Lennundus Euroopas - Lennundus programmid Lennundus Euroopas

Lennundus Euroopas - Lennundus programmid Lennundus Euroopas

Lennundus

Humanitaarteaduste magister ehk MA on ülikooli kraad, mis omandatakse tavaliselt peale kaunite kunstide, humanitaarainete, sotsiaalteaduste või muude sarnaste erialade lõpetamist. Need programmid kestavad tavaliselt kaks aastat.

Ettevõtjad lennufirma tootmine ja lennujuhtimise, teiste seas võib palgata tudeerinud lennunduses. See väli tegeleb praktiliste aspektide lennureisid, nagu disain, kasutamise ja mõju keskkonnale. See sisaldab ka uuring inseneri ja füüsika.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Lennundus Euroopas - Võtke Lennundus Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi

Lennundusjuhtimise magister

IUBH University of Applied Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe 2 - 4 semestrit October 2018 Saksamaa Bad Honnef Berlin + 1 veel

Kliendi ja kauba sihtkohta jõudmine kiiresti ja ohutult - need on lennundusohutuse põhiülesanded. Kuid kõrgemal juhtimisel on ka teie turupositsioon ja ettevõtte efektiivsus. [+]

Lennundusjuhtimine - tulevane lennundustööstus

Kliendi ja kauba sihtkohta jõudmine kiiresti ja ohutult - need on lennundusohutuse põhiülesanded. Kuid kõrgemal juhtimisel on ka teie turupositsioon ja ettevõtte efektiivsus.

Lennunduse juhtimise magistrikraadiga saate muuta oma kirg lennunduse ja logistika protsessideks elukutseks. Selle õppeprogrammi abil omandate vajaliku oskusteabe lennuliikluse korraldamise valdkonnas, et võtta üle hilisem juhtiv vastutus tööstuspõhises ettevõttes, kellel on rahvusvaheline äritegevus.

andmedMillised karjäärivõimalused teil on lennundusohutuse valdkonnas?Magistrikraad, mis keskendub lennunduse juhtimisele, muudab teid soovitud lennunduse eksperdiks. Tulevased juhid võtavad endale vastutuse lennuliikluse ja logistika valdkonnas. Lennuliikluse juhataja võimalikud tööandjad on näiteks lennuettevõtjad, transpordi / logistikaettevõtted, tarnijad ja teenuseosutajad, juhtimiskonsultatsioonid ja lennujaamad.IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid. [-]

MA rahvusvahelise turismi ja lennunduse juhtimine internatuuri

UWL University of West London
ülikoolis Täisajaga õpe 18 kuud September 2018 Suurbritannia London

Magistriõppes in International Turism ja Aviation Management eesmärk on valmistada ambitsioonikaid üksikisikute juhtide karjääri jooksul kas turism ja lennundussektorile. [+]

MA International Turism ja Aviation Management internatuur

Magistriõppes in International Turism ja Aviation Management eesmärk on valmistada ambitsioonikaid üksikisikute juhtide karjääri jooksul kas turism ja lennundussektorile. Olemasolevate praktikud, see pakub võimaluse arendada ja määratleda teadmiste ja hinnata suundumusi ja muutuvate juhtimistavade oma tööstusele. Seda pakutakse ühe aasta täistööajaga kaks aastat osalise tööajaga muidugi.

Praktika Kursuse eesmärgiks on anda sama range ja keeruline programm kutsepraktika kui MA kuid on eelis, sealhulgas 24 nädala makstud internatuuri lisada õppeperioodi lõppu. See muudab ta ideaalseks üliõpilastele, kes soovivad lisada praktilise mõõtme õpingute ja mõista nõudmisi töökoha järelevalve ja haldamine. Praktika võimalused olemas kogu turismi ja lennundustööstuses nii Ühendkuningriigis ja välismaal. Praktika protsessi koordineerib ülikooli enda pühendatud internatuuri meeskond ja põhineb kontakte üle kolme tuhande tööandjad. ... [-]