MA Leedus - MA programmid Leedu - MA Leedu

MA Leedus - MA programmid Leedu - MA Leedu

Magister

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Leedus ametlikult Leedu Vabariik on riik Põhja-Euroopas suurim Balti riikides. See asub mööda Kagu kaldal Läänemere itta Rootsis ja Taanis. Rohkem kui 90% leedulastest oskavad vähemalt üht võõrkeelt ning pool elanikkonnast räägib kahte võõrkeelt, peamiselt vene ja inglise keeles.

MA Leedus - Võtke MA Leedus. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi

MA TESOL

LCC International University
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit January 2018 Leedu Klaipeda

MA TESOL programm LCC International University on suunatud poole laiale publikule. See on mõeldud neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi rakendusliku lingvistika kui ka need, kes tahavad põhjalikud teadmised võõrkeele õpetamise meetodid ja nende praktiline rakendamine rahvusvahelises kontekstis. [+]

Magistriõppe programmid TESOL on levinud paljudes maailma paikades, kuid on uus Leedus. See rahvusvaheline programm on jätk kolm peamist põhimõtet: teoreetiline keelteoskust, rakenduslike teadusuuringute ja praktilise kasutamise nii teooria ja uurimistöö. Programmi keskmes koosneb sotsiolingvistika ja lingvistika, mis on kombineeritud juhtimine ja keeleõppe kursust.

Matemaatika Tunnistused alates LCC International University on Vimeo.

MA TESOL programm LCC International University on suunatud poole laiale publikule. See on mõeldud neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi rakendusliku lingvistika kui ka need, kes tahavad põhjalikud teadmised võõrkeele õpetamise meetodid ja nende praktiline rakendamine rahvusvahelises kontekstis. Eelkõige programm on mõeldud: - gümnaasiumi õpetajad, kes soovivad rikastada oma professionaalse ja metoodiliste pädevus; - Isikud, kes on saanud oma bakalaureuse kraadi ning soovivad jätkata karjääri inglise keele õpetamise järjest mitmekesisemaks maailmas; - Isikud, kes on huvitatud keele programmi haldamine ja juhtimine; - Isikud, kes on huvitatud teadustööd rakendusliku lingvistika. Iseloomulikud Organizational ja akadeemiline Tunnused Program - Väike grupp mudel, mis tagab interaktiivne õpikeskkond; - Kombinatsioon internetis ja näost-näkku suhtlemist õppejõudude ja üliõpilaste; - Kolm suveresidentsiks perioodide ülikoolilinnakus Klaipėda; - Looduslik paik praktikumi töö ajal Summer Keele Instituudi juures LCC; - Üksikute teoreetilisi ja praktilisi portfelli ühendades isikliku järelemõtlemise ja teadustöös iga kursuse; - Instruction alates emakeelena või nagu inglise keeli rääkivate professorid. Sihtide ja eesmärkide - GOAL # 1 - anda õpilastele tugeva teoreetilise aluse rakendusliku lingvistika - GOAL # 2 - õpetada õpilasi rakendada teoreetilisi teadmisi rakendusliku lingvistika õpetama inglise täiskasvanutele - GOAL # 3 - tegelema õpilastega paljudes kontekstides sisse professionaalne koostöö [-]