Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kommunikatsioonikorraldus programmid Otsi top Kommunikatsioonikorraldus programme siin! - Kommunikatsioonikorraldus

MA, või Master of Arts, aste on tavaliselt anda kraadiõppurid, kes on läbinud ühe või kahe aasta jooksul tehtud töö, keskendudes ühe või kahe valdkonna eriala. Need kraadi kasutatakse sageli pääseda veelgi õppe- või tee sisenemise tulus töökohti. Enamik magistriõppesse saab siseneda vaid need, kes vastavad teatud eeltingimused.

Mis on MA Kommunikatsiooni juhtimine? Need programmid keskenduvad sageli pakkuda õpilastele praktilisi võimalusi tegeleda väljakutsetega, mis seisavad juhid tänapäeva side organisatsioonid. Kursused võivad hõlmata küsimusi, nagu suhtekorralduse; äri, sündmuse või meeskonna juhtimine; turustamise põhimõtted; kliendisuhete; ja põhimõtted delegatsioon ja ühiseid jõupingutusi. Õpilasi õpetatakse ja lõhki juhtkonna keskendumist side tööstusega.

Käigus selle programmi, õpilased saavad juurdepääsu kogenud õpetajad ja juhid valdkonnas.Sideteenuste tööstus vajab juhte, kellel on täielik arusaamine juhtimise põhimõtted ja juhtimist. Õpilased selles programmis on arendada oskusi ja teadmisi vaja täita juhtivatel ametikohtadel.

Kulud, mis on seotud selles programmis osalemisel võib suuresti varieeruda ühest koolist teise. Et saada täpsemat teavet õppemaksu, raamat tasud, eluaseme ja sellega seotud kulud, neile, kes on huvitatud programmi tuleks pöörduda koolid eraldi.

Seal on palju töökohti neile, kes täidavad Õppekava kommunikatsiooni juhtimine. Positsioonid võib leida pankade, ettevõtete, valitsuste, mõttekodade ja PR agentuurid. Kuna maailm muutub üha suunas digitaalse vahetamise äri positsioonid on jätkuvalt avada e-kaubanduse valdkonnas. Ametinimetused hulka teabejuht, vahendaja, mittetulundusühingu juht, värbaja ja konsultant, teiste hulgas.

Kui olete huvitatud osalemisest seda tüüpi programmi, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

5 Tulemused Kommunikatsioonikorraldus

Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University

Pakutakse ühiselt UPF kommunikatsiooni osakonna ja UPF Barcelona School of Management, Master of Arts kommunikatsioonijuhtimise on üheaastane täistööajaga programm õpetat ... [+]

Pakutakse ühiselt UPF kommunikatsiooni osakonna ja UPF Barcelona School of Management, Master of Arts kommunikatsioonijuhtimise on üheaastane täistööajaga programm õpetatakse täielikult inglise keeles suunatud õpilastele, kes on eriti huvitatud ettevõtete kommunikatsiooni , koht branding, transmedia strateegiate ja digitaalse kommunikatsiooni.

Kogu programmi raames õpivad õpilased välja meediatööstuse (agendid, varad ja organisatsioonid) põhilised ja eristavad komponendid; planeerida ja rakendada kommunikatsioonistrateegiaid, mis vastavad erinevate sotsiaal-poliitiliste ja kultuuriliste reaalsuste eripäradele; ning tunnustada kaasaegsete ettevõtete olemust, toimimist ja juhtimist ning nende mõju majandusele ja ühiskonnale. Nad õpivad ka kasutama brändinguga seotud peamisi kontseptsioone, teooriaid ja meetodeid; saada teadmisi transmedia jutustamise uutest vormidest ja arendada transmediaalaseid strateegiaid erinevates valdkondades (väljamõeldis, mitte-ilukirjandus ja branding). Pärast lõpetamist saavad õpilased toota ja kaitsta uurimisprojekti kvaliteedi-, akadeemiliste ja kutsealaste kriteeriumide alusel.... [-]

Hispaania Barcelona
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Media Design School

Kolme semestri õpilased omandada pädevus suhtlemisel loomeprotsessides ja võime interdistsiplinaarne suhtlemise ja koostöö - rakendusele orienteeritud ja praktiline. ... [+]

Mida teeb MD.H?

Kolme semestri õpilased omandada pädevus suhtlemisel loomeprotsessides ja võime interdistsiplinaarne suhtlemise ja koostöö - rakendusele orienteeritud ja praktiline.

Eesmärgiks? Juhtivatel kohtadel juhtimise meediaettevõtted (TV, raadio, kirjastajad), asutustes (reklaam, PR) ja tootmise ettevõtted (kontrollides, turundus side) või nõustamine.

Õppekava seob õpilasi peaaegu turul projekte ja järjekindlalt orienteeritud nõuetele äritava. See annab teadmisi, et analüüsida meedia ja kommunikatsiooni seotud küsimusi ja lahendada see, aspekte strateegilise juhtimise, meedia ja majanduse, rist-meedia brändi juhtimine, side teadus-ja psühholoogia ja globaliseerumise ja jätkusuutlikkuse.... [-]

Saksamaa Munich Düsseldorf Berlin
Võta kooliga ühendust
Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Kas sa oled huvitatud meedia? Sa tead, et kommunikatsioon on keskse tähtsusega ettevõtte ja püüdma olla liider? Siis magistrikraadi programmi Media Management ja avaliku ... [+]

Võtke juhirolli kommunikatsioon

Kas sa oled huvitatud meedia? Sa tead, et kommunikatsioon on keskse tähtsusega ettevõtte ja püüdma olla liider? Siis magistrikraadi programmi Media Management ja avaliku teabevahetuse on koht sinu jaoks!

Magistriõppeprogrammis SRH University of Economics ja meedia Calw on interdistsiplinaarne kursus, keskendudes meedia, kommunikatsiooni, juhtimise ja ärikorraldus.

Programmi eesmärk on anda meedia oskusi erinevatest vaatenurkadest üksikute moodulite ja kvalifitseeritud nii erinevat meedia seotud erialad. Eesmärk on anda põhjalikud teadmised erinevate prioriteetidega.

Kursus kestab kuus trimestril või 24 kuud kui 120 ECTS saavutada. Baseline on tavaliselt aasta kolmel kuupäeval - jaanuaris, mais ja septembris igal aastal.... [-]

Saksamaa Calw
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cardiff University

Avalikud suhted on kasvav tööstusharu - isegi majanduslanguse muud reklaami sektorites lepingu PR on jätkuvalt kasvanud aasta-aastalt. ... [+]

MA International Public Relations ja Global Communications Management

Avalikud suhted on kasvav tööstusharu - isegi majanduslanguse muud reklaami sektorites lepingu PR on jätkuvalt kasvanud aasta-aastalt. Arvu avalike suhete ohvitserid (teadusasutused) nüüd sobitada ajakirjanikud Suurbritannias ja seal on suur nõudlus lõpetanutele, kellel on oskusi, et täita dünaamilisi muutusi see põnev ja kasvav sektor.

Suhtekorraldus erialade on laienemas ka, ja lõpetajad omandavad töökohti mitmetes valdkondades, sealhulgas kriisiohje, ettevõtete sotsiaalne vastutus, suhted meediaga, ettevõtte kommunikatsiooni, sponsorlus ja sisemise comms.

Avalikud suhted, mille keskmes on umbes suhtlemine organisatsiooni ja selle avalik (s), kuid 21. sajandi avalike suhete - tekkega uue meedia - on varjatud kõike poliitika ja äri kuulsus. Möödas on päevad, mil PR oli tagantjärele - see on nüüd kindlalt keskmes organisatsiooni strateegiline planeerimine.... [-]

Suurbritannia Cardiff
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Sideprogramm osakonna Organizational Sciences ja kommunikatsiooni pakub nüüd Master of Arts kommunikatsioonijuhtimise. ... [+]

Side Program Department of Organizational Sciences ja kommunikatsiooni pakub nüüd Master of Arts kommunikatsioonijuhtimise. GW MA Kommunikatsiooni juhtimine uurib süstemaatiline planeerimine, rakendamine, järelevalve ja ülevaatamine kommunikatsiooni sõnumeid ja protsesside (sh tehnoloogia ja võrgud) piires ja organisatsioonid. Programmi eesmärk on rahuldada mitmekesine bassein õpilaste erineva karjääri püüdlusi selles kasvav valdkond, ja on ainus aste omataoline Washington, DC, metroo piirkonnas.

Õpilased arendavad oma probleemide lahendamine, strateegiliste otsuste tegemisel ja kirjalik ja suuline nõustamisoskustele vältel interdistsiplinaarne programm. Lõpetajad on hästi varustatud, et silma paista kommunikatsiooni juhtimise eesmärgid, näiteks:... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles