Lapsepsühholoogia programmid Otsi top Lapsepsühholoogia programme siin! - Lapsepsühholoogia

Kui olete huvitatud oma hariduse jätkamisest pärast bakalaureusekraadi, võite kaaluda magistriõpetust. See aste annab võimaluse teha edasijõudnud teadusuuringuid ja uuringuid teie huvi valdkonnas humanitaarteadused. See on tihti lõppstaadium, kuid saate seda doktoriprogrammi jaoks kasutada hüppelauana. Võib küsida, "Mis on laste psühholoogia magister"? See on programm, mille eesmärk… Loe edasi

Kui olete huvitatud oma hariduse jätkamisest pärast bakalaureusekraadi, võite kaaluda magistriõpetust. See aste annab võimaluse teha edasijõudnud teadusuuringuid ja uuringuid teie huvi valdkonnas humanitaarteadused. See on tihti lõppstaadium, kuid saate seda doktoriprogrammi jaoks kasutada hüppelauana.

Võib küsida, "Mis on laste psühholoogia magister"? See on programm, mille eesmärk on õpetada teile põhjalikke teadmisi laste arengu kohta. See õpetab uurimis- ja analüütilisi oskusi, et siduda teooria praktikaga, samuti asjakohaseid hindamismeetodeid. Uuritud valdkonnad võivad hõlmata antropoloogiat, tervist, sotsioloogiat, avalikku poliitikat ja psühholoogiat. Selles astmes nõutakse tavaliselt laste jälgimist ja võib-olla juhendamist.

Kutsutud laste psühholoogia programmi MA-s saate õppida kriitilist mõtlemist ja teadmiste praktilist rakendamist. See võib teie õpetamist ja suhtlemisoskust veelgi paremaks muuta, kasulik on edendada oma karjääri.

Laste psühholoogia magistrikraadi teenimise maksumus erineb koolist koolini. Sellised tegurid nagu täistööajaga või osalise tööajaga kandideerimine, online kursuste ja kooli asukoht kõik mängivad. Teil on aega, et hinnata erinevaid programme, et leida teile parim valik.

Laste psühholoogia magistrikraadiga äsja välja töötatud magistriõppes saate olla hästi ette valmistatud paljude võimalike karjääride jaoks. Õpetaja, lapse õiguste kaitsja, sotsiaaltöötaja ja lastepsühholoog on kõik võimalused. Võite alustada lapsele keskendunud ettevõtmist, nagu päevahoid. Kui soovite saada lapse psühhiaater, saab see aste vajaliku meditsiinilise programmi sammuks. Teine potentsiaalne karjäärivalik on lapse- ja pereterapeud.

Otsides õiget kooli oma MA psühholoogias, võtke kindlasti arvesse koolide kodus ja välismaal. Samuti on palju online-kraadi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
Medford, USA

Eliot-Pearsoni lapseuuringute ja inimarengu osakonna rakendusjuht lastearenduse programmis annab üliõpilastele tugeva teoreetilise aluse lastearenduses, kursuste korraldamisel ... Loe edasi

Eliot-Pearsoni lapseuuringute ja inimarengu osakonna rakendusjuht lastearenduse programmis annab üliõpilastele tugeva teoreetilise aluse lastearenduses, kursuste korraldamisel spetsialiseerumise valdkonnas, teadustööoskused ning rakendatud võimalused ja välitööd, mis valmistavad õpilasi ette karjääri, mis mõjutab otseselt laste, noorte ja perede elu. Näita vähem
MA
01 Aug 2020
Päevane õpe
2 aastat
15 Jan 2020
Inglise
ülikoolis