close

Filtrid

Kuva tulemused

Loomateadus programmid Otsi top Loomateadus programme siin! - Loomateadus

Paljude jaoks on magistriõpe (MA) loogiline progresseerumine nende bakalaureuse kraadist. Master of Arts võib avada uusi võimalusi, mis pole kättesaadavad neile, kellel on ainult bakalaureusekraad. Mis on loomaarstiteadus MA? Selles astmes osalejad kasutavad bioloogia ja juhtimise valdkondi. Õpilased võivad keskenduda loomsetööstuse karjääridele, laboratoorsetele uuringutele või kaasl… Loe edasi

Paljude jaoks on magistriõpe (MA) loogiline progresseerumine nende bakalaureuse kraadist. Master of Arts võib avada uusi võimalusi, mis pole kättesaadavad neile, kellel on ainult bakalaureusekraad.

Mis on loomaarstiteadus MA? Selles astmes osalejad kasutavad bioloogia ja juhtimise valdkondi. Õpilased võivad keskenduda loomsetööstuse karjääridele, laboratoorsetele uuringutele või kaaslase loomade väljaõppele. Juhtkond keskendub mängudele, kui õpilased jõuavad loomade sündmuste ja spordi valdkondadesse. Loomemajanduse kursused hõlmavad tihti koostööd teiste õpilastega, samuti individuaalseid ettekandeid, tegeledes loomkatsete valdkonnas praktilise praktika poole.

Loominguteaduse magistriprogrammi läbiviimine annab õpilastele oskusi, mida nad saavad ülejäänud eluks kasutada. Üks selline oskus oleks strateegiline mõtlemine; Kuna nad loovad strateegiad loomsetööstuse tulevikule, võivad nad ka õpetada sündmuste strateegilist juhtimist oma elus. Lisaks sellele pakuvad sellised oskused nagu sporditurundus ja loomakasvatus ettevõtlusõpilastele uusi karjääriuuringute võimalusi.

Sõltuvalt valitud riigist ja koolist võib loomaarstiteaduse magistrikraadi taotlemise maksumus olla erinev. Kuna igal koolil on ainulaadne programm, julgustatakse õpilasi uurima oma eelistatud programmi maksumust, et tagada nende plaanide vastavus.

Erinevad karjäärid on avatud keegi, kes teenib loomatoidu magistrikraadi. Ehkki need hõlmavad tavaliselt loomadega otsesõnu, võivad mõned karjäärid omandatud oskustest lahutada. Näiteks võib juhtimistehnikate õpe kaasa tuua üliõpilase ärijuhina. Lõpetajad käivad tihti põllumajandusettevõtete või rantšo juhtimisel. Teised kõrgkoolid keskenduvad veterinaararstile praktiseerivatele veterinaararstidele. Siiski võivad teised valida, kas nad hoiavad oma keskendumist puhtas teaduses ja loovad teadlased, uurides bioloogia ja meditsiini valdkondi, et toetada muid loomakasvatussektori sektoreid.

On-ülikoolilinnak ja online-kursused on kättesaadavad üliõpilastele, kes otsivad Master's in Animal Science. Online-klassid võivad olla eriti kasulikud, võimaldades asukoha ja aja paindlikkust. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Seotud õppevaldkonnad
arrow_drop_up arrow_drop_down
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
format_list_bulleted Filtrid
Hartpury College, University of West England
Gloucester , Suurbritannia

Läbi kombinatsiooni core puhas äri moodulit töötanud hästi kinni Bristol Business School ja hobuste äri spetsiifilisi mooduleid, neid programme

Läbi kombinatsiooni core puhas äri moodulit töötanud hästi kinni Bristol Business School ja hobuste äri spetsiifilisi mooduleid, neid programme -
MA
Täiskoormus
Osakoormus
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin

Seotud õppevaldkonnad