Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loogika Euroopas - Loogika programmid Loogika Euroopas

MA Applied Linguistics on kõige tavalisem mitme Masters või MA, kuna need on üldtuntud, mis on suurem kontsentratsioon teaduse ja keskenduma vähem klassiruumis.

Euroopa on tavapäraselt üks maailma 's seitse mandritel. Sellesse kuuluvad kõige läänepoolsem punkt Euraasias, Euroopas on tavaliselt jagatud Aasiast poolt vesikond jagab Uurali ja Kaukaasiast, Uurali jõe, Kaspia ja Musta mere ning veeteede ühendab Musta ja Egeuse mere.

Loogika Euroopas - Võtke Loogika Euroopas. Saad kõik MA programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Loogika, Euroopa

Eötvös Loránd University

Programm keskendub loogikale ja selle rakendustele teadusfilosoofias, eriti matemaatika, füüsika, lingvistika ja sotsiaalteaduste alustel. Lisaks mõnele põhikursusele ja ... [+]

Programm keskendub loogikale ja selle rakendustele teadusfilosoofias, eriti matemaatika, füüsika, lingvistika ja sotsiaalteaduste alustel. Lisaks mõnele põhikursusele ja ühisele nelja semestrise seminariseeriale, mis pakub kõigile õppuritele ühist tausta, pakume järgmisi nelja temaatilist kursuste rühma: loogika ja matemaatika filosoofia, füüsika alused, loogika lingvistikas ja mudelid mudelis Ühiskonnateadused - õpilane peab valima nendes moodulites pakutavad 7 kursust.

Üldiselt on programm teadusuuringutele suunatud ja selle eesmärk on valmistada üliõpilasi ette doktorikraadiks. programmi. Programmi eesmärk on arendada õpilaste teadusuuringute võimekust. Selle keskne osa on loogika osakonna loogika ja selle rakenduste seminar, kus õpilased ja töötajad arutavad koos oma pooleliolevat tööd. Seminari kõige sagedamini esinevateks teemadeks on komplekteerimisteooria ja mudelteooria nende filosoofilistes seostes, matemaatikafilosoofia üldiselt, füüsikaliste teooriate vormistamine, näiteks eri- ja üldrelatiivsus erinevates loogilistes raamistikes. Õpilased tutvuvad osakonna personali ja tema partnerite teadustööga ning liituvad oma lõputöö kirjutamiseks teadusprogrammiga. Nad peavad kahe aasta jooksul oma tööst kaks ettekannet esitama.... [-]

Ungari Budapest
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles