MA Klaipeda - MA programmide Klaipeda MA, Klaipeda

MA Klaipeda - MA programmide Klaipeda MA, Klaipeda

Magister

Kapten 's kraad on akadeemiline kraad antakse isikutele, kes on läbinud uuring näitab meisterlikkust või kõrge selleks ülevaate konkreetse valdkonna uuringu või valdkonnas tegutsemiseks.

Leedus ametlikult Leedu Vabariik on riik Põhja-Euroopas suurim Balti riikides. See asub mööda Kagu kaldal Läänemere itta Rootsis ja Taanis. Rohkem kui 90% leedulastest oskavad vähemalt üht võõrkeelt ning pool elanikkonnast räägib kahte võõrkeelt, peamiselt vene ja inglise keeles.

Asub suudmes Dane jõe linna Klaipeda on suuruselt kolmas linn Leedus kõrge standard haridussüsteem. Klaipeda haridusasutuste eesmärgiks on pakkuda väärt haridusteenused liberaalne teaduste ja kunstide kaudu tuntud ülikoolide nagu LLC International University ja Klaipėdos Universitetas.

MA Klaipeda - Võtke MA Klaipedas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

MA TESOL

LCC International University
ülikoolis Täisajaga õpe 4 semestrit January 2018 Leedu Klaipeda

MA TESOL programm LCC International University on suunatud poole laiale publikule. See on mõeldud neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi rakendusliku lingvistika kui ka need, kes tahavad põhjalikud teadmised võõrkeele õpetamise meetodid ja nende praktiline rakendamine rahvusvahelises kontekstis. [+]

Magistriõppe programmid TESOL on levinud paljudes maailma paikades, kuid on uus Leedus. See rahvusvaheline programm on jätk kolm peamist põhimõtet: teoreetiline keelteoskust, rakenduslike teadusuuringute ja praktilise kasutamise nii teooria ja uurimistöö. Programmi keskmes koosneb sotsiolingvistika ja lingvistika, mis on kombineeritud juhtimine ja keeleõppe kursust.

Matemaatika Tunnistused alates LCC International University on Vimeo.

MA TESOL programm LCC International University on suunatud poole laiale publikule. See on mõeldud neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi rakendusliku lingvistika kui ka need, kes tahavad põhjalikud teadmised võõrkeele õpetamise meetodid ja nende praktiline rakendamine rahvusvahelises kontekstis. Eelkõige programm on mõeldud: - gümnaasiumi õpetajad, kes soovivad rikastada oma professionaalse ja metoodiliste pädevus; - Isikud, kes on saanud oma bakalaureuse kraadi ning soovivad jätkata karjääri inglise keele õpetamise järjest mitmekesisemaks maailmas; - Isikud, kes on huvitatud keele programmi haldamine ja juhtimine; - Isikud, kes on huvitatud teadustööd rakendusliku lingvistika. ... [-]