Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Poola Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kunstiteadus Poolas - Kunstiteadus programmid Poolas Kunstiteadus

MA või magistrikraadi saavad õpilased, kes on lõpetanud humanitaar- või kunstiõppe kursuse. Teemad võivad hõlmata filosoofiat, kommunikatsiooni, ajalugu, teoloogiat või paljusid teisi. Nõuded hõlmavad klassiruumi, teadustööd ja kirjalikke eksameid.

Mis on Poola kunstide magister? Poola haridussüsteem on sarnane teiste riikide süsteemidega Euroopa Liidus. Magistrikraadi saab jätkata bakalaureuseõppe lõpetanutega. Poola ülikoolid on suurepärased ja paljud neist saavad valida. Sõltuvalt suurtest võivad õpilased õppida arhitektuuri, sisekujunduse või graafika kujundusest. Kursuste hulka kuuluvad klassid, mis on väga keskendunud, nii et üliõpilased lõpetavad sügava arusaamise materjalist.

Poolas kunstiteaduse magistrikraadiga inimesed on kõrgelt kvalifitseeritud ja püüdnud oma valdkonnas. On olemas karjääriarengu võimalused ja võimalus on suurendada palka. Mõned kõrgkoolid võivad jätkata oma haridust veelgi.

Ülikooli õppetööd subsideeritakse Poolas. Poola kodanikud saavad osaleda täiskohaga ilma õppemaksuta. On mitmeid välisõppe üliõpilasi, kes saavad tasuta õppemaksu, kuid teised maksavad iga-aastase määra. Välisriiki õppivatele välismaalastele, kes soovivad välismaal õppida, soovitatakse enne pühendumust teha kõiki võimalikke kulusid põhjalikult uurida.

Poola kunstiteaduse taseme saamine võib kaasa tuua mitmesuguseid karjäärivõimalusi. Õppetöö kolleegiumi tasemel, kunstiteoste galeri käitamine või kõrgelt soovitud arhitektuuri saamine on kõik võimalused, sõltuvalt õppekursusest. Lõppudele, kes varem olid oma õppevaldkonnas tööle asunud, on tõenäoline, et nende karjäär jätkub.

Poola Master of Arts programmis osalemine võib olla suurepärane samm isiku isikliku ja karjääriarengu saavutamiseks. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Kunstiteadus, Poola

University of Arts in Poznan

In studios on mõistnud seotud teemadel fotograafia autonoomsete väljendus viidates traditsioonile samuti fotograafia on dialoog teiste meedia: intermedia ja arvuti fotogr ... [+]

Master of Arts (MA) Fotograafia

&nbsp

In studios on mõistnud seotud teemadel fotograafia autonoomsete väljendus viidates traditsioonile samuti fotograafia on dialoog teiste meedia: intermedia ja arvuti fotograafia. Üliõpilased on valmis ka töö reklaam fotograafia turul. Praktika lõpetab loenguid fotograafia ajaloos, fotograafia tehnikaid, kaasaegne fotograafia ja uus meedia. Õpilastel on nende käsutuses: laboratory, darkrooms, taskulamp stuudio, pidev valgus stuudios arvuti stuudio ja raamatukogu.

&nbsp

&nbsp

Studio ruumilise Performance

&nbsp

Head: dr Mirosław Balka Assistent: Karolina Kubik

&nbsp... [-]

Poola Poznań
Oktoober 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Arts in Poznan

Lisaks tavapärasele "vana kooli" skulptuuri tehnikate Akadeemia pakub alternatiivi ainekavad.Paralleelselt reaalne ruum skulptuur teeme ettepaneku uue kontseptsiooni skul ... [+]

Master of Arts (MA) in Sculpture

&nbsp

Lisaks tavapärasele "vana kooli" skulptuuri tehnikate Akadeemia pakub alternatiivi ainekavad. Paralleelselt reaalne ruum skulptuur teeme ettepaneku uue kontseptsiooni skulptuur ja tema keskkonna tööle uusi tehnoloogiaid, sealhulgas virtuaalse ruumi. Õpilased saavad valida oma klassi suhtes oma eelistusi arendada oma skulptuuri oskusi meie suurepärane metalli sulatus, ja õpitoad keraamika, plastid ja kivimüüritis, samuti professionaalne holograafiline stuudio.

&nbsp

&nbsp

Studio of Sculpture 3

&nbsp

Pea: professor Danuta Mączak Assistent: dr Karolina Komasa

&nbsp... [-]

Poola Poznań
Oktoober 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Arts in Poznan

Õpilane saab valida kõige sobivama mitu maali ja kunsti kangast klassid.Ainekavad erinevad klassist klassi, varieerudes ones õpetamine tavalise värvimismeetodit ... [+]

Master of Arts (MA) Maalimine

&nbsp

Õpilane saab valida kõige sobivama mitu maali ja kunsti kangast klassid. Ainekavad erinevad klassist klassi, varieerudes ones õpetamine tavaline maali tehnikaid eksperimentaalsed uuringud hõlmab moodsaim maali mõisted. Samuti valivad tudengid joonistus klassid, mida nad peavad end kõige abikõlblikud. Vahemikus joonistus klassi ainekavad hõlmab regulaarset laadi uuringutes, samuti eksperimentaalse taju joonistus autonoomse kunsti keeles. Joonistamine on kohustuslik kursus kõigile meie õpilastele.

&nbsp

&nbsp

Studio Tekstiili artiklid 1

&nbsp

Pea: professor Anna Goebel

&nbsp... [-]

Poola Poznań
Oktoober 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles