Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Lennundus programmid Otsi top Lennundus programme siin! - Lennundus

Magistriõpe antakse üliõpilastele, kui nad lõpetavad teadustöö intensiivkursuste magistriõppe tasemel, tavaliselt ühe kuni kolme aasta jooksul. Paljudele üliõpilastele on magistrikraadi saamine loomulik samm edasi bakalaureuse hariduselt tasustatavale karjäärile, kuna see aste võib parandada õpilase kvalifikatsiooni ja teenimisvõimet.

Mis on magistrikraad lennunduses? See kraadi programm valmistab lõpetajatele juhtpositsioone lennunduse kursuste, mis keskendub ohutusküsimused, turvalisus, optimeerimine toimingute ja kasutamise või kujundamise õppevahendid. Lõpetajad võivad lisaks õppida lennujaama disaini, tegevuse ja juhtimise kohta. Lõppkokkuvõttes omandavad kõrgkoolid kogemusi põhjaliku uurimistöö tegemiseks ja matemaatiliste analüüside tegemiseks, et hinnata tööstuse probleeme ja tuvastada võimalikke lahendusi.

Kuna see aste aitab õpilastel arendada lennundustegevust paremini mõista, võib see olla kasulik pilootidele, õhusõidukite inseneridele, lennujuhtidele, lennujaama juhtidele ja õhusõidukite prahtimisettevõtete omanikele. Paljud nendest spetsialistidest võivad pärast selle kraadi teenimist omandada kõrgema rolli ülemineku.

Lennunduse magistrikraadi omandamise maksumus võib institutsioonide lõikes erineda. Institutsiooni asukoht, kursuse pikkus ja tasude struktuur võivad kõik mõjutada lõplikku hinda. Õpilastel on soovitatav võtta ühendust asutustega, kellega nad võivad osaleda, et saada täpsemat teavet selle programmi kulude kohta.

Pärast MA saamist võivad spetsialistid, kes ei ole juhtivatel kohtadel, jätkata neid positsioone lennujaamades või eraettevõtetes. Lõpetajad võivad leida tööd ka valitsusasutustele, mis reguleerivad õhusõidukite käitamist ja ohutusprotokolle; nendes rollides võivad spetsialistid anda nõu olemasolevate poliitikate tõhususe või uute poliitikate loomise kohta. Lõpetajad võivad samuti valida, kas nad jäävad rohkem praktilistesse rollidesse, nagu kapten või piloot, samas kui neil on kõrgemad haridusvõimalused suurema töövõimaluse tõttu.

Paljud õpilased võivad arvata, et mis tahes lennundusega seotud kraad nõuab personaalset kursuste tööd. Kuid mõned asutused pakuvad ka virtuaalseid programme. Kui soovite selle valiku ja saadaolevate programmide kohta rohkem teada saada, on seda lihtne alustada. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Lennundus

UWL University of West London

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaa ... [+]

Ülevaade

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaamu kas turismi- või lennundustööstuses.

MA pakub võimalust tõhustada teadustöö oskusi, et edendada tööhõivet turismi- või lennundussektoris. Seda pakutakse üheaastase täiskoormusega ja kaheaastase osalise tööajaga kursusena. See kursus viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud asutuses.

Miks valida see kursus?

Kursuse kestel võtate kasutusele interdistsiplinaarse lähenemisviisi turismi ja lennunduse juhtimise uurimiseks, tuginedes rahvusvahelisele juhtumiuuringute materjalile, et mõista nii turismi kui ka lennundussektori ülemaailmset tegevust.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
IUBH University of Applied Sciences

Kliendi ja kauba sihtkohta jõudmine kiiresti ja ohutult - need on lennundusohutuse põhiülesanded. Kuid kõrgemal juhtimisel on ka teie turupositsioon ja ettevõtte efektiiv ... [+]

Lennundusjuhtimine - tulevane lennundustööstus

Kliendi ja kauba sihtkohta jõudmine kiiresti ja ohutult - need on lennundusohutuse põhiülesanded. Kuid kõrgemal juhtimisel on ka teie turupositsioon ja ettevõtte efektiivsus.

Lennunduse juhtimise magistrikraadiga saate muuta oma kirg lennunduse ja logistika protsessideks elukutseks. Selle õppeprogrammi abil omandate vajaliku oskusteabe lennuliikluse korraldamise valdkonnas, et võtta üle hilisem juhtiv vastutus tööstuspõhises ettevõttes, kellel on rahvusvaheline äritegevus.

andmedMillised karjäärivõimalused teil on lennundusohutuse valdkonnas?Magistrikraad, mis keskendub lennunduse juhtimisele, muudab teid soovitud lennunduse eksperdiks. Tulevased juhid võtavad endale vastutuse lennuliikluse ja logistika valdkonnas. Lennuliikluse juhataja võimalikud tööandjad on näiteks lennuettevõtjad, transpordi / logistikaettevõtted, tarnijad ja teenuseosutajad, juhtimiskonsultatsioonid ja lennujaamad.IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid.... [-]
Saksamaa Halb Honnef Berliin
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles