humanities
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat August 2018 Suurbritannia London + 1 veel

Kas olete lugenud Freakonomics (Levitt [+]

Majanduspoliitika ja majandusteadmiste kommunikatsiooni kaasahaarav kombinatsioon aitab teil õppida mõistma, kuidas majanduslikke teadmisi tänapäeva maailmas kasutatakse.

Lõpetajad oskavad tegelema majandusteadlaste ja avalikkuse vahel.

The

Kes peaks kohaldama

See programm võib teile sobida, kui olete huvitatud karjääri kujundamisest poliitikakujundajana, ajakirjanikuna, töös valitsusvälistes organisatsioonides või rahvusvahelistes organisatsioonides.

Struktuur

MA-kommunikatsioonipõhine majanduspoliitika koosneb kümnest põhitegevusest, mis on täisajaga õppinud ühe õppeaasta jooksul või osalise tööajaga kahe õppeaasta jooksul.

Kursused sisaldavad: mikroökonoomika põhimõtteid, avalikkust... [-]


Magistriõpe Massiteaduses

University of Central Missouri
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat August 2018 Ameerika Ühendriigid Warrensburg

Kommunikatsioonis UCM pakutakse kaht magistriõppesse, massiteabevahenduse magistriõppes ja kõneteatises magistriõppesse. [+]

Kommunikatsioonis UCM pakutakse kaht magistriõppesse , massiteabevahenduse magistriõppes ja kõneteatises magistriõppesse.

Massikommunikatsioon

Nõutavad kursused (7 tundi)

Comm 5000 Sissejuhatus kraadiõppe kommunikatsiooni (1)Komm 5810 kommunikatsiooni teooriad (3)Comm 5820 kvalitatiivsed meetodid (3)

VÕI

Comm 5800 kvantitatiivsed meetodid (3)

Ja üks järgmistest uurimiskomponentidest:

Comm 5890 Thesis (3); võiComm 6890 teadustöö probleemid (3); võiComm 6771 Graduate Internship (3-6); võiComm 6775 professionaalne projekti seminar (1)

Ja

Comm 6890 teadustöö probleemid (3)

MIINIMUM KÕRGUSEÕPPE, 31 tundi

[-]

MA Rahvusvahelistes Suhetes Ja Globaalsetes Kommunikatsioonides

Manchester Metropolitan University
Online ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat September 2018 Suurbritannia Manchester + 2 veel

Me elame sidega küllastunud maailmas, kus 24-tunnine uudistekiri, internetiühendus ja sotsiaalmeedia kasutamine on muutunud miljonite inimeste jaoks normiks. Uudiste meedia on koheselt teatanud ülemaailmsetele sündmustele, neid analüüsib ja tõlgendavad nende poolt ja miljonid tavalised kodanikud. [+]

Ülevaade

Me elame sidega küllastunud maailmas, kus 24-tunnine uudistekiri, internetiühendus ja sotsiaalmeedia kasutamine on muutunud miljonite inimeste jaoks normiks. Uudiste meedia on koheselt teatanud ülemaailmsetele sündmustele, neid analüüsib ja tõlgendavad nende poolt ja miljonid tavalised kodanikud. Need arengud vaidlustavad rahvusvahelise diplomaatia traditsiooniliselt salajasi tavasid ja valitsuste suutlikkust kontrollida teavet, luues samas ka uusi propagandale jõudvaid uusi vahendeid; nad suurendavad kultuurilise või "pehme" võimu tähtsust rahvusvahelistes suhetes ja on muutnud ka sõjapidamise olemust.

Seda kursust juhib ajaloo, poliitika ja filosoofia osakond koos teabe- ja kommunikatsiooniosakonnaga.... [-]


MA Globaalsetes Kommunikatsioonides

The American University of Paris
ülikoolis Täisajaga õpe 1 aasta September 2018 Prantsusmaa Paris

Ülemaailmse kommunikatsiooni magistriõpe (MAGC) on interdistsiplinaarne, hübriidne akadeemiline programm, mis toodab ekspertide kommunikatsiooni spetsialiste ja teadlasi. Õpetab rahvusvahelist teaduskonna koosneb intellektuaalse ja professionaalne juhid oma valdkonnas, programmi eesmärk on aidata teil leida Pathway tulevase edu oma karjääri. [+]

Globaalsete kommunikatsioonide magister on interdistsiplinaarne, hübriidne akadeemiline programm, mis toodab ekspertide kommunikatsiooni spetsialiste ja teadlasi. Õpetab rahvusvahelist teaduskonna koosneb intellektuaalse ja professionaalne juhid oma valdkonnas, programmi eesmärk on aidata teil leida Pathway tulevase edu oma karjääri.

VÕRGUGA SEOTUD TEOSTAMINE: TEORIA JA PRAKTIKA

Meie õppekava kohandatakse alati tekkivate vajadustega. Me tervitame erinevaid huvisid pakkuvatel üliõpilastel ja pakume ekspertide akadeemilist ja praktilist koolitust teemadel:

Kommunikatsiooniteooria - valdkonna arengust ning selle peamistest kontseptsioonidest ja aruteludest üleilmastunud maailma uusimatele aruteludele ja väljakutseteleDigital Media Technologies - Interneti tõusust ja lubadusest sotsiaalmeedia ja üldlevinud arvutusseadmete ümbritsevatele võrkudeleGlobal Media and Media Systems - toodab võrreldavaid teadmisi omandisuhete, kontrolli, mõju ja innovatsiooni struktuuride kohtaVisuaalne kultuur - uurige piltide ja ekraanide mitmekülgset võimet ja vaadetLoovtööstused - nende kasvav roll reklaamimisel ja toote- ja teenindusblokeerimisel ning ideede ja väärtuste edendamisel ja katkestamiselAjakirjandus ja suhtekorraldus - sealhulgas väljakutsed ja võimalused, mis pakuvad huvipakkuva sisu tootmist ja jagamist tähelepanupõhises digitaalmajandusesMood ja materjalikultuur - alates luksusest kuni jätkusuutlikkuse saavutamiseni kiiresti muutuvas tööstuses ja laialdasel tarbimise tavadel tarbijarühmas ja mujalKultuuriline erinevus ja kultuuriline mitmekesisus - nende keeruline suhe globaalse kommunikatsiooni muutmise tavadele ja poliitikale, sealhulgas tavadele, poliitikatele ja organisatsioonideleActivism ja Advocacy - uute poliitiliste panuste ja sidusrühmade maailmas ning muutuvaid tehnoloogiaidRAHVUSVAHELINE ÕPPEASUTUS... [-]

Ma Kommunikatsioonis

University of Westminster - Westminster School of Media, Arts and Design
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 2 aastat Suurbritannia London

See kõrgelt Loomulikult pakub põhjalik analüüs poliitilise, majandusliku, kultuurilise ja sotsioloogilisi tegureid, mis kujundavad tavad ja tulemuste massimeedia. See annab teile võimaluse õppida ja uurida peamisi viise, kuidas ühiskonnateadlased on analüüsitud roll massimeedia ja kommunikatsiooni ning kuidas arendada, hinnata ja rakendada uurimistulemusi hinnata neid teooriaid. [+]

See kõrgelt Loomulikult pakub põhjalik analüüs poliitilise, majandusliku, kultuurilise ja sotsioloogilisi tegureid, mis kujundavad tavad ja tulemuste massimeedia. See annab teile võimaluse õppida ja uurida peamisi viise, kuidas ühiskonnateadlased on analüüsitud roll massimeedia ja kommunikatsiooni ning kuidas arendada, hinnata ja rakendada uurimistulemusi hinnata neid teooriaid.

MA tagab, et saate asjakohane, hästi põhjendatud, kvaliteetse hariduse ja oskuste baasi ning selge ja põhjalik ülevaade side ja massimeedia. See on mõeldud nii neile, kes juba töötavad või soovivad töötada meedia, ja neile, kes tahavad minna jätkata edasist akadeemilist uurimistööd meedia ja kommunikatsiooni.... [-]


Master Of Arts In Side Ja Juhtimine

Washburn University
Online Täisajaga õpe Osaajaga August 2018 Ameerika Ühendriigid Topeka

Kommunikatsiooni- ja juhtimisteaduse magistrikraadi teenimine on teie järgmine samm teie karjääri edendamisel ja eristades endid oma eakaaslaste seast. Sa saad aru mitte ainult, kuidas kohaneda muutuva ülemaailmse tööjõuga, vaid ka seda, kuidas neid muutusi innovaatilistele ideedele ja lahendustele mõjutada. [+]

Washburni ülikoolis on meie eesmärk aidata teil saada oma parima ise. Kommunikatsiooni- ja juhtimisteadushaldur aitab teil saada koostööl ja uuenduslikul juhtijalt, kes demonstreerib tõhusaid suhtlemisoskusi, eneseteadvust ja strateegilist mõtlemist. Programm põhineb teadmisel, et suurepärane suhtlemine on erakorralise juhtimise aluseks. Kursused pakuvad teile teadmisi, oskusi ja kogemusi pideva enese ja süsteemi täiustamiseks.

Tulu Master of Arts in side ja juhtimine On teie järgmine samm teie karjääri edendamisel ja eristades end eakaaslaste seast. Sa saad aru mitte ainult, kuidas kohaneda muutuva ülemaailmse tööjõuga, vaid ka seda, kuidas neid muutusi innovaatilistele ideedele ja lahendustele mõjutada. ... [-]


Master Of Arts In Technologies õppimise Ja Side

European University Cyprus
Online ülikoolis Täisajaga õpe 18 kuud September 2018 Küpros Nicosia + 1 veel

Master of Arts programmi "Technologies õppimise ja teatises" on suunatud valmistada kasvatajate ja valdkonna administraatorite omandada ekspertteadmisi ja koolitus uute tehnoloogiate õppimist ja suhtlust. Ta püüab kasvatada oskusi ja põhjalikku arusaamist selles kiiresti muutuvas valdkonnas, mis võimaldab kandidaate uurida ja rakendada kaasaegseid õppemeetodeid, tööriistad ja kontekstides ja edendada uute tehnoloogiate kasutusele võtmisega õpetamise ja õppimise. [+]

Master of Arts programmi "Technologies õppimise ja teatises" on suunatud valmistada kasvatajate ja valdkonna administraatorite omandada ekspertteadmisi ja koolitus uute tehnoloogiate õppimist ja suhtlust. Ta püüab kasvatada oskusi ja põhjalikku arusaamist selles kiiresti muutuvas valdkonnas, mis võimaldab kandidaate uurida ja rakendada kaasaegseid õppemeetodeid, tööriistad ja kontekstides ja edendada uute tehnoloogiate kasutusele võtmisega õpetamise ja õppimise.

Tööhõive võimaluste

Õpetajad ja Administraatorid saavad kasutada oma uusi oskusi ja teadmisi seoses avaliku ja erasektori haridus ja / või teostada täiendavaid uuringuid selles valdkonnas.

[-]

MA in Communication, Media & Theatre

Northeastern Illinois University
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 1 - 6 aastat September 2018 Ameerika Ühendriigid Chicago Grayslake + 2 veel

[+]

. 3 3 [-]

MA Strateegiline Teatis

University of New York in Prague (UNYP)
ülikoolis Täisajaga õpe 15 kuud September 2018 Tšehhi Prague

Professional suhtlemisoskus on saanud üks olulisemaid aspekte igat liiki ettevõtetele. Õpilased magistriõppesse PBC (Professional ja äri side) uuringus instruktorid USA ja Euroopa nägu probleeme, mis õpetab neile, et ehitada ja edasi arendada oma oskusi ja teoreetilist arusaamist, mis on vajalik, kui ta töötab võtmepositsioonidel paljudes era- ja avaliku sektori ettevõtete ja organisatsioonid. [+]

MA strateegilises Side

Professional suhtlemisoskus on saanud üks olulisemaid aspekte igat liiki ettevõtetele. Õpilased magistriõppesse SS (strateegilise kommunikatsiooni) uuringus instruktorid USA ja Euroopa nägu probleeme, mis õpetab neile, et ehitada ja edasi arendada oma oskusi ja teoreetilist arusaamist, mis on vajalik, kui ta töötab võtmepositsioonidel paljudes era- ja avaliku sektori ettevõtted ja organisatsioonid.

Elukestva õppe programm, mis kestab 15 kuud, on mõeldud õppima nädalavahetustel (nädalavahetustel iga kuu) * ja viib USA magistrikraadi, mille on välja andnud La Salle University (Philadelphia, USA, www.lasalle.edu). Oma 140-aastase ajaloo hulka La Salle University on tuntud piirkondliku Ameerika ülikoolides.... [-]


Intercultural Communication and Moderation (M.A.)

University of Applied Languages of the SDI Munich
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 3 - 5 semestrit October 2018 Saksamaa Munich + 1 veel

[+]

TUNNUSTAMINE

Rahvusvaheline Projektijuhtimine

[-]