Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Lennunduse korraldus programmid Otsi top Lennunduse korraldus programme siin! - Lennunduse korraldus

Paljud õpilased otsustavad jätkata magistrikraadi pärast bakalaureusekraadi teenimist, et saada valdkonnast rohkem kriitilisi teadmisi. Selline kõrgharidus aitab õpilastel ette valmistuda karjääri või tulevase kõrghariduse omandamiseks.

Mis on lennundusohutuse magistrikraad? Lennundusjuhtimine on intensiivne õppevaldkond, mis uurib kaasaegse lennunduse süsteeme ja formaalsusi. Sellise kraadiõppe programmi eesmärk on õpetada õpilastele juhtimistehnikaid, mis on vajalikud lennunduses kõrgetasemelisel juhtpositsioonil. Selle astme kursused võivad hõlmata lennundusõigust, meteoroloogiat, lennuliikluse juhtimist, lennujaamade konsultatsioone, lennuettevõtjate juhtimist, avioonikaga seotud jmt.

Lennunduse juhtimise õpilasel on palju oskusi, teenides MA. Need õpilased on tihti tugevad suhtlejad, kes oskavad juhtimist. Selles valdkonnas saavad lõpetajad ka tähelepanu pöörata detailidele, mis on tunnus paljudel tööandjatel.

Arenenud kraadi teenimise kulud võivad ühelt institutsioonilt teisele suurel määral erineda. Pikemad programmid, eraülikoolid ja suurlinnapiirkondade koolid võivad maksta rohkem. Õpilasi julgustatakse uurima erinevate koolide õppimist enne programmi valimist.

Lennunduses kõrgtasemel õppurite karjäärivõimalused on arvukad ja hõlmavad erinevaid era- ja avaliku sektori tööstusharusid. Lõpetajad võivad töötada valitsusasutuste ja -osakondade jaoks või leida töökohti kommertslennuettevõtjatel, nagu Ameerika või Delta. Muud võimalikud töökohad hõlmavad piloot- või lennuõpetaja tööd. Potentsiaalsed spetsialiseerunud ametikohad hõlmavad lennujuhi, turvaekspertiisi, lennuliikluse juhti, lennujaama juhti, lennuväljade operaatorit ja palju muud.

Täiskohaga töökohti ja vastutustundlikke üliõpilasi võib tunduda raske omandada magistrikraadi. Kuid online-kursuste ja osalise tööajaga võimalustega saavad oma MA-d rohkem üliõpilasi kui kunagi varem. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Lennunduse korraldus

UWL University of West London

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaa ... [+]

Ülevaade

Rahvusvahelise turismi ja lennundusohutuse magistriõppe eesmärgiks on ühendada teooriad, kontseptsioonid ja praktika, et arendada juhtimisalase karjääri kriitilisi arusaamu kas turismi- või lennundustööstuses.

MA pakub võimalust tõhustada teadustöö oskusi, et edendada tööhõivet turismi- või lennundussektoris. Seda pakutakse üheaastase täiskoormusega ja kaheaastase osalise tööajaga kursusena. See kursus viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud asutuses.

Miks valida see kursus?

Kursuse kestel võtate kasutusele interdistsiplinaarse lähenemisviisi turismi ja lennunduse juhtimise uurimiseks, tuginedes rahvusvahelisele juhtumiuuringute materjalile, et mõista nii turismi kui ka lennundussektori ülemaailmset tegevust.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
IUBH University of Applied Sciences

Kliendi ja kauba sihtkohta jõudmine kiiresti ja ohutult - need on lennundusohutuse põhiülesanded. Kuid kõrgemal juhtimisel on ka teie turupositsioon ja ettevõtte efektiiv ... [+]

Lennundusjuhtimine - tulevane lennundustööstus

Kliendi ja kauba sihtkohta jõudmine kiiresti ja ohutult - need on lennundusohutuse põhiülesanded. Kuid kõrgemal juhtimisel on ka teie turupositsioon ja ettevõtte efektiivsus.

Lennunduse juhtimise magistrikraadiga saate muuta oma kirg lennunduse ja logistika protsessideks elukutseks. Selle õppeprogrammi abil omandate vajaliku oskusteabe lennuliikluse korraldamise valdkonnas, et võtta üle hilisem juhtiv vastutus tööstuspõhises ettevõttes, kellel on rahvusvaheline äritegevus.

andmedMillised karjäärivõimalused teil on lennundusohutuse valdkonnas?Magistrikraad, mis keskendub lennunduse juhtimisele, muudab teid soovitud lennunduse eksperdiks. Tulevased juhid võtavad endale vastutuse lennuliikluse ja logistika valdkonnas. Lennuliikluse juhataja võimalikud tööandjad on näiteks lennuettevõtjad, transpordi / logistikaettevõtted, tarnijad ja teenuseosutajad, juhtimiskonsultatsioonid ja lennujaamad.IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid.... [-]
Saksamaa Bad Honnef Berlin Munich
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles