Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Lennundus Programs, otsige parim Lennundus programmid siin! - Lennundus

Magistrikraadi on eelkõige üliõpilastele, kes soovivad parandada oma üldist matemaatika haridus või õpetada.

Ettevõtjad lennufirma tootmine ja lennujuhtimise, teiste seas võib palgata tudeerinud lennunduses. See väli tegeleb praktiliste aspektide lennureisid, nagu disain, kasutamise ja mõju keskkonnale. See sisaldab ka uuring inseneri ja füüsika.

Osakoormus Lennundus Programs: Otsing siin Lennundus programmid. Saad kõik kooli ja Osakoormus Lennundus info directely, säästa aega ja kontakt Lennundus ülestunnistusi siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Lennundus

UWL University of West London

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaa ... [+]

Ülevaade

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaamu kas turismi- või lennundustööstuses.

MA pakub võimalust tõhustada teadustöö oskusi, et edendada tööhõivet turismi- või lennundussektoris. Seda pakutakse üheaastase täiskoormusega ja kaheaastase osalise tööajaga kursusena. See kursus viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud asutuses.

Miks valida see kursus?

Kursuse kestel võtate kasutusele interdistsiplinaarse lähenemisviisi turismi ja lennunduse juhtimise uurimiseks, tuginedes rahvusvahelisele juhtumiuuringute materjalile, et mõista nii turismi kui ka lennundussektori ülemaailmset tegevust.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles