Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Korea keel programmid Otsi top Korea keel programme siin! - Korea keel

Magistriõppe või magistrikraadi saavutamine võib olla väärtuslik viis õpilastele kulutada ühe kuni kaks aastat, süvendades oma teadmisi konkreetses valdkonnas, samuti muutuvad nad töö leidmisel turustamiskõlblikumaks. Tavaliselt on vaja, et bakalaureusekraad vastaks nendele programmidele.

Mis on Korea keele magistrikraad? Korea magistrikraad võib keskenduda peamiselt õpilaste abistamisele oma keeleoskuse parandamisel lugemisel, kirjutamisel ja rääkimisel. Kuid keelt ei eksisteeri vaakumis, seega on kultuuride arusaam inimestelt ja riikidest, kus keelt räägitakse, tavaliselt õppekava osaks, näiteks ajaloo, kirjanduse, filosoofia ja kunsti uurimine kõikides vormides.

Korea keele magistriõppes võib ilmneda, et nende tõhustatud suhtlemisoskus on kasulik mitte ainult tööl, vaid ka tööintervjuul. Selles astmes omandatud kultuuri tundmine võib olla nõudlik erinevates organisatsioonides, mis teevad äri rahvusvaheliselt. Mitmekeelsed oskused aitavad ka vaimset paindlikkust.

Master of Arts kraadiõppe programmi jaoks ei ole kehtestatud. See võib varieeruda sõltuvalt asutusest ja asukohast, samuti lisatasudest, mis mõnikord on osa üldisest hinnast.

Korea keele kõrghariduse omandanud ametikohtade hulka kuuluvate ametikohtade hulka võivad kuuluda sellised keeled nagu tõlk, tõlkija, teadlane või õpetaja. Nõuetekohase oskuste kogumi korral võivad muuhulgas olla ka välismaised korrespondendid, turundusteadlased, finantsanalüütikud või konsultandid. Selliste ametikohtade hulka kuuluvad asutused on valitsused, konsultatsioonifirmad, rahvusvahelised ettevõtted ja pangad.

Keele magistriõppeprogrammid leiate veebis, samuti ülikoolilinnakust paljudes erinevates institutsioonides. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Korea keel

SOAS University of London

Programm sobib kõigile, kes soovivad kirjandusliku kultuuri Korea, samuti kirjandusüliõpilastest ilma eelteadmisi Korea kirjandust, kes otsivad uusi valdkondi uurimine. Ü ... [+]

pakkuda ulatuslikke, kriitiline teadmisi eelnevalt kaasaegne ja moodne Korea Kirjandustraditsioonide; arendada arenenud pädevust lugemist ja mõistmist kirjandusteoste korea ja kirjanduse tõlkimise oskusi inglise keelde; arendada nüüdisaegseid oskusi teadustöö, analüüsi ja kriitilist meetodit uuringus Korea kirjandust, kus tähelepanu sotsiaal-ajaloolise konteksti ja võrdleva lähenemisviisi; toimib aluse üliõpilastele, kes soovivad jätkata täiendavaid uuringuid või põllutöö kirjanduse tõlkimise, kirjutamise ja kirjastamise.

Programm sobib kõigile, kes soovivad kirjandusliku kultuuri Korea, samuti kirjandusüliõpilastest ilma eelteadmisi Korea kirjandust, kes otsivad uusi valdkondi uurimine.... [-]

Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

See aste on mõeldud kas valmistada õpilane arenenud lõpetaja tööd paljudes teemaderingis Korea või lõpp / kvalifikatsiooni omaette. Programm uurib ajalugu, poliitika, kun ... [+]

ma korean uuringud

Kestus: üks kalendriaasta (täistööajaga) kaks või kolm aastat (ainult osalise tööajaga, ainult päevaajal)

Minimaalsed riiki sisenemise nõuded: Minimaalne ülemise teise klassi tunnustab kraadi (või samaväärne)

Programmi käivitamine: ainult september tarbimine

See aste on mõeldud kas valmistada õpilane arenenud lõpetaja tööd paljudes teemaderingis Korea või lõpp / kvalifikatsiooni omaette.

Programm uurib ajalugu, poliitika, kunsti, muusika ja kirjanduse Korea, samuti pakkudes võimalust õppida keeli piirkonnas.

Kreeka õppetöö magistrikraad koosneb neljast komponendist. Õpilased valivad kursuse üksikasjaliku lehe loendist ühe põhikursuse ja kaks väikest kursust.... [-]

Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
SOAS University of London

Kaheaastane keel rada on suunatud üliõpilastele, kes soovivad teha koostööd Korea professionaalse samuti akadeemilise tee, sest intensiivne keelekursus võimaldab neil jõu ... [+]

MA ... ja intensiivravi keel (Korean)

Kestus: Päevane õpe: 2 aastat Osakoormus: 4 aastat

Õppevorm: Täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

See sobib üliõpilastele, kes soovivad alustada teadusuuringuid kraadi keskendudes Korea. Ka spetsialistid, kes soovivad jätkata karjääri otseselt seotud Korea, sealhulgas valitsusasutuste (nii Ühendkuningriigis ja teistes riikides) ning ettevõtete nõuavad konkreetseid oskusi ja teadmisi, mis on seotud kauplemine, investeeringud ja reklaam el väljaspool Euroopat.

Kaheaastane keel rada on suunatud üliõpilastele, kes soovivad teha koostööd Korea professionaalse samuti akadeemilise tee, sest intensiivne keelekursus võimaldab neil jõuda kõrge korea keele oskus.... [-]

Suurbritannia London Singapur Singapore
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles