Filter
Humanitaarteaduste magistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Loominguline kunst Programs, otsige parim Loominguline kunst programmid siin! - Loominguline kunst

MA ehk humanitarteaduste magistrikraadi omandavad tudengid peale ühe- või kahe-aastase ajaloo, inglise keele, kaunite kunstide või muude humanitaaralade programmide lõpetamist. MA õpingud koosnevad tavaliselt loengutest ning uurimustööst.

Inimestele, kes on huvitatud kunstist, muusikast, tantsist või draamast, võib loometööde uurimine olla ideaalne. Need õpingud on mõeldud õpetama õpilastele mitte ainult valitud loomemajanduse põhialuseid, vaid ka äri- ja töövõimalusi.

Osakoormus Loominguline kunst Programs: Otsing siin Loominguline kunst programmid. Saad kõik kooli ja Osakoormus Loominguline kunst info directely, säästa aega ja kontakt Loominguline kunst ülestunnistusi siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Loominguline kunst

Cardiff Metropolitan University

MA keraamika ... [+]

Kursuse ülevaade

MA keraamika

Samuti kaasab see üliõpilased põhiteooriatesse ja kaasaegsetesse aruteludesse, edendades seega nende arusaamu viisidest, kuidas need mõjutavad nende ideede väljatöötamist, väljendamist ja edastamist, mis mõjutab nende tulevase praktika kui kunstnike, tegijate või teadlaste edu.

Keraamika on keskkond, milles praktiseerija on väga erinevas positsioonis ja omab sageli vastandlikke prioriteete ja väärtusi, mis tulenevad varasematest isiklikest kogemustest, tehnilisest pädevusest ja vaikivatest teadmistest.

MA keraamika

MA programm võimaldab igal õpilasel:

Arendada oma autoriteeti täiustatud stuudiotöögaOlge analüütiliselt rangeArendada suuremat mõtlemisvõimet... [-]
Suurbritannia Cardiff
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles