Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Suurbritannia Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loodusteadused Suurbritannias - Loodusteadused programmid Suurbritannias Loodusteadused

Magistrikraadi, üldtuntud kui MA on magistri kraadi kestusega vähemalt üks aasta ja mõnikord kaks aastat, nad on õpetanud kraadi tavaliselt vaja mõned tegelik teadustöö. MA on kõige levinum nimi magistrikraadi ning on sageli kasutatud.

Loodusteaduste akadeemilises programmis võidakse õppida selle valdkonna erinevate harude kohta. Programmi eesmärgiks on looduse vaatlus ning selle tundma õppimine. Mõned erialade näited on astronoomia, bioloogia, füüsika, ökoloogia ning keemia.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

Loodusteadused Suurbritannias - Võtke MA Suurbritannias. Kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Loodusteadused, Suurbritannia

University of Lincoln

Geograafia MA teadusuuringute programm annab teile võimaluse laiendada oma bakalaureuse kraadi ja arendada oma teadmisi konkreetses valdkonnas geograafia. ... [+]

Kursus

Geograafia MA teadusuuringute programm annab teile võimaluse laiendada oma bakalaureuse kraadi ja arendada oma teadmisi konkreetses valdkonnas geograafia.

Teil on võimalus spetsialiseeruda teile erilist huvi pakkuvale valdkonnale ja tugevdada oma oskusi teadustöö arendamise või tehnoloogia juhtimise positsioonide ettevalmistamisel.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Kool töötab välja riikliku ja rahvusvahelise rände, maaelu arengu, sotsiaalsete ja tehnoloogiliste uuenduste ruumilise mõõtme ning tugevate majanduslike ja sotsiaalsete ebavõrdsuste analüüsi ja kaardistamise rahvusvahelisest alampiirkonnast.

Kuidas sa õpid

Kraadiõppeprogrammide olemuse tõttu kulutatakse valdav enamus teie ajast sõltumatule õppele ja teadustööle. Lisaks sellele soovitatakse teil tungivalt osaleda kooliseminaril ja külalisesinejate üritustel ning osaleda oma õpingute toetuseks mitmesugustes teadus- ja oskuste koolitusvõimalustes.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles