$close

Filtrid

Kuva tulemused

Kvantitatiivne rahandus programmid Otsi top Kvantitatiivne rahandus programme siin! - Kvantitatiivne rahandus

Magistriõpe on kraadiõppe diplom, mis tavaliselt antakse pärast kursuste ja eksamite jada läbiviimist, uurimisprojekti või mõlemat. See aste hõlmab tavaliselt mõnda humanitaarteaduste uurimist. Tänapäeva globaliseeruvas finantsvaldkonnas on vaja inimesi, kellel on nii finantsteadmised kui keerukad matemaatilised oskused. Mis on kvantitatiivsete rahaliste vahendite magister? See on kõr… Loe edasi

Magistriõpe on kraadiõppe diplom, mis tavaliselt antakse pärast kursuste ja eksamite jada läbiviimist, uurimisprojekti või mõlemat. See aste hõlmab tavaliselt mõnda humanitaarteaduste uurimist.

Tänapäeva globaliseeruvas finantsvaldkonnas on vaja inimesi, kellel on nii finantsteadmised kui keerukad matemaatilised oskused. Mis on kvantitatiivsete rahaliste vahendite magister? See on kõrgkoolide kraad, mida soovivad need, kellel on tugev matemaatika taust ja kes soovivad oma teadmisi finantsmaailmas kasutada. Tudengid, kes taotlevad seda programmi, peaksid eeldatavalt tõendama kõrgemal tasemel matemaatika ja ökonoomikaalast teadmisi. Selle programmi õpilased võivad eeldada, et võtavad klassid tõenäosuse ja riskijuhtimise, hüpoteeside testimise ning portfelli- ja kindlustusjuhtimise alal.

Kvantitatiivse rahanduse magistrikraad võimaldab õpilastel ette valmistada erinevaid töökohti finantssektoris, mida nad muul moel pääseksid. Selle kraadi eeliseks on suhteliselt uus eriala, mis tähendab, et lõpetajatel on tavaliselt suur nõudlus.

Kuigi kvantitatiivsete rahandusministeerium võib asetada kõrgharidusega lõpetanutele positsiooni, sõltub õppetöö sooritamise hind programmist ja koolist. Mõned koolid pakuvad rahalist abi või õppetoetuste vähendamise võimalusi, mida õpilased peaksid programmi valimisel uurima.

Selles valdkonnas magistrikraad omandavad üliõpilased võivad saada töökohti, kus nad töötavad ja kasutavad mudeleid, mis aitavad ettevõtetel juhuslike sündmuste ohtu hinnata ja juhtida. Samuti on nad hästi ette valmistatud vahendite haldamiseks, kauplemiseks ja investeerimiseks ning teadustööks. Need, kes soovivad keskenduda üksnes teadustööle selles valdkonnas, võivad soovida jätkata doktoriõppesse või teadustöö kraadi kvantitatiivse rahastamise valdkonnas.

Kui teil on matemaatika vinglus ja huvi finantssektori vastu, siis see aste võib teile sobida. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of St. Gallen (HSG), School of Management, Economics, Law, Social Sciences and International Affairs

Oma väljakutsuva õppekavaga pakub kvantitatiivse majanduse ja rahanduse magistriprogramm kvaliteetset haridust majanduse, ökonomeetria ja kvantitatiivsete meetodite alal, kesk ... +

Oma väljakutsuva õppekavaga pakub kvantitatiivse majanduse ja rahanduse magistriprogramm kvaliteetset haridust majanduse, ökonomeetria ja kvantitatiivsete meetodite alal, keskendudes tugevalt rahandusele. Programm ühendab põhjalikud teadmised majanduse ja rahanduse alal koos moodsaimate kvantitatiivsete meetoditega, mis teeb selle Šveitsis ainulaadseks. MiQE / F koolitab õpilasi analüüsima ja lahendama väljakutseid pakkuvaid probleeme majanduspoliitikas, rahanduses ja ärimaailmas. Väikesed klassid tagavad inspireerivad arutelud ja tiheda kontakti teadusele orienteeritud õppejõududega. MiQE / F on suurepärane alus erasektoris või poliitikainstitutsioonides vastutustundlikele ametikohtadele siirdumiseks, samuti väga selektiivseks doktorikraadiks. programme kogu maailmas. -
MA
Täiskoormus
Inglise
Ülikool