Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Korea keel programmid Otsi top Korea keel programme siin! - Korea keel

Magistriõppe või magistrikraadi saavutamine võib olla väärtuslik viis õpilastele kulutada ühe kuni kaks aastat, süvendades oma teadmisi konkreetses valdkonnas, samuti muutuvad nad töö leidmisel turustamiskõlblikumaks. Tavaliselt on vaja, et bakalaureusekraad vastaks nendele programmidele.

Mis on Korea keele magistrikraad? Korea magistrikraad võib keskenduda peamiselt õpilaste abistamisele oma keeleoskuse parandamisel lugemisel, kirjutamisel ja rääkimisel. Kuid keelt ei eksisteeri vaakumis, seega on kultuuride arusaam inimestelt ja riikidest, kus keelt räägitakse, tavaliselt õppekava osaks, näiteks ajaloo, kirjanduse, filosoofia ja kunsti uurimine kõikides vormides.

Korea keele magistriõppes võib ilmneda, et nende tõhustatud suhtlemisoskus on kasulik mitte ainult tööl, vaid ka tööintervjuul. Selles astmes omandatud kultuuri tundmine võib olla nõudlik erinevates organisatsioonides, mis teevad äri rahvusvaheliselt. Mitmekeelsed oskused aitavad ka vaimset paindlikkust.

Master of Arts kraadiõppe programmi jaoks ei ole kehtestatud. See võib varieeruda sõltuvalt asutusest ja asukohast, samuti lisatasudest, mis mõnikord on osa üldisest hinnast.

Korea keele kõrghariduse omandanud ametikohtade hulka kuuluvate ametikohtade hulka võivad kuuluda sellised keeled nagu tõlk, tõlkija, teadlane või õpetaja. Nõuetekohase oskuste kogumi korral võivad muuhulgas olla ka välismaised korrespondendid, turundusteadlased, finantsanalüütikud või konsultandid. Selliste ametikohtade hulka kuuluvad asutused on valitsused, konsultatsioonifirmad, rahvusvahelised ettevõtted ja pangad.

Keele magistriõppeprogrammid leiate veebis, samuti ülikoolilinnakust paljudes erinevates institutsioonides. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Korea keel

SOAS University of London

Selle kaheaastase täistööajaga (või nelja-aastase osalise tööajaga) programmi eesmärk on pakkuda intensiivset keeleõpet erinevatel oskustasemetel - sõltuvalt algtasemest ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

Selle kaheaastase täistööajaga (või nelja-aastase osalise tööajaga) programmi eesmärk on pakkuda intensiivset keeleõpet erinevatel oskustasemetel - sõltuvalt algtasemest - Korea uuringute magistriprogrammi raames.

See võimaldab õpilastel:

arendada või edasi arendada põhiteadmisi Korea uuringute konkreetsetes aspektides.valida moodulid, mis vastavad nende endi vajadustele, arvestades nende huvi Korea vastu ja tulevasi karjääriplaane.arendada oma võimeid teabe sünteesimiseks, kriitiliseks mõtlemiseks, keeruka uurimisprojekti juhtimiseks ja nende tulemuste suulise ja kirjaliku vormis esitamiseks.keeleoskuse kõrge taseme saavutamiseks.omandada ülekantavaid keele- ja analüütilisi oskusi, et valmistuda mitmesugusteks võimalikeks tulevasteks kutse- või teadlaskarjäärideks.... [-]
Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

Programm sobib kõigile, kes tunnevad huvi Korea kirjanduskultuuride vastu, samuti kirjanduse üliõpilastele, kellel pole eelnevaid teadmisi Korea kirjanduse kohta ja kes o ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

MA Korea uuringute (Literature Pathway ) eesmärk on:

Anda ulatuslikke ja kriitilisi teadmisi Korea moodsa ja kaasaegse kirjandustraditsiooni kohta;Arendada koreakeelsete kirjandusteoste lugemise ja mõistmise edasijõudnute pädevust ning tõlkimise oskust inglise keelde;Arendada kogenud kirjanduse uurimisel teadusuuringute, analüüsi ja kriitiliste meetodite arendamise oskusi, arvestades sotsiaal-ajaloolist konteksti ja võrdlevaid lähenemisviise;See on sihtasutus üliõpilastele, kes soovivad jätkata uurimistööd või tööd kirjandustõlke, kirjutamise ja kirjastamise alal.

Programm sobib kõigile, kes tunnevad huvi Korea kirjanduskultuuride vastu, samuti kirjanduse üliõpilastele, kellel pole eelnevaid teadmisi Korea kirjanduse kohta ja kes otsivad uusi uurimisalasid.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

See aste on ette nähtud kas õpilase ettevalmistamiseks kõrgkooli lõpetanud tööks mitmesugustel Koreaga seotud teemadel või eesmärgina / kvalifikatsioonina iseenesest. Pro ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

See aste on ette nähtud kas õpilase ettevalmistamiseks kõrgkooli lõpetanud tööks mitmesugustel Koreaga seotud teemadel või eesmärgina / kvalifikatsioonina iseenesest.

Programm uurib Korea ajalugu, poliitikat, kunsti, muusikat ja kirjandust, samuti pakub võimalusi õppida piirkonna keeli.

MA Korea Uuringutes koosneb neljast komponendist. Õpilased valivad ühe põhikursuse ja kaks alaealist kursust.

Õpilased, kes plaanivad edasi uurida, saavad alaealisena osaleda kõrgemal tasemel Korea keele kursusel.

Õpilased võtavad kolm õpetatud kursust ja peavad samuti läbima 10 000-sõnalise väitekirja kinnitatud teemal.... [-]

Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

See kaheaastane programm (või neli aastat osalise tööajaga) annab õpilastele võimaluse ühendada magistriõppe intensiivne korea keeleõpe, et omandada tulevases tööalases v ... [+]

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga

See kaheaastane programm (või neli aastat osalise tööajaga) annab õpilastele võimaluse ühendada magistriõppe intensiivne korea keeleõpe, et omandada tulevases tööalases või teadlaskarjääris vajalikud oskused. Programm võimaldab tudengitel Korea kaudu suhelda oma magistriprogrammi õppeainetega Korea kontekstis, suhelda Korea esmaste allikate ja andmetega ning viia Koreas läbi teadusuuringuid ja teha erialast tööd.

Võib kombineerida:

Antropoloogia

MA antropoloogilised uurimismeetodidMA toidu antropoloogiaMA meedia antropoloogiaMA Reisi ja Turismi AntropoloogiaMA meditsiinis antropoloogiaMA migratsiooni ja diasporaa uuringudMA sotsiaalne antropoloogiaMa Arenduse Sotsiaalse Antropoloogia... [-]
Suurbritannia London
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles