Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Türgi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kommunikatsioon Türgis - Kommunikatsioon programmid Türgis Kommunikatsioon

Kapten 's kraad on akadeemiline kraad antakse isikutele, kes on läbinud uuring näitab meisterlikkust või kõrge selleks ülevaate konkreetse valdkonna uuringu või valdkonnas tegutsemiseks.

Kommunikatsiooni kursuste käigus lihvitakse erinevaid oskusi, mis tulevad kasuks tänapäeva tööturul. Kommunikatsiooni eriala lõpetanud tudengid võivad valida oma tulevase ametikkoha paljude erinevate karjäärivõimaluste seast.

Türgi, ametlikult Türgi Vabariigis on mandritevaheliste riik, mis asub enamasti Anatolia Lääne-Aasias ja Ida-Traakia Kagu-Euroopas. Paljud Türgi ülikoolides (nii avaliku kui erasektori) osalevad üleeuroopalisel üliõpilasvahetuse (Socrates, Erasmus, jms). Mõned on ka kokkulepped kolmandate Euroopa ülikoolide ka.

Kommunikatsioon Türgis - Võtke MA Türgis. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Kommunikatsioon, Türgi

Yasar University

Magistriprogrammi on mõeldud võtta arvesse kommunikatsiooni protsesse, mida tänapäeva juhtivaid institutsioone ja vajalik ka ühiskonnas. Programm toetab interdistsiplinaa ... [+]

Õppemaks: Inglise / Türgi

Magistriprogrammi on mõeldud võtta arvesse kommunikatsiooni protsesse, mida tänapäeva juhtivaid institutsioone ja vajalik ka ühiskonnas. Programm toetab interdistsiplinaarne töö ja pakub põhilisi kursusi teemadel kaasa avalike suhete, reklaami, kino, televisioon, visuaalse meedia ja ajakirjanduse. Programm on paindlik, kuivõrd see võib olla kohandatud paljude olemasolevate kursuste, mis sobivad akadeemiline või kutsealane vajadustele üliõpilane. Õppekava on jagatud kolme osakondade Ülikooli kommunikatsiooni. Kursused on otsustanud seoses õpilase väitekirja teema. Programm annab õpilastele võimaluse spetsialiseeruda nii core kommunikatsiooni teemadel ja individuaalne professionaalne teemasid. Master programm nõuab väitekirja ja õppekeel on Türgi. Õpilased on ka võimalus saada Erasmuse programmi ja õppida semester üks juhtivaid ülikoole erinevaid Euroopa riike. Programm pakub ka üliõpilase stipendium võimalusi, mis tehakse teatavaks igal aastal juhatuse Institute of Social Sciences.... [-]

Türgi Izmir
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles